dla-ciala.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (580)

Ważny od: 21 lip 2022
dla-ciala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 cze 2023
Otrzymałam plastry bez jakiejkolwiek informacji, instrukcji jak stosować, z jaką częstotliwością itp.

12 lis 2023
Na reklamie pokazujecie plastry z ziołową kuleczką na środku, te co dostałam są z jakimś metalem i pachną vikiem. Poza tym zero jakiejkolwiek instrukcji, nic, zero czegokolwiek.

Opinie nt. sklepu dla-ciala.pl

12 lis 2023
25 maj 2023
Brak kontaktu ze sprzedawcą . Brak jakiejkolwiek ulotki informacyjnej do produktu, na stronie sklepu produkt już nie występuje. Nie polecam
20 wrz 2023
Niestety nie jestem zadowolona z kuracji pezedewszystkim zapłaciłam za dwa zestawy po 30 sztuk a dostałam jeden więc czuje się oszukana
29 cze 2023
otrzymałem produkt, brak jakiegokolwiek oryginalnego opakowania, żadnej ulotki informacyjnej itp. zerowe podejście do klienta
18 maj 2023
Nie jestem zadowolona żadnego kontaktu wysłałam e-maila ale nie został dostarczony
7 lis 2023
Pudelko było otwarte, potargane. Ogólnie wygląda jakby było używane.
4 lip 2023
Na razie nie mogę powiedzieć kiedy będzie efekt okaże się po tygodniu
16 lis 2023
Dostałam paczkę bez żadnej instrukcji i na co działają te plastry
27 paź 2023
Jakoś skarpet fatalna pieniądze wyrzucone w błoto
17 paź 2023
Skarpetki wogóle nie grzeją..pic na wode!!!
24 cze 2023
Do dziś moje zamówienie nie dotarło