Denley.pl- Logo - Opinie

Denley.pl

Opinie (740) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4508)

Ważny od: 12 wrz 2012
Denley.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Rozmiarówka nie jest zgodna z rzeczywistoscia mimo że pomiary były robione jak w informatorze i zakupione nr większe jak zalecają .... ale ogólnie produkty super

21 maj 2023
Przy wyborze rozmiaru odzieży jest napisane, że rozmiarówka jest zaniżona. Zgodnie z tą informacją zamówiłem bluzę i t-shirt o rozmiar większe. Okazało się, iż są za duże. Ta informacja wprowadza w błąd.

Opinie nt. sklepu Denley.pl

Pomimo dokładnego zmierzenia ze spodniami posiadanymi te zamowione okazały się za małe. Odesłałem.. i tutaj kolejna niespodzianka, odesłanie na swój koszt...
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że tym razem nie udało nam się spełnić oczekiwań. W trosce o zadowolenie naszych Klientów wprowadziliśmy aż 100 dni na zwrot. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie naszych produktów zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Chętnie pomożemy!
Towar nie spełnia oczekiwań, nie adekwatny do przedstawionego do tego ze zdjęcia.
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Prosimy o więcej informacji dotyczących wyrażonej opinii. Bardzo zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy, sugestie Klientów są dla nas bardzo ważne. Prosimy o kontakt pod nr tel 68 888 03 33 bądź mailowo sklep@denley.pl.
28 sty 2024
Na razie jedną gwiazdkę bo nie otrzymałam do tej pory zwrotu pieniędzy za zwrócony towar I poniesione koszta z nim związane.A jedną gwiazdką jest za Kolor kurtki bo mi się podobał.
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Dziękujemy za opinię, środki zwróciliśmy dnia 29.01.2024 r. Prosimy o weryfikację.
22 gru 2023
Sklep przysłał towar w idealnym stanie ,ale powinien byc zapakowany w kartonie a nie w worku i oklejony jak 5kg kokainy .Po 2 problem z kurierem DPD ,ktory ewidentnie robil na zlość i zwlekał z dostarczeniem przesyłki prawie 3 dni . Nawet killka telefonów do niego całkowicie go nie ruszyło.Nie wiem czy to jest ogólny problem z firmą DPD natomiast z tym kurierem to nie pierwsza tego typu akcja,ale rozumiem,ze Firma Denley w tym przypadku nie moze nic zrobic..Jezeli nadal bedziecie pakować towar jak w ciucholandzie lub dla uchodzcow to na pewno stracicie wiele klientów
Nie rozumiem zachwytów innych kupujących. Ale właściwe czego spodziewać się za tą cenę. Ogólnie bez szału, kolor bledszy niż na zdjęciu, kolor ściągacza inny niż bluzy.
Wszystko super tylko dziurawe kieszenie
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Na adres mailowy przesłaliśmy Państwu instrukcję reklamacji. Prosimy odesłać towar, wymienimy go na nowy, wolny od wad bądź zwrócimy należność. Pozdrawiamy.
16 gru 2023
21 maj 2023
21 kwi 2023
Produkt niezgodny z opisem, wyglada jak rodem z bazarku i napewno nie za to płace
AS
8 maj 2023
Zwróćcie większą uwagę na to co wysyłacie zwłaszcza kolorystyki. Towary macie dobrej jakości, dlatego od czasu do czasu coś zamawiam i nie było jakichkolwiek zastrzeżeń do tej pory.
1 kwi 2023
Koszule która zamówiłem miała wyglądać.taka jak na obrazku .a zwłaszcza. Kolor miał być chabrowy . Kolor wyblakły. Materiał. Bez komentarza więc . Jestem zawiedziony
21 kwi 2023
Dziękujemy za opinię. W przypadku nieprawidłowości lub reklamacji prosimy o kontakt pod nr tel 68 888 03 33 bądź mailowo sklep@denley.pl. Przypominamy, że produkty można zwrócić w ciągu 30 dni bez podawania przyczyn. Zachęcamy również do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Chętnie pomożemy!
MG
Marzena G.
Wrocław
4 paź 2023
Bluza przyjechała cała wygnieciona z plamą. Po praniu plamą nie zeszła a zagniecenia nadal były. Zawiodłam się bardzo
ŁS
Łukasz S.
Tarnowskie Góry
9 paź 2023
Marna jakość materiałów, rozmiar zaniżony.
5 maj 2023
Poprawić jakość produktów , robić szybsze wysyłki
19 kwi 2023
Poprawić system zwrotów o obsługi tego działu.
3 maj 2023

Nie polecam

Dostałem nie ten produkt co zamawiałem
16 lip 2023
Zlikwidować sklep