miekkie.com/- Logo - Opinie

miekkie.com/

Opinie (293) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1191)

4 maj 2023
Pierwszy raz robiłam zamówienie w sklepie i jestem zachwycona. Materiały bardzo dobre gatunkowo, piękne i bardzo tanie.. Kontakt ze sklepem doskonały , przemiły obraz wiadomości e-mail, może być przykładem dla innych sklepów bądź portali sprzedażowych. Polecam bardzo ! Dawno nie byłam tak zadowolona z zakupów 😊

28 maj 2023
Bardzo nie podobało mi się to, że z poprzedniego zamówienia usunięto jeden z materiałów bez żadnego powiadomienia. Był to główny materiał z powodu którego złożyłam zamówienie, i pewnie wiedząc że go nie ma zrezygnowałabym z całości, niestety nie mogłam tego zrobć bo nikt się do mnie nie odezwał .

Opinie nt. sklepu miekkie.com/

Szybka wysyłka
Super jakość tkaniny (wiskoza) za banalną cenę :). I obsługa doskonała. Paczka na czas. Już się szyje. Czego chcieć więcej?
16 sty 2024
Profesjonalne przedstawienie oferty i szybka obsługa. Można w opisach kolorów dodać tłumaczenie na język polski.
Jakość materiałów rewelacyjna🙂🙂
14 sty 2024

Zastanawiasz się czy warto? TAK, zdecydowanie warto.

Przesyłka pięknie zapakowana. Pełna informacja o jej statusie przychodzi na maila. Jakość tkanin odpowiada opisowi produktu. Robię tu zakupy regularnie. Duża oferta dzianin, tkanin. Oferta ma sporą rotacje sezonową i praktycznie w każdym tygodniu jest coś nowego. Zerknijcie tez na nici, bo są mocne i w pięknych kolorach.
14 sty 2024
IK
Ilona K.
Borowa Góra

Świetne tkaniny w super cenach!

Bardzo dobrze opakowane zamówienie, świetne tkaniny w bardzo dobrej cenie.
7 sty 2024
Super jakość, dobra cena, szybka dostawa.
JM
Jenny M.
Sosnowiec
6 sty 2024
6 sty 2024

To nie mój pierwszy zakup w tej firmie :)

Tkaniny fajne. Obsługa super
Towar zgodny z opisem, szybka realizacja zamówienia!
16 gru 2023
Świetny sprzedawca, super jakość tkanin
Świetne promocje, bardzo szybka dostawa. Tkaniny dobrej jakości. Bardzo dobrze zapakowane. DZIĘKUJĘ

Profesjonalny sklep

Bardzo lubię zakupy na miekkie.com. Dostawa jest bardzo szybka, zamówienie dokładnie kompletowane, a jakość materiałów wysoka.
13 gru 2023