Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne- Logo - Opinie

Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

Opinie (232) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2179)

Ważny od: 11 sie 2016
Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 cze 2023
Części bardzo dobrze i szczegółowo opisanie dzięki czemu łatwo ustalić właściwą część, zwłaszcza jeżeli występują w kilku wersjach, tak jak to było w moim przypadku. Szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona. Firma zdecydowanie godna polecenia.

1 cze 2023
Wybrałem rozrusznik droższy z waszej oferty sądząc że jest w lepszym stanie z zewnątrz uszkodzone tworzywo na cewce bendixu .bendix nierównego zużycia .postanowiłam go rozebrać i przejrzeć okazało się że szczotki to końcówka niewiem czy posłużyły by z 1000km.wymieniłem cały szczotkotrzymacz z mojego starego (spalony wirnik)reszta dobra na waszym luzy na bendixe przełożyłem swój

Opinie nt. sklepu Sklep EuroFrance Renault, Dacia, Citroen, Peugeot, zamienniki, oryginalne

wszystko ok, przedmiot, kontakt dostawa. choć nie miałem na początku powiadomienia i nie wiedziałem czy faktycznie kupiłem. nie wchodził nip przy zamawianiu
Towar bardzo solidnie spakowany nie ma mowy o jakim kolwiek uszkodzeniu wewnątrz w trakcie transportu. Polecam firmę

Polecam w 100%

Wszystko zgodne (w przeciwienstwie do zakupow u innych sprzedawcow na allegro) - a niewiele drozej.
Czesci zgodne z ofertą, bardzo mila i fachowa obsługa, szybka dostawa pozdrawiam.

Wszystko OK.

Część używana, ale oryginalna i w pełni sprawna. Działa prawidłowo.
Zamówienie zrealizowane sprawnie
Kontakt i szybka wysyłka