alkooutlet.pl

Opinie (528) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (992)

Ważny od: 3 paź 2022
alkooutlet.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko, sprawnie, produkty doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniem. Promocyjna cena zachęciła mnie do kupna.

15 paź 2023
Zamówiłem whisky w alkooutlet i zapłaciłem, ale musiałem zrezygnować z zakupu. Zgłosiłem to telefonicznie i zostałem zapewniony o rychłym zwrocie wpłaconej kwoty, ale minął już prawie tydzień od rozmowy i zwrot nie nastąpił. Ponagliłem mailem, ale też nie odniósł skutku. To skłania mnie do opinii, że ALKOOUTLET JEST FIRMĄ NIERZETELNĄ - ostrzegam !
GB

Opinie nt. sklepu alkooutlet.pl

pisać prawdę w mailach
Korek butelki Belvedere był delikatnie odkręcony dzięki czemu nieznaczna część zawartości wylała się. Niestety prezent był kupiony na ostatnią chwilę więc nie miałem czasu na robienie zdjęć i zgłaszanie reklamacji. Sam pracuję w firmie która wysyła "płyny" i taka wysyłka nie powinna mieć miejsca.

ostatnie zamówienia

Robiłem ostatnio dwa zamówienia w Alkooutlet. Jedno w grudniu na które czekałem bardzo, bardzo długo, drugie w styczniu które przyszło znacznie szybciej. W obu przypadkach próba kontaktu mailowo, lub przez stronę ze sklepem pozostała niezauważona i nie dostałem żadnej odpowiedzi. trochę szkoda, że firma "olewa" w ten sposób kupujących. Co do cen to warto jednak sprawdzać ceny u konkurencji, bo chyba się trochę pogorszyły. Na deser wisienka - nigdzie na stronie sklepu nie mogłem znaleźć jak usunąć swoje konto, a to już chyba spore niedopatrzenie.
Zrobić? Niewiele, po prostu dotrzymywać słowa przy zamówieniu. Zamówiłem alkohol z odbiorem w hurtowni. Pani potwierdziła że jutro będzie. Rano zadzwoniłem czy jest do odbioru? Oczywiści tak, proszę przyjechać. I co, zawiodłem się bo alkoholu nie było / z pięciu 1 butelka / Podejrzewam, że alkohol był i się zmył, bo ktoś inny był szybszy./ ostanie sztuki / Cieszę się 1 butelką i myślę że jak wypiję to będzie następna dostawa za tą samą cenę. Zaopatruję się u Was często bo są ceny konkurencyjne. Pozdrawiam.
GB
15 paź 2023
26 lis 2023

Service

Usługa ostatnio znacznie się pogorszyła. Dla Twojej wiadomości, zamówiłem już ponad 100 butelek. Whisky. Wreszcie drogie butelki umieszczono luzem w pudełku, zupełnie niezabezpieczone. Reklamacje przesłane e-mailem z reguły nie będą rozpatrywane! Na próżno czekam na rachunki. Na początku byłem zadowolonym klientem, ale stało się odwrotnie.
31 paź 2023
Ceny ok, ale zabezpieczenie butelek żadne. Tylko w kartonie oryginalnym + opakowanie, jak butelka byla luzem to tektura wokół. Jeśli "upadloby" na magazynie albo gdzieś to rzeka bylaby. Rok temu zamówiłem to wszystko bylo w folii babelkowej, teraz zero zabezpieczenia. Cud, ze wszystko zyje.
2 lip 2023

Brak komunikacji

Ceny dobre. Wysyłka w 3 dni. I tu mam problem, bo prosiłem o wysyłkę w kolejnym tygodniu, może nie przeczytali komentarza do zamówienia. Na późniejszy mail też brak odpowiedzi. Paczka czekała 2 dni na klatce schodowej pod drzwiami.
24 lis 2023
Jak mogę coś dobrze ocenić skoro od 5 dni nie dostałem informacji czy przesyłka jest do odbioru . Towar widnieje na stronie jako dostępny. Nie wiem dla czego czekam i chyba się nie dowiem . Żałuję że opłacilem towar z góry
Jeszcze nie otrzymałam zamówienia, chociaż zamówiłam 8 dni temu, a status w trakcie kompletowania jednej pozycji zajmuje wyjątkowo dużo czasu.
Odpowiedź ze sklepu alkooutlet.pl
W okresie Black Friday wysyłka mogła być opóźniona ze względu na ogrom zamówień. Nasze super promocje i wyjątkowo niskie ceny spełniły oczekiwania klientów.

Średnie to wszystko...

Tydzień czasu czekania na wysłanie paczki bez jakiejkolwiek informacji o statusie. Telefon ktoś odebrał dopiero na trzeci dzień wydzwaniania.
Odpowiedź ze sklepu alkooutlet.pl
12 gru 2023
Minęło 8 dni i zamówienie ma status w trakcie kompletowania. Wczoraj zapewniano mnie że dziś zostanie wysłane. Nic się nie zmieniło.
10 maj 2023
Brak wysyłki towaru i brak informowania klienta o tym, że powstało jakieś "zacięcie". Jedynie bezproblemowe anulowanie zamówienia.
28 lis 2023
Od tygodnia brak jakiejkolwiek informacji kiedy zostanie wysłana paczka . Zero odpowiedzi na mejla. Nie polecam

Służba pod ziemią

Zaczynam mieć wrażenie, że pracownik obsługi klienta nie traktuje mnie poważnie. Obsługa jest żałosna.
11 paź 2023
Pomimo kilku maili brak odpowiedzi i brak zwrotu za niedostarczony towar
7 gru 2023
proszę dostarczyć moje zamówienie
Kiepska obsługa Pomimo wielokrotnych prób kontaktu, z których dwie były skuteczne i padło zapewnienie, że towar dotrze w ustalonym terminie, sprzedawca chciał dokonać wysyłki w dniu, w którym miała dotrzeć. Jedyny plus za szybki zwrot pieniędzy po telefonicznym anulowaniu zamówienia.
Niestety od 12.12 zamówienie posiada status „złożone”. Przy składaniu zamówienia widnieje informacja, że zamówienie jest realizowane ekspresowo, po czym po wykonaniu telefonu Pani informuje, że wysyłają w ciągu 7 dni roboczych. Zatem cierpliwie czekam.