dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (202) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1391)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

26 sie 2023
Dwie puszki karmy były uszkodzone. Może powinny być lepiej zapakowane.
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że otrzymał Pan zamówienie i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Wykorzystamy tę informację zwrotną, aby stale ulepszać nasze praktyki. Jeszcze raz dziękujemy, że zwrócił Pan na to naszą uwagę.
25 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z dlapsaikota.com i ocenił nas na 5/5 gwiazdek. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom super produkty i pozytywne doświadczenie. Cenimy Państwa opinie i uwagi, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszych usług i oferty. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć!
24 sie 2023
Towar zgodny z prezentowanym. Szybka obsługa
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię i cieszymy się, że produkt był zgodny z oczekiwaniami. Doceniamy Państwa opinie, naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta. Dziękujemy, są Państwo cenionymi klientami dlapsaikota.com! Polecamy się w przyszłości.
23 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję. Jesteśmy wdzięczni, że mamy takich klientów jak Pani, którzy doceniają nasze zaangażowanie w świadczenie wysokiej jakości usług. Nasz zespół stara się zapewnić jak najlepsze produkty i wrażenia. Cieszymy się, że Państwa wizyta była pozytywna. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani miło spędzał z nami czas i nie możemy się doczekać, aby wkrótce ponownie Panią obsłużyć.
18 sie 2023
Super! Kot zachwycony.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! W dlapsaikota.com cieszymy się, że kotek był tak zadowolony z naszych produktów. Dążymy do zapewnienia doskonałej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, więc wspaniale jest wiedzieć, że wypełniamy naszą misję. Jeszcze raz dziękujemy!
18 sie 2023

Szybka realizacja
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości realizacji zamówienia. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom terminową dostawę wysokiej jakości produktów i doskonałą obsługę klienta. Cenimy Państwa opinie i doceniamy poświęcony nam czas!
13 sie 2023
Wszystko super polecam
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! W dlapsaikota.com staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości i cieszymy się, że miał Pan z nami tak pozytywne doświadczenia. Naprawdę doceniamy Państwa cenne opinie!
12 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy, że znalazł Pani czas, aby ocenić nasze usługi! Cieszymy się, że ocenił nas Pani 5/5 i doceniamy Pani pozytywną opinię. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów zoologicznych. Mamy nadzieję, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z nami i nadal będzie nam Pani powierzał swoje potrzeby. Dziękujemy, że są Państwo naszymi lojalnymi klientami!
SK
Sylwia k.
Sulejówek
10 sie 2023

Szybka realizacja zamówienia
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa recenzję i opinię. Cieszymy się, że Pani zamówienie zostało szybko zrealizowane. W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta i szybką realizację zamówień. Mamy nadzieję, że będą Państwo nadal korzystać z naszych usług w przyszłości.
10 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat dlapsaikota.com! Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i doceniamy Państwa wsparcie w realizacji tego celu. Z niecierpliwością czekamy na dalszą obsługę Państwa zamówienia.
9 sie 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że podobała Ci się wizyta w naszym sklepie. W dlapsaikota.com staramy się oferować najlepszy wybór produktów zoologicznych, a także doskonałą obsługę klienta i bezkonkurencyjne ceny. Polecamy się na przyszłość.
6 sie 2023
5 paź 2023
Witaj, Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszej strony internetowej! Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z nami i otrzymanym produktem. Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom usług na najwyższym poziomie i doceniamy Twoje 5 gwiazdek. W dlapsaikota.com zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni i cieszymy się, że takie było Twoje doświadczenie. Jeszcze raz dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję!
6 sie 2023
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i ocenę 5/5! W dlapsaikota.com cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i produkty, więc cieszymy się, że czujesz to samo! Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
5 sie 2023
Bardzo dobra karma.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że podobała Ci się jakość naszych karm i dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard jakości, którego oczekują od nas nasi klienci. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję!
3 sie 2023
Ekspresowa dostawa, karma Yora naszej 8 miesięcznej lhasa apso bardzo przypadła do gustu :) Przydała by się płatność kartą :)
3 sie 2023
Produkty super jakości, dobry skład. Szybka wysyłka, polecam bardzo
29 lip 2023
Dobra oferta karm dla psów
26 lip 2023
Super szybka wysyłka towaru.