megakoszulki.plOpinie

megakoszulki.pl - Ponad 9000 wzorów koszulek z nadrukiem i nie tylko

Odkryj niepowtarzalną ofertę sklepu MegaKoszulki.pl, która kryje w sobie produkty damskie, męskie oraz dziecięce. Sklep internetowy w swojej ofercie posiada takie produkty, jak koszulki z nadrukiem, bluzy, kubki, torby, koszulki dziecięce z nadrukiem, body dziecięce i wiele więcej wyjątkowych produktów. Dodatkowo na MegaKoszulki.pl masz możliwość stworzenia własnego projektu w kreatorze nadruków, który jest bardzo łatwy w obsłudze, a projektowanie szybkie i wygodne. Oferta sklepu jest na tyle szeroka, że znajdziesz tam produkty dostosowane do siebie, niemal spersonalizowane, a podział kategorii pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz. Ponadto na MegaKoszulki.pl odkryjesz szeroką ofertę prezentów dla najbliższych na specjalne okazje, takie jak urodziny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka oraz upominki dla zakochanych na rocznicę, Walentynki oraz ślub.
Reflect Group Szymon Frieske
ul. Naramowicka 266C
61-601 Poznań
CEIDG REGON 300258769
Szymon Frieske

Opinie nt. sklepu megakoszulki.pl

4.58/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu megakoszulki.pl

Wczoraj

Super, polecam, szybko i fajowo

Przesyłka szybko i sprawnie spakowana, wysłana i dostarczona. Nie mam zastrzeżeń, sklep godny polecenia

Dobra jakość wykonania. Kontakt szybki i bezproblemowy :)

1 tydzień temu
Wszystko jest fajne

Jak zawsze... Super jakość i wykonanie oraz dostawa

Towar dobrej jakości, ale w tej cenie powinno być lepsze opakowanie niż worek foliowy.

Kolejne udane zakupy w sklepie. Koszulki są bardzo dobrej jakości, otyginalne i niepowtarzalne. Polecam!!!

3 tygodni(e) temu
polecam

Polecam sklep kupiłam koszulkę jest świetny materiał i nadruki też są dobrze wykonane. Napewno jeszcze skorzystam..

jakoś super, ale fajnie jakby był dokładny rozmiar podany, bo teraz podkładkę pod myszkę muszę zamówić drugą, bo ta jest olbrzymia, a nigdzie nie udało mi się znaleźć informacji na ten temat :/

Kolejny zakup i wszystko w jak najlepszym porządku :)

towar zgodny z opisem

Szybka i sprawna realizacja, przesympatyczna obsługa, fajny materiał produktu. Polecam MegaKoszulki

Polecam Sklep, materiał bardzo dobrej jakości, fajna obsługa klienta. 10/10 ;)

Wszystko sprawnie, polecam :)

Produkt nie warty zakupu ponieważ wygląda inaczej niż na załączonym obrazku. Nie polecam

Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
Szanowny Panie, przykro nam, że produkt nie spełnił oczekiwań. W takiej sytuacji, zachęcam do złożenia reklamacji na naszej stronie internetowej. Zawsze jednak dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane zamówienia odpowiadały wizualizacji, która widoczna jest w naszym Sklepie. Mam nadzieję, że produkt spodobał się osobie obdarowywanej oraz będziemy mogli zrealizować kolejne zamówienia.
Fajoskie koszulki dla osób z dobrym humorem... ( jakość i wykonanie oraz dostawa na 5 gwiazdek) :)

Średni czas oczekiwania na wysyłkę. Jeśli chodzi o sam nadruk na koszulce to kolory są okej, ale kontrast czerni to porażka (strasznie jasna ta czerń; na czarnej koszulce rzucają się w oczy krawędzie nadruku).