Certyfikat dla meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble

11.07.2016 r.
10.07.2018 r.

Opinie o meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble

4.73/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 5 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Meble zamawiałam dla córeczki, przepiękne białe. W każdej chwili miałam opiekę handlową, doradztwo. Osoba kontaktowa była przemiła, miała bardzo dobre podejście do moich potrzeb i do mojego w końcu wyboru. Szybko sprawnie i bez zastrzeżeń. Polecam każdym Dziecko mi na reszcie śpi w swoim pokoju sama Dziękuje ślicznie Meble Fann

Jestem bardzo zadowolony z zakupów, dobry kontakt, szybka dostawa

Polecam Bardzo szybka wysyłka, dobra komunikatywność i bardzo dobry towar. Teraz czekamy na kolejną dostawę.

Świetna obsługa klienta, błyskawiczny kontakt i wyczerpująca, profesjonalna informacja o statusie i wszelkich szczegółach zamówienia. Firma kurierska również wyjątkowo pomocna - kurier bardzo uprzejmy, pomógł wnieść meble na drugie piętro, choć wcale nie miał takiego obowiązku. Meble prezentują się pięknie, solidne i miłe dla oka wykonanie.

Komoda przyszła bardzo szybko. Niestety, kurier nie dostał numeru telefonu i przyjechał z zaskoczenia i musiałam na szybko iść do bankomatu po pieniądze, ponieważ wybrałam opcje płatności za pobraniem. Do składania mebli potrzebny jest dobry śrubokręt, bo inaczej będzie ciężko. Zawiasy mogłyby być lepsze. Ogólnie komoda prezentuje się bardzo ładnie, jakość porównywalna do Ikei.

meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble odpowiada: 09.08.2016 r.
Bardzo dziękujemy za opinię o zakupach w naszym sklepie. Bijemy się w pierś i przepraszamy za błąd przy nadaniu przesyłki i pominięcie numeru telefonu.

meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble opinie klientów

meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble

nowoczesne meble, meble skandynawskie

meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 11.07.2016 r.

Meblefann.pl to sklep internetowy oferujący: - nowoczesne meble dla dzieci - nowoczesne meble do salonu - meble designerskie, meble styl skandynawski W sklepie internetowym meblefann.pl pozyskasz liczne kody rabatowe oraz zaoszczędzisz pieniądze korzystając ze stałej promocji - transport gratis. Bezpieczne zakupy mebli w internecie dzięki nowoczesnym formom płatności elektronicznych oraz udziałowi sklepu meblefann.pl w programie Trusted Shops. Sklep internetowy meblefann.pl oferuje nowoczesne meble do wnętrz - salon,jadalnia,meble dziecięce. Meble designerskie, stylizowane, nowoczesne, idealne do wnętrz w stylu skandynawskim.

Osiedle Wojska Polskiego 16/58

62-065 Grodzisk Wlkp
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:302805402
Filip Groszczyk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z meblefann.pl | Sklep internetowy, nowoczesne meble.