dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

4 lut 2022
Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

30 lis 2021
Wysyłka szybka ale mam zastrzeżenia do gratisów ; karma 120 zł , w zestawie 140zł i gratis 3 puszki !!!!!! Jaki to gratis skoro 20 zł wyższej ceny na karmę pokrywają wartość puszek !!!! Wzięłam zestaw bo i tak potrzebuję puszki , ale nie toleruje robienia klientów w konia . a takie postępowanie zachwiało moim zaufaniem do was . Może nawet zmienię firmę , zwłaszcza że karma nie namięka w wodzie . Wg specjalistów niemieckich karma twarda , zanim zostanie strawiona może powodować uszkodzenie żołądka u psa . Małgorzata +3 psy

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

22 godziny temu
Szybka wysyłka, sprawdzona dobrej jakości karma. Fajne promocje i taniej niż w innych sklepach.
3 lis 2022
Jak zwykle przesyłka dotarła szybko...super opakowana i ciapki już smakują jedzenie.. dziękuję
22 godziny temu
Szybką wysyłka, a przede wszystkim rewelacyjny skład puszek! No i świetne promocje! Polecam
9 lis 2022
Bezproblemowe i szybkie dostarczenie karmy dla mojego psa. Towar bardzo dobrze opakowany.
1 lis 2022
Najlepsza firma. Szybka dostawa, świetnie zapakowane!!! Tak jakby luksusowo!!! Polecam!!!
22 godziny temu
Kotka zadowolona widać, że smakują Państwa produkty i to jest najważniejsze. Pozdrawiam
8 lis 2022
Podobalo mi się Zapakowanie i staranność ułożenia jedzenia oraz ogólny wygląd paczki
8 lis 2022
Szybko,sprawnie,estetycznie i dowcipnie.Egon był bardzo zadowolony.Pozdrawia Prezesa 🐕
2 lis 2022
Szybka wysylka. Bardzo dobrze zapakowane. Moja ulubiona firma z jedzeniem dla psiakow
31 paź 2022
Firma godna polecenia ,( pies zadowolony) Szybka dostawa zgodna z zamówieniem.POLECAM
Szybka realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem, najwyższej jakości. Polecam.
7 lis 2022
Polecam chociaż sam nie próbowałem :). Zakupy i dostawa przebiegają bardzo sprawnie.
Produkty są naprawdę wysokiej jakości. Troszkę za długi czas wysyłki. Reszta ok.
11 lis 2022
Super wybór, znakomita jakość,szybka dostawa. Najważniejsze -zadowolenie pieska😋
15 lis 2022
Jak zawsze szybka dostawa. Pikuś uwielbia ta karmę Jesteśmy bardzo zadowoleni
9 lis 2022
Wszystko szybko i zgodnie z zamówieniem, fantastyczna firma - Polecam gorąco.
2 lis 2022
Kupuję tę karmę jako smaczki dla mojego psa...jest zachwycony!! TOTO poleca!
10 lis 2022
Czas realizacji jest dla mnie bardzo ważny, a Dolina jest naprawdę szybka.
10 lis 2022
Jestem bardzo zadowolona z dostawy towar bardzo dobry zwierzaki zadowolone
psy i koty chętnie jedzą, produkty pięknie zapakowane, ciekawy marketing