Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5248) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 557)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

6 lut 2024
Zamówiona paczka z puszkami dla pieska przybyła dziś po 4 dniach od zamówienia,pięknie zapakowana. Bardzo dziękujemy.

Perfekcja jak zawsze

Wszystko jest ok, odpowiednio spakowane a tym samym nie uszkodzone, opisane z propozycją pomocy. Nic dodać, nic ująć
Karma jest pięknie i solidnie zapakowana mimo dużej wagi ,nigdy nie zdażyło mi się żeby dotarła do nas uszkodzona
Uważam, że wszystko jest super, fachowe załatwienie zamówienia. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję. Pozdrawiam 🙂
9 lut 2024
Wszystko ok. Szybka realizacja. Jak zawsze paczka zabezpieczona dobrze 🙂. Przyjemnie spędzanego czasu życzę 🙂
8 lut 2024
Wszystko Super! Bardzo szybko i mila obsługa! Przyjemnie zaskoczyło napisane Imię Kota i Pieska na przesyłce
IJ
Iwona J.
Teresin
4 lut 2024
Robię zakupy w DN od kilku dobrych lat. Nigdy nie miałam problemów. Polecam firmę i oferowane produkty.
Doskonałe produkty, bardzo dobra obsługa klienta, starannie spakowane, szybko wysłane, niezła promocja

realizacja zamówienia

Krótki termin realizacji zamówienia. Jestem bardzo zadowolona 🙂 bez żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam
8 lut 2024
Wszystko w porządku, szybka dostawa, towar ok., tylko za małe cyferki, bo kurier dzwonił do sąsiada.
28 sty 2024
Zwierzęta nie mogą się doczekać kiedy dostaną posiłek i nie odchodzą od misek przed ich wilizaniem
Polecam sklep, bardzo szybka wysyłka. można lepiej pakować puszki bo niektóre były pogniecione.
Kupuję tu już od jakiegoś czasu .Wszystko jest ok a najważniejsze że psiak zadowolony .Polecam .
Bardzo dobry produkt, pies zadowolony :) Szybką, bezproblemową wysyłka. Zdecydowanie polecam.
Płatność blikiem. Informacja na bieżąco o postępach w realizacji zamówienia. Szybka dostawa.
6 lut 2024
Bardzo dobrze zapakowane produkty, szybka realizacja zamówienia. Karma smakuje pupilowi.
Karma dobrze i pięknie zapakowana. Dostaliśmy też gratis. Szybka wysyłka gorąco polecam
ŁG
Łukasz G.
Strzelin
25 lut 2024

Rewelacja

Dzięki za super spakowanie asortymentu , prezent oraz super opakowanie z imieniem psa.
Ta prędkość realizacji zamówienia kompletnie mnie zaskoczyła. Nigdy nie było tak szybko.
28 sty 2024

Bardzo duży wybór karmy i przeróżnych przekąsek, ceny atrakcyjne i dobra jakość, polecam