Opinie o onemarket.pl

4.67/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 23 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Błyskawiczna wysyłka. Fantastyczny kontakt i najważniejsze to piękne i wygodne fotele. Dziękuję i polecam zakupy

Zadowolony jestem z zakupu w tym sklepie. Polecam go bardzo.

Polecam tą firmę z pełną odpowiedzialnością. Stół wykonany bardzo starannie i solidnie. Paczka zapakowana tak, ze mogłaby podróżować po całym świecie bez uszczerbku na jej zawartość. Pełen podziw i wielka pochwała dla osoby przygotowującej towar do wysyłki. Jestem bardzo zadowolona. Przesyłkę otrzymałam przed podanym terminem, co też jest chwalebne. Tak trzymać

Bardzo sprawna wysyłka. Towar pierwsza klasa.

Szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem. Jeszcze nie zainstalowany.

Pozytywnie :)

produkt ladny

Dość długi czas oczekiwania na towar. Towar dotarł uszkodzony (prawdopodobnie w transporcie) ale także niedokładnie wykonany. Reklamacja została uwzględniona, a towar został ode mnie natychmiast zabrany i nastąpiła cisza. Po 10 dniach zadzwoniłam: serwis twierdził, że paczka jeszcze nie dotarła. Dopiero po mojej kolejnej interwencji wszystko zostało załatwione jak należy (szybko i bez zarzutu).
Dostateczny

Bardzo szybka dostawa i realizacja zamówienia. Towar bardzo dobrej jakości, nie uszkodzony. Jestem bardzo zadowolona, sklep serdecznie polecam.

Współpraca i kontakt na najwyższym poziomie.Błyskawiczna przesyłka. Towar bardzo dobrze zabezpieczony. Szczerze polecam.

Jestem zadowolona z zakupu, natomiast brakowało mi informacji nt. stanu realizacji zamówienia / krótkie info/ oraz o dostawie dostałam informacje
e'mail już po odbiorze towaru. Tym niemniej oceniam współpracę jako dobrą i jeśli będzie taka potrzeba skorzystam z usługi ponownie.

Miła obsługa, szybka wysyłka ico najważniejsze rewelacyjne pakowanie towaru do wysyłki / zamówione lustro dotarło bez uszkodzeń /. Gorąco polecam.

Stolik bardzo solidny . Starannie wykonany. Polecam.

Tak

swietna komunikacja ,szybka dostawa,bardzo dobry towar

bardzo ładna torebka

Trochę długo się czeka , ale warto . Polecam.

Fotel bardzo ładny, materiał jest przyjemny w dotyku, kolor zgodny ze wzornikiem.

Towar słabo zapakowany. Dopiero po rozpakowaniu okazało się, że jeden fotel jest lekko uszkodzony ( przetarcie materiału). Było za późno na reklamację gdyż kurier odjechał. Na szczęście uszkodzenie jest w mało widocznym miejscu. Nadto sprzedający reklamował, ze fotel jest identyczny jak ten w IKEI i tak samo wygodny. Nie jest to prawda. Jest bardziej twardy a przez to mniej komfortowy. Poza tym ok
Dostateczny

Jestem zadowolona

Miłe zaskoczenie gdy kurier przywiózł paczki. Solidne, profesjonalne i bardzo bezpieczne zapakowanie produktów.

goraco polecam

Wszystko perfekcyjnie jak zwykle :) Gorąco polecam

onemarket.pl

ul. Tadeusza Kościuszki 43
05-270 Marki
biuro@onemarket.pl
onemarket.pl

Grupa Chrobry Sp. z o. o.
ul. Tadeusza Kościuszki 43
05-270 Marki
Rejestr handlowy
REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW REGON: 142268037
Marek Kajaniec
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z onemarket.pl.