wieczniezywechoinki.pl

Opinie (19) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (32)

Ważny od: 21 paź 2022
wieczniezywechoinki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

JEST PIĘKNA TYLKO FATALNIE OPAKOWANA I ZAMIAST MASKOTKI W GRATISIE OCHYDNA MAŁA 40CM CHOINKA I ZERO INFORMACJI O ZAMIANIE GRATISU

29 lis 2023
Przesyłka do tej pory nie przyszła

Opinie nt. sklepu wieczniezywechoinki.pl

29 lis 2023
Przesyłka do tej pory nie przyszła
Odpowiedź ze sklepu wieczniezywechoinki.pl
Niestety nie rozumiemy wystawionej opinii. Zweryfikowaliśmy opinię i wysyłka nastąpiła w 9 dzień roboczy od zamówienia produktu. 2023-11-25 zostało złożone zamówienie. 2023-12-07 było odebrane zamówienie przez kuriera u nas w oddziale. Przy każdym produkcie jest również napisany czas produkcji oraz w koszyku przy sposobie płatności jest również opis produkcji. Niemniej jednak mamy nadzieję, że choinka spełniła oczekiwania.:)
Przykro mi ale materiał z którego jest zrobiona choinka jest widocznie plastikowy. Nie wygląda jak prawdziwa. Choć niewątpliwie starannie wykonana, z dbałością o szczegóły.
Odpowiedź ze sklepu wieczniezywechoinki.pl
Choineczka Rayal to choinka foliowa. Zachęcamy do sprawdzenia choineczek z serii mix PE i 100% PE. Tworzywo PE imituje gałązki choinek z lasu. Dziękujemy za opinię :)

5 dzień roboczy, przesylki nie ma!!!

26 listopada zamówiliśmy choinkę. Jest 1 grudzień i choinki nie ma.
Odpowiedź ze sklepu wieczniezywechoinki.pl
Bardzo przepraszamy za dłuższy okres realizacji zamówienia. Jednakże informowaliśmy o nim wcześniej na głównej stronie www.wieczniezywechoinki.pl oraz na naszych mediach społecznościowych. Niestety, do opóźnień nie należy tylko nasza produkcja i czas wysyłki, ale również inne czynniki, takie jak firmy kurierskie, z którymi współpracujemy. Jednakże dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że produkt spełnił Państwa oczekiwania. Życzymy wspaniałego dnia! :)
Fatalna jakość produktu