Certyfikat dla meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble

11.07.2016 r.
10.07.2018 r.

Opinie o meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 8 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Poprostu solidna firma. Dziękuję.

Duży wybór dizajnerskich mebli, nie często spotykany w polskich sklepach internetowych. Szybka dostawa oraz konkurencyjne ceny czynia Meble Fann sklepem godnym polecenia.

Gorąco polecam

Świetna obsługa klienta, duży wybór i atrakcyjne ceny. Polecam

Polecam sklep Pan bardzo miły, doradził w sprawie wybranego biurka. Dostawa ok, chociaż kurier był w innych godzinach niż przyszła wcześniej informacja smsowa

Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Realizacja na czas. Towar zgodny z opisem. Polecam :)

Zasłużona ocena 5/5. Meble póki co sprawują się ok.

Meble zamawiałam dla córeczki, przepiękne białe. W każdej chwili miałam opiekę handlową, doradztwo. Osoba kontaktowa była przemiła, miała bardzo dobre podejście do moich potrzeb i do mojego w końcu wyboru. Szybko sprawnie i bez zastrzeżeń. Polecam każdym Dziecko mi na reszcie śpi w swoim pokoju sama Dziękuje ślicznie Meble Fann

meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble opinie klientów

meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble

nowoczesne meble, meble skandynawskie

meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 11.07.2016 r.

Meblefann.pl to sklep internetowy oferujący: - nowoczesne meble dla dzieci - nowoczesne meble do salonu - meble designerskie, meble styl skandynawski W sklepie internetowym meblefann.pl pozyskasz liczne kody rabatowe oraz zaoszczędzisz pieniądze korzystając ze stałej promocji - transport gratis. Bezpieczne zakupy mebli w internecie dzięki nowoczesnym formom płatności elektronicznych oraz udziałowi sklepu meblefann.pl w programie Trusted Shops. Sklep internetowy meblefann.pl oferuje nowoczesne meble do wnętrz - salon,jadalnia,meble dziecięce. Meble designerskie, stylizowane, nowoczesne, idealne do wnętrz w stylu skandynawskim.

Osiedle Wojska Polskiego 16/58

62-065 Grodzisk Wlkp
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:302805402
Filip Groszczyk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble.