Denley.pl- Logo - Opinie

Denley.pl

Opinie (790) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4604)

Ważny od: 12 wrz 2012
Denley.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Rozmiarówka nie jest zgodna z rzeczywistoscia mimo że pomiary były robione jak w informatorze i zakupione nr większe jak zalecają .... ale ogólnie produkty super

21 maj 2023
Przy wyborze rozmiaru odzieży jest napisane, że rozmiarówka jest zaniżona. Zgodnie z tą informacją zamówiłem bluzę i t-shirt o rozmiar większe. Okazało się, iż są za duże. Ta informacja wprowadza w błąd.

Opinie nt. sklepu Denley.pl

Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Prosimy o więcej informacji dotyczących wyrażonej opinii. Bardzo zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy, sugestie Klientów są dla nas bardzo ważne. Prosimy o kontakt pod nr tel 68 888 03 33 bądź mailowo sklep@denley.pl.
28 sty 2024
Na razie jedną gwiazdkę bo nie otrzymałam do tej pory zwrotu pieniędzy za zwrócony towar I poniesione koszta z nim związane.A jedną gwiazdką jest za Kolor kurtki bo mi się podobał.
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Dziękujemy za opinię, środki zwróciliśmy dnia 29.01.2024 r. Prosimy o weryfikację.
22 gru 2023
Sklep przysłał towar w idealnym stanie ,ale powinien byc zapakowany w kartonie a nie w worku i oklejony jak 5kg kokainy .Po 2 problem z kurierem DPD ,ktory ewidentnie robil na zlość i zwlekał z dostarczeniem przesyłki prawie 3 dni . Nawet killka telefonów do niego całkowicie go nie ruszyło.Nie wiem czy to jest ogólny problem z firmą DPD natomiast z tym kurierem to nie pierwsza tego typu akcja,ale rozumiem,ze Firma Denley w tym przypadku nie moze nic zrobic..Jezeli nadal bedziecie pakować towar jak w ciucholandzie lub dla uchodzcow to na pewno stracicie wiele klientów
16 gru 2023
ŁS
Łukasz S.
Tarnowskie Góry
9 paź 2023
Marna jakość materiałów, rozmiar zaniżony.
MG
Marzena G.
Wrocław
4 paź 2023
Bluza przyjechała cała wygnieciona z plamą. Po praniu plamą nie zeszła a zagniecenia nadal były. Zawiodłam się bardzo
16 lip 2023
Zlikwidować sklep
11 cze 2023
5 maj 2023
Poprawić jakość produktów , robić szybsze wysyłki
3 maj 2023

Nie polecam

Dostałem nie ten produkt co zamawiałem