6PAK Nutrition

Opinie (260) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (454)

Ważny od: 21 lis 2022
6PAK Nutrition spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Suplementy są naprawdę w porządku. Smak interesujący i głęboki. Przypomina mi dzieciństwo. Dobra mieszalność produktów, brak grudek. Za to na wielki minus są miarki, które dostałem w suplementach. W białku porcja białka to 30g a miarka ma 70 i to bez podziałki. Porcja kreatyny to 6g a miarka jest na pewno większa, znowu bez podziałki i bez opisu ile wgl ma ml. Rekomendowana porcja cytruliny to 3g a miarka znowu 10 ml, bez podziałki. Jak na taką popularną firmę i z tak dobrą jakoś produktów jest to co najmniej dziwne, że nie mają odpowiednich miarek co do produktów. Pierwszy lepszy syrop z apteki ma lepsze miarki z podziałkami co 10ml. Chyba, że Państwo zakładacie, że każdy ma w domu wagę kuchenną :') to inny temat. Dlatego tylko 4/5... Ps. Załączam zdj z markami produktów (cytruliny i kreatyna)

18 sty 2024
pierwsza paczka, którą otrzymałem nie zawierała całości zamówienia, dopiero po kontakcie z Panią Angeliną otrzymałem resztę brakujących produktów. wysyłka miała odbyć się w ciągu 24h, a w sumie na całość musiałem czekać ponad tydzień...

Opinie nt. sklepu 6PAK Nutrition

Białko o smaku pistacjowym ma smak migdałowego aromatu do ciast. Praktycznie nie da się go pić.
Batony były stare, aż smutno się robiło jak je jadłem. Pozostałe opakowania były pootwierane
18 sty 2024
21 sty 2024
Przesyłka wysłana po 6 dniach roboczych, Gdy dzwoniłem na infolinię konsultant powiedział że przesyłka będzie wysłana w niewyspanym dniu roboczym
20 sty 2024
Czas dostawy i realizacji dramatycznie długi.
15 cze 2023
Długi czas oczekiwania na wysłanie paczki. Co do jakości okaże się
Odpowiedź ze sklepu 6PAK Nutrition
15 cze 2023
Panie Karolu, Bardzo przepraszamy za opóźnienia w realizacji zamówienia. Pańskie zamówienie zostało złożone w piątek w godzinach popołudniowych, natomiast z naszej strony w poniedziałek zostało spakowane. Zatem zostało zrealizowane w 24h robocze. Niestety, ale kurier InPost nie zdążył jej odebrać w ten sam dzień roboczy, ponieważ przyjechał do nas stosunkowo wcześnie, a paczkę spakowaliśmy po godzinie 16-stej. Dlatego też paczka została odebrana we wtorek i w środę została umieszczona w Paczkomacie odbiorczym. Wierzymy w to, że jakość naszych produktów spełni Pańskie oczekiwania i mimo małego opóźnienia w wysyłce, chętnie wróci Pan do nas po pyszne białka i inne suplementy :) Pozdrawiamy serdecznie! ~Ekipa 6PAK
Moja opinia już została wysłana na maila