dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (198) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1371)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za twoją opinię! Doceniamy Twoją szczerą opinię i rozumiemy, że nie jesteś w 100% zadowolony z otrzymanego produktu. W dlapsaikota.com staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Jeśli coś nie spełnia naszych standardów, nie wyślemy tego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane i zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli jest coś jeszcze, co możemy zrobić.
9 sty 2024

Paczka przyszła nie kompletna...nie…

Paczka przyszła nie kompletna...nie powiadomiono mnie o tym że jakiegoś produktu brak.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję i przepraszamy za niekompletny pakiet. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom pełne doświadczenie zakupowe i przepraszamy, że tym razem nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę, aby pokazać Ci poziom jakości i troski, które wkładamy w każde zamówienie.
11 lip 2023
Ta siatka jest za słaba dla kota mój ją porwał .Dla kota taka siatka to żadna przeszkoda.
5 paź 2023
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Rozumiemy, że Pana kot był w stanie pokonać istniejącą barierę i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogła ona spowodować. W naszej firmie staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, poparte niezawodną obsługą klienta. Bardzo cenimy Państwa uwagi i przemyślenia, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszej oferty.