Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne- Logo - Opinie

Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

Opinie (225) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2167)

Ważny od: 11 sie 2016
Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 cze 2023
Części bardzo dobrze i szczegółowo opisanie dzięki czemu łatwo ustalić właściwą część, zwłaszcza jeżeli występują w kilku wersjach, tak jak to było w moim przypadku. Szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona. Firma zdecydowanie godna polecenia.

1 cze 2023
Wybrałem rozrusznik droższy z waszej oferty sądząc że jest w lepszym stanie z zewnątrz uszkodzone tworzywo na cewce bendixu .bendix nierównego zużycia .postanowiłam go rozebrać i przejrzeć okazało się że szczotki to końcówka niewiem czy posłużyły by z 1000km.wymieniłem cały szczotkotrzymacz z mojego starego (spalony wirnik)reszta dobra na waszym luzy na bendixe przełożyłem swój

Opinie nt. sklepu Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

25 gru 2023
Niezbyt dobry kontakt.
24 maj 2023
il ne faut pas s attendre a une livraison en 2/4 jours comme annoncer mais plutot 15 jours, mais bon c est loin..... piece non tester dommage pour une boite comme ca..... sinon reponse par mail ok.
12 paź 2023
towar OK gorzej z odbieraniem telefonow :)
22 sie 2023

Tomek

Szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem
3 wrz 2023
9 cze 2023