dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (202) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1391)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

22 wrz 2023
Super karma 👍
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia. W dlapsaikota.com staramy się tworzyć pozytywne środowisko i zapewniać doskonałą obsługę i produkty dla naszych klientów. Doceniamy Państwa wsparcie!
21 wrz 2023
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam pozytywnej recenzji! Cieszymy się, że miał Pan dobre doświadczenia z naszą firmą i że uznał Pan nasze usługi za wysokiej jakości. W dlapsaikota.com jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów i wyjątkowej obsługi klienta. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu w przyszłości.
20 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z dlapsaikota.com. Naszą misją jest zapewnienie jak najlepszej obsługi i produktów, a każdego dnia staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów. Doceniamy Państwa opinie i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę wkrótce.
18 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na recenzję naszej strony internetowej. Cieszymy się, że ogólnie podobało się Państwu kontakt z nami! Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu wysokiej jakości produkty i usługi z najwyższej jakości obsługą klienta. Doceniamy Państwa opinie i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę w przyszłości.
17 wrz 2023
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że podobały się Państwu nasze usługi. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze produkty z super obsługą i miło nam słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Cieszymy się, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie!
JO
Jadwiga O.
Wałbrzych
16 wrz 2023
Jak zwykle przy każdym zamówieniu wszystko OK. Sprawnie i bez jakichkolwiek złych uwag. Polecam z czystym sumieniem 👍👍👍
5 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję i dalsze wsparcie dlapsaikota.com! Miło nam słyszeć, że Państwa doświadczenie z nami było udane, a my staramy się zapewnić wyjątkową obsługę wszystkim naszym klientom. Doceniamy Pani rekomendację i mamy nadzieję, że nadal będzie Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
14 wrz 2023
Nie mam paczki
5 paź 2023
Widzę, że paczka dotarła. Dziękujemy za zaufanie i kolejne zamówienie. W razie pytań proszę o kontakt email....Wszystkiego dobrego.
13 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze produkty oraz możliwą obsługę i miło nam słyszeć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami i czekamy na ponowne zamówienie z Państwa strony.
13 wrz 2023
Natychmiastowa wysyłka.Polecam.
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej szybkiej wysyłki! Cieszymy się, że macie z nami wspaniałe doświadczenia i doceniamy, poświęcony czas, aby nas o tym poinformować. W dlapsaikota.com staramy się, aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu, dlatego priorytetowo traktujemy czas wysyłki. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa pozytywną opinię!
12 wrz 2023
Wszystko super. Bardzo szybko otrzymałam przesyłkę
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że Państwa przesyłka dotarła szybko i że są Państwo zadowoleni z obsługi. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i terminową dostawę przy każdym zamówieniu. Doceniamy, że poświęcił Pan czas na przekazanie opinii - jest ona dla nas bezcenna!
5 wrz 2023

Wzorowa dostawa i obsługa - w przesyłce zawsze trafiony gratis dla zwierzaka.
5 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej dostawy i obsługi klienta! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zwierzak miał z nami przyjemne doświadczenia i cieszymy się, że mogliśmy spełnić te oczekiwania. Cenimy Państwa opinie i doceniamy czas poświęcony na pozostawienie recenzji.
4 wrz 2023
Świetny produkt polecam
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Pani recenzję! Cieszymy się, że podoba się Pani nasz produkt i poleciłby go Pani. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić najlepszą możliwą jakość i zawsze szukamy nowinek zoologicznych. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
4 wrz 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję dlapsaikota.com! Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia i doceniamy Pana miłe słowa. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i jesteśmy zobowiązani do ciągłego szukania super produktów i dbanie o wysoki standard usług. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię; jest ona bardzo doceniana!
2 wrz 2023
Legowisko śliczne i wygodne.
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszego produktu! Cieszymy się, że uznała Pani naszą legowisko za wygodną i atrakcyjną. W dlapsaikota.com staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które zwiększają pieska komfort i radość. Dziękujemy za Państwa opinię i mamy nadzieję, że będą Państwo powracającymi klientami!
31 sie 2023
super
5 paź 2023
Dziękujemy, że podzielił się Pan z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami z dlapsaikota.com! Cieszymy się, że miał Pan z nami dobre doświadczenia. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy. Jeszcze raz dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby nas zrecenzować!
30 sie 2023
Szybka realizacja
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą szybką realizacją zamówień. W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom bezproblemowe zakupy i zagwarantować, że ich zamówienia dotrą na czas. Doceniamy Państwa nieustające wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli realizować zamówienie.
30 sie 2023
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy, że poświęcił Pan swój czas, aby zrecenzować dlapsaikota.com! Cieszymy się, że uznał Pan nasze usługi za tak wysokiej jakości. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia za każdym razem, gdy odwiedzają naszą stronę. Cenimy Państwa opinie i jesteśmy wdzięczni za 5 gwiazdek. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie nas!
29 sie 2023
Szybka dostawa, super produkt dziękuję
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że miał Pani pozytywne doświadczenia z naszą dostawą i produktem. W Dlapsaikota.com staramy się zapewnić satysfakcję klienta we wszystkich obszarach i cieszymy się, że byliśmy w stanie przekroczyć Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak miłej recenzji! Polecamy się na przyszłość.
27 sie 2023
Dziękuje, zaufałam Wam i nie zawiodłam się
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa zaufanie i miłe słowa. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze produkty zoologiczne. Cieszymy się, że podobały się Państwu nasze usługi i doceniamy Państwa pozytywną recenzję. Dziękujemy za Państwa wsparcie! Polecamy się na przyszłość.
27 sie 2023

POLECAM !!!

ekspresowa wysyłka, gorąco polecam
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pani czas, aby zrecenzować naszą firmę. Cieszymy się, że miał Pani pozytywne doświadczenia z naszą ekspresowej wysyłki i doceniamy Pana rekomendację. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i upewnić się, że nasi klienci mają najlepsze możliwe produkty. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!