Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 557)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji.
6 lut 2024
7 lut 2024
4 lut 2024
proszę przestać nękać mnie mejlami z adresu rating-noreply@trustedshops.com
31 sty 2024

Brak imienia

Jak do chwili obecnej wszystko ok tylko od ostanich 3 przesyłek brak imienia dla kogo jest adresowana przesyłak po mimo informcji zapisanej w zamówieniu stą tak niska ocena
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dzień Dobry, dziękujemy za opinię. Niestety nie widzimy, żeby w zamówieniach była informacja o imieniu. Imię pupila należy zawsze wpisywać podczas składania zamówienia. Ostatni raz kiedy zostało wpisane, było w zamówieniu z kwietnia 2023 roku. Pozdrawiam
Zamówiona podkładka w fatalnym stanie Puszki pogniecione i otwarte Jestem stałym klientem ale żeby tak zapakować produkty to należy rzetelnie przeszkolić pracowników

Dostawa nie zgodna z…

Niedostępne smaki .Dostawa nie zgodna z zamówieniem
18 sty 2024
Dzień Dobry, nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Prosimy o informację, czy w zamówieniu czegoś brakowało? Pozdrawiamy.
GM
Grażyna M.
7 sty 2024
Otrzymałam 6 puszek uszkodzonych (powgniatanych). Opakowanie nieuszkodzone, niemożliwe więc uszkodzenie w transporcie przesyłki. Uszkodzone puszki zapakowano mi w magazynie.
9 sty 2024
22 gru 2023
Niestety kot Ragdoll nie był chętny do jedzenia tej karmy. Zjadał małą ilość i było widać że nieodpowiada mu. Karmę oddałem znajomej która ma dachowca i również nie jest zbyt zainteresowany tą karmą. Także niestety muszą ją ocenić jako nie udany zakup.
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jestem nam przykro, iż zakupiona karma nie była odpowiednia dla pupila, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą sprzedażową. Spośród niej będzie można wybrać produkt, który przypadnie do gustu kotu. Pozdrawiamy
na paczkę czekałam kilka dni , a paczka lezała w punkcie do odbioru
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię i jednocześnie chcielibyśmy poinformować iż zamówienie zostało złożone 2023-12-13 i wysłane następnego dnia czyli 2023-12-14. Z zapisanych statusów paczki wynika iż kurier nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia, dlatego przesyłka oczekiwała na odbiór w Punkcie DHL POP. Pozdrawiamy
1.podczas zamawiania nie mogłem nigdzie znaleźć daty dostawy. 2.Długi czas dostawy !!
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że czas wysyłki jest podany w naszym regulaminie: "Wszystkie złożone zamówienia Sprzedający stara się realizować jak najszybciej. Czas wysyłki zamówienia z naszego magazynu wynosi nie więcej niż 2 dni robocze. Czas dostawy uzależniony jest od wybranej opcji dostawy."

Dostawa paczki

Jestem wierny firmie ale powoli zaczynam byc podirytowany. W srode rano zamowilem puszki dla psiaka, a do piatku zamowienie nie doszlo. Jest to dosc dziwne w erze dostaw na drugi dzien.
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h. Zamówienie zostało złożone 29 listopada po godzinie 10 i zostało wysłane 30 listopada po godzinie 15. Firma kurierska w ciągu 2 dni roboczych doręcza paczki pod wskazany adres. Pozdrawiamy.
JP
Jolanta P.
Białystok
Zamówiłam przesyłkę z dostarczeniem przez kuriera, poniewaz mam swoje lata i ciężko mi wnosić zakupy na 4 piętro na którym mieszkam.Dostałam informację od firmy przewozowej, że przesyłka będzie dostarczona w sobotę w g .12.00 -14.00. Cały dzień byłam w domu a około 15.00 dostałam informację, że kurier nie zastał mnie w domu ( co było nieprawda) i przesyłka jest do odbioru w punkcie. Teraz jestem zmuszona przynieść zakupy z odległego punktu. Więcej nie skorzystam z usług tej firmy transportowej DHL. Jolanta Potęga
28 lis 2023
Dziękujemy za opinię, jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Informujemy, że ma Pani możliwość złożenia skargi na kuriera w firmie kurierskiej DHL, gdyż nie mamy wpływu na postępowanie przewoźnika. Pozdrawiamy.
24 lis 2023
Dwie gwiazdki dlatego że miał być miks smaków A były tylko dwa smaki
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Wyjaśniamy, że zestaw, który został zakupiony zawiera 2 smaki: kurczak oraz cielęcina. Taka informacja również widnieje na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy.
19 lis 2023
Przesyłka nie dotarła a dostaję prośbę o ocenę jakby dotarła. Czy kurier zaraportował doręczenie?
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 17 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka dzisiaj powinna zostać doręczona. Pozdrawiamy.
19 lis 2023
Jak zawsze bardzo dlugi czas od zlozenia zamowienia do jego wysylki. Dostalem prosbe o ocene zamowienia, a nie dostalem zamowienia.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 20 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Pozdrawiamy.
14 lis 2023
Nawet nie będę się rozpisywał bo szkoda słów
4 lis 2023
31 paź 2023
zawsze moj piesek dostawal jakiś prezencik tym razem mimo ze jestem stałym klientem nic nie bylo...duzy minus
2 lis 2023
Dziękujemy za opinię, klient podczas składania zamówienia ma możliwość wyboru prezentu, który znajduje się w karuzeli produktów za 1 grosz, po przejściu do koszyka. Nasi stali klienci otrzymują również kody rabatowe na każdym złożonym zamówieniu. Pozdrawiamy.
22 paź 2023
czytać i ustosunkowywać się do wiadomości dołączonych do zamówienia
23 paź 2023
17 paź 2023
Tym razem niska ocena, gdyż trzy z pięciu zamówionych puszek (800g) miały (widoczne gołym okiem) wgniecenia. Wg mnie takie puszki powinny być ew. w ofercie wyprzedażowej.
18 paź 2023
Dziękujemy za wiadomość, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy