miekkie.com/- Logo - Opinie

miekkie.com/

Opinie (293) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1191)

4 maj 2023
Pierwszy raz robiłam zamówienie w sklepie i jestem zachwycona. Materiały bardzo dobre gatunkowo, piękne i bardzo tanie.. Kontakt ze sklepem doskonały , przemiły obraz wiadomości e-mail, może być przykładem dla innych sklepów bądź portali sprzedażowych. Polecam bardzo ! Dawno nie byłam tak zadowolona z zakupów 😊

28 maj 2023
Bardzo nie podobało mi się to, że z poprzedniego zamówienia usunięto jeden z materiałów bez żadnego powiadomienia. Był to główny materiał z powodu którego złożyłam zamówienie, i pewnie wiedząc że go nie ma zrezygnowałabym z całości, niestety nie mogłam tego zrobć bo nikt się do mnie nie odezwał .

Opinie nt. sklepu miekkie.com/

23 mar 2024
Świetny kontakt,szybka realizacja .Super jakość w niskiej cenie . Filmiki z materiałami i nowościami dużo dają,bo widać jak zachowuje się materiał. Dziękuję
Tkaniny zgodnie z oczekiwaniem, cena ok, kontakt ze sprzedawcą super, termin otrzymania paczki rewelacja, polecam wszystkim😀
Zdecydowanie nie zmieniajcie Państwo niczego, jest bardzo dobrze. Super pomysł z przesyłaniem próbek. Dzięki 👍
Promocyjne ceny, możliwość odbioru osobistego.
Piękne materiały, super promocyjne ceny
ekspresowa realizacja i super obsługa
super eco-skóra, szybka dostawa
1 kwi 2024