dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1372)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

9 maj 2023

Otrzymałam paczkę z piachem

Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
5 paź 2023
Dziękujemy, że zwrócił Pan na to naszą uwagę. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług dla wszystkich naszych klientów. Doceniamy Pana opinię i przyczyni się, że w przyszłości będziemy działać lepiej. Proszę nie wahać się skontaktować, jeśli jest coś jeszcze, co możemy dla Ciebie zrobić.
26 sie 2023
Dwie puszki karmy były uszkodzone. Może powinny być lepiej zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że otrzymał Pan zamówienie i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Wykorzystamy tę informację zwrotną, aby stale ulepszać nasze praktyki. Jeszcze raz dziękujemy, że zwrócił Pan na to naszą uwagę.