Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 557)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

17 lis 2023
zbyt długi czas oczekiwania zamawiałam w niedziele a paczka przyszła w czwartek, wcześniejsze zamówienia były realizowane dużo szybciej.
17 lis 2023
Najmocniej przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę. Był on spowodowany dużą liczbą zamówień. Wierzymy, że pomimo tej sytuacji nasza dalsza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiamy
19 lis 2023
Jak zawsze bardzo dlugi czas od zlozenia zamowienia do jego wysylki. Dostalem prosbe o ocene zamowienia, a nie dostalem zamowienia.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 20 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Pozdrawiamy.
19 lis 2023
Zbyt długi czas realizacji. Być może z powodu złego przewoźnika. Mój kot ma podobne zdanie. Co do karmy, to ok.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 15 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 10. Ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka dzisiaj powinna zostać doręczona. Pozdrawiamy.
15 lis 2023
Zamówienie było złożone w niedzielę, przesyłka dotarła w środę. Wg Waszej dewizy 2 dni robocze, a wychodzi 3 dni
16 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia. Pozdrawiamy.
31 paź 2023
zawsze moj piesek dostawal jakiś prezencik tym razem mimo ze jestem stałym klientem nic nie bylo...duzy minus
2 lis 2023
Dziękujemy za opinię, klient podczas składania zamówienia ma możliwość wyboru prezentu, który znajduje się w karuzeli produktów za 1 grosz, po przejściu do koszyka. Nasi stali klienci otrzymują również kody rabatowe na każdym złożonym zamówieniu. Pozdrawiamy.
4 maj 2023
04-05-2023 jeszcze nie mam przesyłki co mam oceniać
14 lis 2023
Nawet nie będę się rozpisywał bo szkoda słów
13 sie 2023
Brak promocji
5 wrz 2023
Dziękujemy za opinię, zachęcamy do zapoznania się z ofertą tygodnia, która zmienia się w każdy poniedziałek.
19 lis 2023
Przesyłka nie dotarła a dostaję prośbę o ocenę jakby dotarła. Czy kurier zaraportował doręczenie?
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 17 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka dzisiaj powinna zostać doręczona. Pozdrawiamy.
28 paź 2023
UWAŻAJCIE zmienili skład MIXów puszki coraz więcej kosztują i mają więcej wody !!!
21 wrz 2023
Trzeba długo czekać na przesyłkę , można szybciej pakować i nadawać przesyłkę
22 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy Pana poinformować, że zamówienia wysyłamy w ciągu 48h oraz sam transport zajmuje około 1 dnia roboczego. Pana paczka została wysłana w piątek, dlatego otrzymał ją Pan w poniedziałek. Pozdrawiamy.
22 paź 2023
czytać i ustosunkowywać się do wiadomości dołączonych do zamówienia
23 paź 2023
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji.
16 lis 2023
Czas oczekiwania na wysyłkę jest baaardzo długi :(
17 lis 2023
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę. Był on spowodowany dużą liczbą zamówień. Wierzymy, że pomimo tej sytuacji nasza dalsza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiamy
17 lis 2023
Wszystkie psie puszki były poobijane
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się jak najlepiej zabezpieczać produkty, aby do klienta dotarły nieuszkodzone. Niemniej jednak do takich sytuacji dochodzi podczas transportu, powodem jest niewłaściwa obsługa paczki przez kuriera. Kiedy paczka jest rzucana puszki, które są dość delikatne, wewnątrz kartonu obijają się o siebie na co nieustannie zwracamy uwagę naszym przewoźnikom. Pozdrawiamy
1 lis 2023
Wszystko jest ok.
8 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Chcielibyśmy zapytać co było powodem wydania niskiej oceny? Pozdrawiamy
24 cze 2023
3 cze 2023
5 maj 2023
9 maj 2023
Dziękujemy za opinię. Prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres mailowy: sklep@dolina-noteci.pl Pozdrawiamy