Lamcoo - Podłogi dla Ciebie- Logo - Opinie

Lamcoo - Podłogi dla Ciebie

Brak opinii

Ważny od: 29 wrz 2020
Lamcoo - Podłogi dla Ciebie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Odkryj nietuzinkowe rozwązania dla swojego domu z Lamcoo. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo szeroki wybór paneli laminowanych, paneli winylowych, desek drewnianych oraz rewolucyjne ogrzewanie na podczerwień marki DREAM HEAT. Wiemy, jak istotny dla klienta jest wybór odpowiedniej podłogi – dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, aby dopasować ją do Państwa oczekiwań względem wzoru, dekoru, sposobu montażu oraz ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo panele podłogowe o różnych grubościach, klasie użyteczności i klasie ścieralności, które można układać nie tylko równolegle, ale także w jodełkę i łączyć z innymi rodzajami podłóg. Oferujemy również panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe do układania w kuchniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. W asortymencie dostępne są m.in. panele podłogowe My Floor, panele winylowe The Floor, Nomad Flo, Camino i LG Hausys oraz francuskie panele podłogowe i winylowe Alsafloor. Poza panelami zakupić u nas można także podłogi drewniane marki Wicanders oraz Jawor Parkiet i deski tarasowe z drewna egzotycznego. Nasze podłogi doskonale będą się prezentować zarówno w domach i mieszkaniach, jak i biurach czy punktach usługowych. Zapraszamy do kontaktu i zakupu starannie wyselekcjonowanych paneli. Służymy profesjonalną poradą. Dzięki współpracy z wieloma producentami możemy poszczycić się najlepszym stosunkiem jakości oferowanych produktów do ceny.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

LAMCOO Wioletta Darska
Tęczowa 40b
72-006 Mierzyn
Polska

Nr w rejestrze handlowym

CEIDG NIP: 8841015754, REGON: 891122530

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Wioletta Darska

Kategorie