6PAK Nutrition

Opinie (256) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (441)

Ważny od: 21 lis 2022
6PAK Nutrition spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Suplementy są naprawdę w porządku. Smak interesujący i głęboki. Przypomina mi dzieciństwo. Dobra mieszalność produktów, brak grudek. Za to na wielki minus są miarki, które dostałem w suplementach. W białku porcja białka to 30g a miarka ma 70 i to bez podziałki. Porcja kreatyny to 6g a miarka jest na pewno większa, znowu bez podziałki i bez opisu ile wgl ma ml. Rekomendowana porcja cytruliny to 3g a miarka znowu 10 ml, bez podziałki. Jak na taką popularną firmę i z tak dobrą jakoś produktów jest to co najmniej dziwne, że nie mają odpowiednich miarek co do produktów. Pierwszy lepszy syrop z apteki ma lepsze miarki z podziałkami co 10ml. Chyba, że Państwo zakładacie, że każdy ma w domu wagę kuchenną :') to inny temat. Dlatego tylko 4/5... Ps. Załączam zdj z markami produktów (cytruliny i kreatyna)

18 sty 2024
pierwsza paczka, którą otrzymałem nie zawierała całości zamówienia, dopiero po kontakcie z Panią Angeliną otrzymałem resztę brakujących produktów. wysyłka miała odbyć się w ciągu 24h, a w sumie na całość musiałem czekać ponad tydzień...

Opinie nt. sklepu 6PAK Nutrition

Wzbogacić odżywki o czekoladowy smak

Ocena zamówienia

21 wrz 2023