megakoszulki.pl

Ponad 9000 wzorów koszulek z nadrukiem i nie tylko

Opis
Odkryj niepowtarzalną ofertę sklepu MegaKoszulki.pl, która kryje w sobie produkty damskie, męskie oraz dziecięce. Sklep internetowy w swojej ofercie posiada takie produkty, jak koszulki z nadrukiem, bluzy, kubki, torby, koszulki dziecięce z nadrukiem, body dziecięce i wiele więcej wyjątkowych produktów. Dodatkowo na MegaKoszulki.pl masz możliwość stworzenia własnego projektu w kreatorze nadruków, który jest bardzo łatwy w obsłudze, a projektowanie szybkie i wygodne. Oferta sklepu jest na tyle szeroka, że znajdziesz tam produkty dostosowane do siebie, niemal spersonalizowane, a podział kategorii pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz. Ponadto na MegaKoszulki.pl odkryjesz szeroką ofertę prezentów dla najbliższych na specjalne okazje, takie jak urodziny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka oraz upominki dla zakochanych na rocznicę, Walentynki oraz ślub.
Reflect Group Szymon Frieske
ul. Naramowicka 266C
61-601Poznań
CEIDG REGON 300258769
Szymon Frieske

Opinie nt. sklepu megakoszulki.pl

4.64 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu megakoszulki.pl

sprawnie, szybko i profesjonalnie

Super serwis fajna koszulka

Wszystko w porządku polecam

Towar zgodny z opisem

1 tydzień temu
Transport przyjechał szybko, a koszulki były pięknie zapakowane.

1 tydzień temu
Torba personalizowana jest REWELACYJNA Polecam w 100 :)

Szybko, sprawnie i bezproblemowo

1 tydzień temu
Koszulka od ponad tygodnia czeka na wyprodukowanie

Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
1 tydzień temu
Szanowny Panie, uprzejmie przepraszam za tę sytuację. Niestety, jedna z koszulek podczas produkcji nie przeszła pierwszej kontroli jakości - nigdy nie wysyłamy do naszych Klientów produktów, które nie spełniają naszych norm, dlatego koszulka została skierowana do ponownej produkcji. Niemniej, dziś zamówienie zostało wysłane, więc już jutro powinien Pan cieszyć się swoim zamówieniem :)
Jak projektować koszulki, bluzy to tylko na megakoszulki.pl. Szybko-sprawnie-idealnie :) I w dobrej jakości :)

2 tygodni(e) temu
Jest to mój kolejny zakup. Jestem bardzo zadowolona

Szybko. Jestem zadowolony

Polecam. Bluza ok.

bdb

3 tygodni(e) temu
Jakoś koszulek nie najlepsza nieadekwatna do ich ceny. Logo super, materiał nie za bardzo

4 tygodni(e) temu
Super express,

Jestem zadowolona Solidna firma. Zamówienie dotarło przed świętami zgodnie z umową

Bardzo dobra jakość, szybka realizacja zamówienia, błyskawiczna wysyłka.

Nie polecam Prezent niestety nie doszedl do Wigilii....choc zamowienie oplacilam tydzien temu....

Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
3 tygodni(e) temu
Szanowna Pani, zamówienie trafiło na listy produkcyjne 17.12, a wysłane zostało 22.12. Nasz regulamin mówi o 5 dniach roboczych na produkcję. Według informacji z trackingu przesyłki proces doręczenia paczki trwał aż 3 dni robocze, rozumiem jednak, że sytuacja może być dla Pani niekomfortowa. W przypadku kolejnych zamówień zachęcam do kontaktu mailowego, aby ustalić dokładany dzień realizacji.
Towar zgodny z opisem, szybka przesyłka, jestem bardzo zadowolona