Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 557)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

9 gru 2023
EU
Ewa U.
Gromsdzce
28 lis 2023
na paczkę czekałam kilka dni , a paczka lezała w punkcie do odbioru
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię i jednocześnie chcielibyśmy poinformować iż zamówienie zostało złożone 2023-12-13 i wysłane następnego dnia czyli 2023-12-14. Z zapisanych statusów paczki wynika iż kurier nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia, dlatego przesyłka oczekiwała na odbiór w Punkcie DHL POP. Pozdrawiamy
18 paź 2023

Obniżająca się jakość produktów

W każdym zamówieniu dostaję przynajmniej 35% puszek uszkodzonych zdeformowanych. Nie jest to wina kuriera, bo w 95% pogniecione puszki znajdują się w środku pakietu. Jakość karmy również drastycznie spada. W szczególności duża ilość odłamków kości w puszkach o długości do nawet 2 cm zakończone ostrymi odłamkami. Coraz częściej myślę o zmianie karmy. Kupuję małe puszeczki bo mam pieska rasy chihuhua i dla niego 2 cm ostre odłamki kości to poważny uszczerbek na zdrowiu. Od jakiegoś czasu jestem zawiedziona Państwa polityką jakości.
6 sie 2023

RABAT PRZY ZAKUPACH "FIKCJA"

Odpowiada mi bardzo karma mokra, zróżnicowana, dla mojegi jamnika WATSONA, jest bardzo "smaczna", widać, że mu smakuje, różnorodne opakowania i saszetki i puszki z bardzo dobrym zamknięciem, o ile Watsona nie zje całej puszki. Napisałam taki nagłówek, bo robię zakupy u państwa regularnie, a jeszcze nigdy nie "załapałam się" na rabat. Pomijając darmową dostawę oczywiście, dostawę która jest bardzo szybka, orofesjonalna Ewa ŚWIRKOWSKA
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
7 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Kod rabatowy został do Pani wysłany na maila po zrealizowanym zamówieniu, kod jest ważny 50 dni. Nagłówek maila, w którym znajduje się kod: "Dolina Noteci - Potwierdzenie wysłania zamówienia ..." Pozdrawiamy
24 lip 2023
Paczka zapakowana porządnie,fajny napis"do łap własnych"...ale było mi przykro,że wymieniono imię pieska i kotka(zamówienie dla kota)a dla pieska ZADNEJ niespodzianki🥺córka zamawiała kiedyś dla kotka i dla naszego psiaka przyszły przysmaczki...Dianka była zawiedziona...prócz tego wszystko ok,towar macie przedni👍🤗
28 mar 2023
Za każdym razem szukam zestawów, miksów smaków. I za każdym razem jest z tym na Waszej stronie duży problem, aby je znaleźć. Domyślam się, że nikt nie zamawia jednej puszki z Internetu, tylko od razu więcej. Więc dobrze, aby mógł wybrać jeden z WIELU konfiguracji zestawów i je kupić. A nie siedzieć na stronie 10 min i szukać.
7 lis 2023

Paczka wyglądała bna nieuszkodzoną

Paczka wyglądała na nieuszkodzoną. Niestety gdy rozpakowałam okazało się że puszki górnego rządu z jednej strony Jaś uszkodzone, powgniatane i niektóre otwarte. Musiały zostać czymś uderzone. Sadze że to w transporcie, ktoś myślał ze ma zapakowane kamienie. Dobrze ze nie były uszkodzone bardziej.
24 lis 2023

Funia i Tosia

Do jakości i terminowości nie mamy zastrzeżeń. Jedynie pytanie: dlaczego od dłuższego już czasu nie wpisujecie Państwo imion naszych kotek na kartonach? Nie da się ukryć, że było to bardzo sympatyczne i wyróżniało Waszą Firmę na tle konkurencji.
7 kwi 2023

Bardzo polecam :)

Sprzedawany towar jest bardzo dobrej jakości o przesyłki są realizowane niemal błyskawicznie. Niestety zdarza się, że cześć puszek z karmą nosi ślady niedbałego magazynowania lub pakowania (wgięcia). Niemniej szczerze polecam tego sprzedawcę
28 lip 2023
Karma bez zbóż i z dość duża zawartością mięsnych części, zwierzaka z którego jest zrobiona. Jedyny minus że mięso oddzielone mechanicznie od kosci. Ogólnie może być pies je chetnie. Szkoda że nie ma dla seniora 14 letniego.
15 lis 2023
Zamawiam co miesiąc od 2 lat , wszystko super pies zadowolony , jedyne co to czas realizacji jest o jeden dzień za długi . Wcześniej zamówienia składane dnia bieżącego rano były tego dnia wysyłane a teraz trwa to za długo .
3 maj 2023
Wszystko jest dobrze tylko gdzie podziały się rabaty i produkt do zamówienia za 1 grosz. Po zmianie szaty strony internetowej znikło coś co było ekstra i dodatkowo zachęcało do zakupu w sklepie producenta
20 kwi 2023
Mój kot jest zadowolony z mokrej karmy ale uważam razem z nim , że bardziej byłaby atrakcyjna gdyby treść saszetki była kąskami a nie w postaci obecnej. Proponuję także o większą ilość sosu w saszetce.
17 lis 2023
Nie podoba mi się odbiór przesyłki. Oczekiwałabym dostarczenia pod wskazany adres- w tym wypadku ZDIUM we Wrocławiu, a musiałam organizować transport do miejsca docelowego. Niedaleko ale jednak
5 wrz 2023
Solidne opakowanie, ekologiczne wypełnienie pozwalające na stabilizację zawartości. 1 gwiazdka mniej za brak zamówionego produktu "Dolina Noteci Superfood danie z cielęciny karma suszona..."
22 sie 2023
Mój kot jest zadowolony. Smakuje mu i co najważniejsze żadnych zaburzeń pokarmowych. Co do ceny to jest ok. Brakuje tylko jakiegoś smaczka jako gratisu od firmy.