megakoszulki.plOpinie

megakoszulki.pl - Ponad 9000 wzorów koszulek z nadrukiem i nie tylko

Odkryj niepowtarzalną ofertę sklepu MegaKoszulki.pl, która kryje w sobie produkty damskie, męskie oraz dziecięce. Sklep internetowy w swojej ofercie posiada takie produkty, jak koszulki z nadrukiem, bluzy, kubki, torby, koszulki dziecięce z nadrukiem, body dziecięce i wiele więcej wyjątkowych produktów. Dodatkowo na MegaKoszulki.pl masz możliwość stworzenia własnego projektu w kreatorze nadruków, który jest bardzo łatwy w obsłudze, a projektowanie szybkie i wygodne. Oferta sklepu jest na tyle szeroka, że znajdziesz tam produkty dostosowane do siebie, niemal spersonalizowane, a podział kategorii pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz. Ponadto na MegaKoszulki.pl odkryjesz szeroką ofertę prezentów dla najbliższych na specjalne okazje, takie jak urodziny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka oraz upominki dla zakochanych na rocznicę, Walentynki oraz ślub.
MegaKoszulki.pl sp.j. Szymon Frieske, Paweł Frieske
Naramowicka 266C
61-601 Poznań
Szymon Frieske, Paweł Frieske

Opinie nt. sklepu megakoszulki.pl

4.61/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu megakoszulki.pl

Obsługa poniżej jakiegokolwiek poziomu, dali ciała na pełnej linii, traktowanie klienta gorzej niż w PRL - aż szkoda czasu na dalsze użeranie się z nimi. Zdecydowanie nie polecam, janusze biznesu.
 Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
Dzień dobry, jest nam bardzo przykro, że ma Pan takie odczucia. Pańskie zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych,a po niedobraniu paczki odesłaliśmy ją jak najszybciej, co tym bardziej potęguje nasze zdziwienie Pana opinią. Każdego naszego Klienta traktujemy z pełnym profesjonalizmem. Niemniej, w przypadku kolejnych zamówień zachęcamy do kontaktu :)
dobrze
Usługa niby ok. Odległość od centrum nie zachęca do odbioru osobistego.
 Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
Dzień dobry, cieszymy się, że zamówienie spełnia Pani oczekiwania i mamy nadzieję, że będziemy mogli już wkrótce zrealizować dla Pani kolejne zamówienie. W przypadku znaczącej odległości od centrum, zachęcamy do skorzystania z jednej z trzech dostępnych opcji wysyłki zamówienia pod wskazany adres.
Wszystko w najlepszym porządku. Kubek zgodny z zamówieniem. Wykonanie solidne. Z tego co wiem (był na prezent) - sprawuje się dobrze ;)
super
możliwość personalizacji produktów, szybka realizacja zamówienia
Jest ok
Gdyby tylko cena była trosze niższa byłaby szostka z plusem ;-)
Produkt zgodny z opisem,doskonały można rzec.
Super!
Git
Super koszulka.
Dziekuje bardzo za szybką i sprawna dostawe polecam .
Towar doręczony po terminie (3 dni po dniu Ojca)
 Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
Dzień dobry, składając zamówienie, personalizacja nie została wpisana w miejsce do tego przeznaczone, lecz zostały naniesione zmiany na gotowym projekcie. W związku z tym nasz Dział Produkcji musiał zweryfikować zamówioną koszulkę. Niemniej, zamówienie po weryfikacji zostało wysłane w 4 dzień roboczy, zgodnie z regulaminowym czasem realizacji. Mamy nadzieję, że produkt spełnił Pani oczekiwania.
Super jakość! Polecam
Towar przyszedł po terminie, kolor różni się od tego co jest oferowane.
 Odpowiedź ze sklepu megakoszulki.pl
Dzień dobry, zamówienie zostało złożone 21.06, natomiast zrealizowane po 2 dniach roboczych. W związku z tym regulaminowy czas realizacji został zachowany. Jeżeli kolor różni się od oferowanego na naszej stronie, proszę o wiadomość e-mail w celu wyjaśnienia sytuacji. Mamy jednak nadzieję, że produkt spełnia Pani oczekiwania.
Wszystko w najlepszym porządku
koszulka mega