Sekrecik.pl- Logo - Opinie

Sekrecik.pl

Opinie (556) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5969)

Ważny od: 21 lis 2018
Sekrecik.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 lis 2023
Dzień dobry przyznam się że bardzo sceptycznie podchodziłem do zakupu tych tabletek i powstrzymałem się z oceną parę dni. Dziś mogę powiedzieć że naprawdę działają Może dlatego że nie miałem jakichś bardzo dużych problemów ale jestem już sporo po czterdziestce i sam czułem że to już nie to. Jeżeli chodzi o wzwód to jest on taki jakiego Nie pamiętam bardzo mocny i utrzymujący się nawet po stosunku bardzo Gorąco polecam każdemu kto ma z tym problem Choć przyznaję jeszcze raz że sam w to nie wierzyłem I choć produkt nie jest tani to dla mnie na dzień dzisiejszy wart jest swojej ceny polecam

15 sie 2023
Nie wiem, czy spowodowane jest to tym, że zamówiłam te rzecz w sobotę i dlatego dalej (we wtorek) nie została wysłana, czy to może wina tego że wtorek to święto. Póki co nie jestem za bardzo zadowolona. Samej rzeczy ocenić nie mogę bo jej jeszcze nie ma ://

Opinie nt. sklepu Sekrecik.pl

6 wrz 2023
7 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami. W Sekrecik.pl zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że byłeś zadowolony! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie.
5 wrz 2023
7 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia i doceniamy Twoją opinię. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie zakupowe. Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że nasi klienci znajdą produkty, których potrzebują, w cenach, na które mogą sobie pozwolić. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i za to, że jesteś naszym klientem!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Sekrecik.pl i że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i jesteśmy dumni, że zdobyliśmy Twoje zaufanie i zadowolenie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami - to wiele dla nas znaczy!
7 wrz 2023
Hej, bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z Sekrecik.pl - naszą misją jest zapewnienie, aby każdy klient czuł się doceniony i dobrze się bawił. Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy, więc dziękujemy!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z Sekrecik.pl i doceniamy Twoją opinię. W Sekrecik.pl staramy się, aby każdy klient był zadowolony z zakupów. Doceniamy Twoje miłe słowa i zawsze szukamy sposobów na poprawę naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za pozostawienie tak pozytywnej recenzji! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty i obsługa klienta. Staramy się zawsze zapewniać najwyższej jakości usługi i świetne produkty, więc słyszenie, że miałeś z nami dobre doświadczenia, sprawia, że nasz dzień! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swoich doświadczeń! Wspaniale jest wiedzieć, że nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania i sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość zakupów. Dziękujemy, że jesteś częścią Sekrecik.pl!
7 wrz 2023
Dziękujemy za wspaniałą 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenia z Sekrecik.pl były tak pozytywne. Staramy się dostarczać najlepsze możliwe produkty i usługi, więc wspaniale jest wiedzieć, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie.
7 wrz 2023
Wielkie dzięki za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W Sekrecik.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości, abyś mógł cieszyć się każdym zakupem u nas. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za twoją miłą recenzję, naprawdę to doceniamy! W Sekrecik.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Cieszymy się, że uważasz, że udało nam się to osiągnąć! Zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z nami, a Twoja opinia pomaga nam osiągnąć ten cel. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii - to wiele dla nas znaczy!
7 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z Sekrecik.pl. Naprawdę to doceniamy! W Sekrecik.pl staramy się zapewnić przyjemne zakupy, którym nasi klienci mogą zaufać i cieszyć się nimi. Cieszymy się, że miło spędziłeś czas na zakupach u nas i z przyjemnością obsłużymy Cię ponownie w przyszłości!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję 5/5! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że podobały Ci się nasze usługi. Naszą misją jest dostarczanie doświadczeń skoncentrowanych na kliencie, więc słyszenie, że osiągnęliśmy ten cel, jest niezwykle satysfakcjonujące. Staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najlepsze usługi i nadal będziemy to robić! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa.
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę to doceniamy. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie produktowe. Cieszymy się, że miło spędziłeś z nami czas. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji!
7 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia z Sekrecik.pl i chcielibyśmy nadal zapewniać Ci ten sam poziom usług. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić klientom przyjemne zakupy i cenimy sobie wszystkie opinie, które mogą pomóc nam robić to jeszcze lepiej!
7 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Sekrecik.pl! Takie opinie są dla nas bardzo ważne i zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia. Wierzymy w zapewnienie doskonałej obsługi klienta i upewnienie się, że każdy klient jest zadowolony z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Ci ponownie w przyszłości!
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszego serwisu! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z Sekrecik.pl i że dałeś nam 5 na 5! Wierzymy, że zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią - doceniamy to!
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. W Sekrecik.pl zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci pomóc!
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji! Cieszymy się, że miałeś z nami tak wspaniałe doświadczenia. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić płynne i przyjemne doświadczenie, a świadomość, że osiągnęliśmy to dzięki Twoim usługom, jest naprawdę satysfakcjonująca. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - naprawdę ją doceniamy!
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że miałeś pozytywne doświadczenia z Sekrecik.pl i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Twoje zakupy były przyjemne. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom wyjątkową obsługę i produkty, które przekraczają oczekiwania. Doceniamy Twoje miłe słowa i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podobał Ci się nasz serwis i jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje miłe słowa. Staramy się, aby Sekrecik.pl był miejscem, w którym wszyscy klienci czują się komfortowo i mają wspaniałe doświadczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz, aby doświadczyć naszych doskonałych produktów i usług!