Lamcoo - Podłogi dla CiebieOpinie

Lamcoo - Podłogi dla Ciebie- Logo - Opinie
Lamcoo - Podłogi dla Ciebie- Logo - Opinie

Lamcoo - Podłogi dla Ciebie - Panele winylowe, laminowane i podłogi drewniane.

Odkryj nietuzinkowe rozwązania dla swojego domu z Lamcoo. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo szeroki wybór paneli laminowanych, paneli winylowych, desek drewnianych oraz rewolucyjne ogrzewanie na podczerwień marki DREAM HEAT. Wiemy, jak istotny dla klienta jest wybór odpowiedniej podłogi – dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, aby dopasować ją do Państwa oczekiwań względem wzoru, dekoru, sposobu montażu oraz ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo panele podłogowe o różnych grubościach, klasie użyteczności i klasie ścieralności, które można układać nie tylko równolegle, ale także w jodełkę i łączyć z innymi rodzajami podłóg. Oferujemy również panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe do układania w kuchniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. W asortymencie dostępne są m.in. panele podłogowe My Floor, panele winylowe The Floor, Nomad Flo, Camino i LG Hausys oraz francuskie panele podłogowe i winylowe Alsafloor. Poza panelami zakupić u nas można także podłogi drewniane marki Wicanders oraz Jawor Parkiet i deski tarasowe z drewna egzotycznego. Nasze podłogi doskonale będą się prezentować zarówno w domach i mieszkaniach, jak i biurach czy punktach usługowych. Zapraszamy do kontaktu i zakupu starannie wyselekcjonowanych paneli. Służymy profesjonalną poradą. Dzięki współpracy z wieloma producentami możemy poszczycić się najlepszym stosunkiem jakości oferowanych produktów do ceny.
LAMCOO Wioletta Darska
Tęczowa 40b