dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (198) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1365)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za twoją opinię! Doceniamy Twoją szczerą opinię i rozumiemy, że nie jesteś w 100% zadowolony z otrzymanego produktu. W dlapsaikota.com staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Jeśli coś nie spełnia naszych standardów, nie wyślemy tego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane i zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli jest coś jeszcze, co możemy zrobić.
9 sty 2024

Paczka przyszła nie kompletna...nie…

Paczka przyszła nie kompletna...nie powiadomiono mnie o tym że jakiegoś produktu brak.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję i przepraszamy za niekompletny pakiet. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom pełne doświadczenie zakupowe i przepraszamy, że tym razem nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę, aby pokazać Ci poziom jakości i troski, które wkładamy w każde zamówienie.
20 sty 2024
Vitacraft kielbaski wszystkie suche kot nie chcial jesc. Tricky ok
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego produktu. Doceniamy Twoją opinię i bierzemy ją pod uwagę przy ocenie naszych usług. W dlapsaikota.com rozumiemy, że jakość i świeżość żywności mają kluczowe znaczenie, dlatego zawsze staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękuję za szczerą recenzję!
12 gru 2023
Brak informacji ze strony sprzedawcy o etapie wysyłki, dopiero po zapytaniu z mojej strony.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że znalazłeś na naszej stronie to, czego szukałeś. Rozumiemy, że śledzenie Twojego zamówienia bez dodatkowych informacji może być trudne i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić jak najwyższą jakość obsługi i towarów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieć z Tobą kolejne wspaniałe doświadczenia!
9 maj 2023

Otrzymałam paczkę z piachem

5 paź 2023
Dziękujemy, że zwrócił Pan na to naszą uwagę. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług dla wszystkich naszych klientów. Doceniamy Pana opinię i przyczyni się, że w przyszłości będziemy działać lepiej. Proszę nie wahać się skontaktować, jeśli jest coś jeszcze, co możemy dla Ciebie zrobić.
11 lip 2023
Ta siatka jest za słaba dla kota mój ją porwał .Dla kota taka siatka to żadna przeszkoda.
5 paź 2023
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Rozumiemy, że Pana kot był w stanie pokonać istniejącą barierę i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogła ona spowodować. W naszej firmie staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, poparte niezawodną obsługą klienta. Bardzo cenimy Państwa uwagi i przemyślenia, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszej oferty.
26 sie 2023
Dwie puszki karmy były uszkodzone. Może powinny być lepiej zapakowane.
5 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że otrzymał Pan zamówienie i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Wykorzystamy tę informację zwrotną, aby stale ulepszać nasze praktyki. Jeszcze raz dziękujemy, że zwrócił Pan na to naszą uwagę.