Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne- Logo - Opinie

Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

Opinie (230) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2181)

Ważny od: 11 sie 2016
Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 cze 2023
Części bardzo dobrze i szczegółowo opisanie dzięki czemu łatwo ustalić właściwą część, zwłaszcza jeżeli występują w kilku wersjach, tak jak to było w moim przypadku. Szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona. Firma zdecydowanie godna polecenia.

1 cze 2023
Wybrałem rozrusznik droższy z waszej oferty sądząc że jest w lepszym stanie z zewnątrz uszkodzone tworzywo na cewce bendixu .bendix nierównego zużycia .postanowiłam go rozebrać i przejrzeć okazało się że szczotki to końcówka niewiem czy posłużyły by z 1000km.wymieniłem cały szczotkotrzymacz z mojego starego (spalony wirnik)reszta dobra na waszym luzy na bendixe przełożyłem swój

Opinie nt. sklepu Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

Cześć nie działa
16 sty 2024
Szybko i tanio.
Bardzo szybka obsługa jak i wysyłka.Towar w dobrym stanie.
Polecam sklep, szybka wysyłka Części zgodne z opisem.
9 sty 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Szybka dostawa.
4 sty 2024
26 gru 2023
2 cze 2023

Polecam.

28 cze 2023
Towar oryginalny , szybka wysyłka . Zamawiałem uszczelkę przepustnicy do 2.0 HDI 136KM niby wszystko ok , a jednak zamówiona jest troszkę za duża i niema możliwości jej zamontować. Jeśli chodzi o sam sklep to jak najbardziej polecam.