megakoszulki.plOpinie

megakoszulki.pl - Ponad 9000 wzorów koszulek z nadrukiem i nie tylko

Odkryj niepowtarzalną ofertę sklepu MegaKoszulki.pl, która kryje w sobie produkty damskie, męskie oraz dziecięce. Sklep internetowy w swojej ofercie posiada takie produkty, jak koszulki z nadrukiem, bluzy, kubki, torby, koszulki dziecięce z nadrukiem, body dziecięce i wiele więcej wyjątkowych produktów. Dodatkowo na MegaKoszulki.pl masz możliwość stworzenia własnego projektu w kreatorze nadruków, który jest bardzo łatwy w obsłudze, a projektowanie szybkie i wygodne. Oferta sklepu jest na tyle szeroka, że znajdziesz tam produkty dostosowane do siebie, niemal spersonalizowane, a podział kategorii pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz. Ponadto na MegaKoszulki.pl odkryjesz szeroką ofertę prezentów dla najbliższych na specjalne okazje, takie jak urodziny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka oraz upominki dla zakochanych na rocznicę, Walentynki oraz ślub.
Reflect Group Szymon Frieske
ul. Naramowicka 266C
61-601 Poznań
CEIDG REGON 300258769
Szymon Frieske

Opinie nt. sklepu megakoszulki.pl

4.59/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu megakoszulki.pl

Wczoraj
Dziekuje bardzo za szybką i sprawna dostawe polecam .
Wczoraj
Towar doręczony po terminie (3 dni po dniu Ojca)
 Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
Dzień dobry, składając zamówienie, personalizacja nie została wpisana w miejsce do tego przeznaczone, lecz zostały naniesione zmiany na gotowym projekcie. W związku z tym nasz Dział Produkcji musiał zweryfikować zamówioną koszulkę. Niemniej, zamówienie po weryfikacji zostało wysłane w 4 dzień roboczy, zgodnie z regulaminowym czasem realizacji. Mamy nadzieję, że produkt spełnił Pani oczekiwania.
Super jakość! Polecam
Towar przyszedł po terminie, kolor różni się od tego co jest oferowane.
 Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
Dzień dobry, zamówienie zostało złożone 21.06, natomiast zrealizowane po 2 dniach roboczych. W związku z tym regulaminowy czas realizacji został zachowany. Jeżeli kolor różni się od oferowanego na naszej stronie, proszę o wiadomość e-mail w celu wyjaśnienia sytuacji. Mamy jednak nadzieję, że produkt spełnia Pani oczekiwania.
Wszystko w najlepszym porządku
koszulka mega
Koszulka super
Bardzo fajnej jakości koszulki, jednak trzeba zapłacić trochę jeśli chcemy obdarować kogoś dedykowaną koszulką. Polecam!
Polecam! Koszulka w 100% zgadza się z opisem, materiał i wykonanie na najwyższym poziomie.
super, sprawnie i szybko, polecam
Ekspresowa wysyłka, koszulki najwyższej jakości. Nadruk bardzo dobry. Polecam!
Polecam, pełen profesjonalizm
Super, polecam
Dostawa zawiodła na całej linii. Towar zamówiony przed 17.06 miał być dostarczony przed 23.06. Złożyliśmy zamówienie 16.06, a towar dotarł 24.06. I wytłumacz dzieciom, dlaczego tak... Towar zgodny z zamówieniem.
Towar zgodny z opisem. Wysyłka na czas
Najlepsi na rynku