dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1378)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

7 kwi 2024
Zle zapakowana przesylka
Zamówienie zawsze dociera na czas więc z tego jestem zadowolony. Miłoby było gdyby raz na jakiś czas sklep dorzucił jakiegoś drobnego gifta do zamówienia skoro od ponad roku raz w miesiącu kupuję karmę za ponad 300 zł.
26 sty 2024
słaba jakość pakowania, paczka "wbita" w paczkomat rozdarta, pognieciona
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami na dlapsaikota.com. Rozumiemy twoją frustrację związaną z jakością pakowania i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom pozytywne wrażenia z zakupów, co obejmuje zapewnienie, że nasze produkty są bezpiecznie zapakowane i chronione podczas transportu. Doceniamy Twoją opinię i wykorzystamy ją do ulepszenia naszych usług w przyszłości. Dziękujemy, że jesteś naszym cennym klientem!
26 cze 2023
Szybkość dostarczenia przesyłki
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na ocenę naszych usług dostawy. Doceniamy Pana opinię i zawsze staramy się ulepszać nasze usługi. W naszej firmie jesteśmy bardzo dumni z szybkiego i niezawodnego dostarczania mam nadzieję, że następnym razem otrzymamy 5 gwiazdek.
20 cze 2023
wszystko ok
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miał Pan ogólnie pozytywne doświadczenia z naszą firmą. Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i doceniamy Państwa opinie. Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić recenzję.
7 gru 2023