miekkie.com/- Logo - Opinie

miekkie.com/

Opinie (293) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1191)

4 maj 2023
Pierwszy raz robiłam zamówienie w sklepie i jestem zachwycona. Materiały bardzo dobre gatunkowo, piękne i bardzo tanie.. Kontakt ze sklepem doskonały , przemiły obraz wiadomości e-mail, może być przykładem dla innych sklepów bądź portali sprzedażowych. Polecam bardzo ! Dawno nie byłam tak zadowolona z zakupów 😊

28 maj 2023
Bardzo nie podobało mi się to, że z poprzedniego zamówienia usunięto jeden z materiałów bez żadnego powiadomienia. Był to główny materiał z powodu którego złożyłam zamówienie, i pewnie wiedząc że go nie ma zrezygnowałabym z całości, niestety nie mogłam tego zrobć bo nikt się do mnie nie odezwał .

Opinie nt. sklepu miekkie.com/

17 sie 2023
Wygodne i proste zakupy przez internet, szybka realizacja zamówienia, wyczerpująca informacja, MOŻLIWOŚĆ ODEBRANIA W FIRMIE, promocje.
30 maj 2023
Czas dostarczenia materiałów zgodny z opisem na stronie, warto czekać parę dni na materiały ponieważ są piękne! Serdecznie polecam !
6 lip 2023
Piękne, w większości naturalne materiały w bardzo przystępnych cenach. Osobiście lubię wzory w kwiatki na bawełnie i kolory muślinu
14 cze 2023
Każde zamówienie jest obsługiwane z należytą starannością. Otwieranie paczek zawsze oznacza zachwyt nad jakością. Walczcie dalej

Profesjonalny sklep

Bardzo lubię zakupy na miekkie.com. Dostawa jest bardzo szybka, zamówienie dokładnie kompletowane, a jakość materiałów wysoka.
27 lip 2023
Fantastyczna jakość tkanin i bardzo pomocna obsługa. Pisałam kilka razy z pytaniami i dostawałam odpowiedź w niespełna godzinę.
31 paź 2023

Najlepsze tkaniny!

Jak zawsze szybka wysyłka, bardzo dobrej jakości tkaniny oraz konkretne i fachowe doradztwo przy pojawiających się pytaniach
31 lip 2023
Estetycznie zapakowane zamówienie, dobrze zabezpieczone, szybka wysyłka, materiały dobrej jakości, wszystko zgodne z opisem .
22 lip 2023
Piękne tkaniny, kolory ładniejsze niż na zdjęciach. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Wszystko ok 🤗 polecam i na pewno powrócę
8 paź 2023
Duży wybór materiałów i super ceny, strefa obniżonych cen jest super,polecam, dostawa zawsze zgodna z zamówieniem

Szybka wysyłka. Materiał super. Kolor trochę jaśniejszy niż na zdjęciu, ale może to kwestia ustawień monitora.
15 maj 2023
Jakość materiałów jest bardzo dobra. Do małej korekty jest rozszerzenie oferty dostaw o inne punkty np. żabka.
11 cze 2023
Dostawa dotarła szybko, zapakowana starannie a tkaniny cudowne, ładniejsze niż na zdjęciach. Bardzo dziękuję.
Świetne promocje, bardzo szybka dostawa. Tkaniny dobrej jakości. Bardzo dobrze zapakowane. DZIĘKUJĘ
14 cze 2023

Jeden z lepszych sklepów z materiałami online

Większy wybór, jeszcze większy, największy. Bardzo intuicyjny i prosty sposób szukania materiałów.
23 kwi 2023

Jak zawsze cudnie

Swietnie zapakowane, cudne materialy. Tylko miejsca w szafce w coraz mniej ;)
29 kwi 2023
Świetne ceny i jakość tkanin. A do tego przesyłka pięknie zapakowana
16 lip 2023
Kupiłam wzorzystą wiskozę i haftowany batyst , jestem zadowolona :)
7 lip 2023
Tkaniny są piękne ,zdjęcia nie zawsze oddają ich urodę . Dziekuję