Opinie o onemarket.pl

4.60/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 23 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Pozytywnie :)

produkt ladny

Dość długi czas oczekiwania na towar. Towar dotarł uszkodzony (prawdopodobnie w transporcie) ale także niedokładnie wykonany. Reklamacja została uwzględniona, a towar został ode mnie natychmiast zabrany i nastąpiła cisza. Po 10 dniach zadzwoniłam: serwis twierdził, że paczka jeszcze nie dotarła. Dopiero po mojej kolejnej interwencji wszystko zostało załatwione jak należy (szybko i bez zarzutu).
Dostateczny

Bardzo szybka dostawa i realizacja zamówienia. Towar bardzo dobrej jakości, nie uszkodzony. Jestem bardzo zadowolona, sklep serdecznie polecam.

Współpraca i kontakt na najwyższym poziomie.Błyskawiczna przesyłka. Towar bardzo dobrze zabezpieczony. Szczerze polecam.

Jestem zadowolona z zakupu, natomiast brakowało mi informacji nt. stanu realizacji zamówienia / krótkie info/ oraz o dostawie dostałam informacje
e'mail już po odbiorze towaru. Tym niemniej oceniam współpracę jako dobrą i jeśli będzie taka potrzeba skorzystam z usługi ponownie.

Miła obsługa, szybka wysyłka ico najważniejsze rewelacyjne pakowanie towaru do wysyłki / zamówione lustro dotarło bez uszkodzeń /. Gorąco polecam.

Stolik bardzo solidny . Starannie wykonany. Polecam.

Tak

swietna komunikacja ,szybka dostawa,bardzo dobry towar

bardzo ładna torebka

Trochę długo się czeka , ale warto . Polecam.

Fotel bardzo ładny, materiał jest przyjemny w dotyku, kolor zgodny ze wzornikiem.

Towar słabo zapakowany. Dopiero po rozpakowaniu okazało się, że jeden fotel jest lekko uszkodzony ( przetarcie materiału). Było za późno na reklamację gdyż kurier odjechał. Na szczęście uszkodzenie jest w mało widocznym miejscu. Nadto sprzedający reklamował, ze fotel jest identyczny jak ten w IKEI i tak samo wygodny. Nie jest to prawda. Jest bardziej twardy a przez to mniej komfortowy. Poza tym ok

Jestem zadowolona

Miłe zaskoczenie gdy kurier przywiózł paczki. Solidne, profesjonalne i bardzo bezpieczne zapakowanie produktów.

goraco polecam

Wszystko perfekcyjnie jak zwykle :) Gorąco polecam

Na niektóre produkty wydłużony czas oczekiwania. Ale polecam :)

Wszystko ok. Polecam :-)

Tak

Nie było e-maila dotyczącego dostawy jak mi obiecano - kurier nas zaskoczył, poza tym towar w niektórych miejscach niestety ma odpryski - niemożliwe do sprawdzenia przy kurierze ponieważ był w paczkach

zadowolona ? jak najbardziej. Wszystko szybko, sprawnie

onemarket.pl

ul. Tadeusza Kościuszki 43
05-270 Marki
biuro@onemarket.pl
onemarket.pl

Grupa Chrobry Sp. z o. o.
ul. Tadeusza Kościuszki 43
05-270 Marki
Rejestr handlowy
REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW REGON: 142268037
Marek Kajaniec
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na onemarket.pl.