Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 793)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Sonia chętnie je nową karmę. Nową, więc dopiero po pewnym czasie będę miał pewność co do jej atrakcyjności. Kontroluję też odchody, czyli częstotliwość, konsystencję i ilość aby porównać z dotychczasową karmą. Chodzi mi o wypełniacze. Porównam też sierść i zapach Soni. Mogłyby być troszkę mniejsze kawałki dla psa o wadze około 10kg, ale forma i jej miękkość na pewno są jej zaletą. Na pewno powtórzę zakup.
Dziękuję. Realizuję Państwo zamówienia szybko, a Prezes wywiązuje się prawidłowo z powierzonego mu zadania. Ściskamy łapkę Prezesa i dziękujemy za troskę. Dżeki, Alba, Czaruś i Kajtek oraz kotka Primka.
Szybkość wysyłki, praca BOK, pakowanie - wszystkie te elementy macie Państwo na świetnym poziomie. Można byłoby pomyśleć nad programem lojalnościowym i progach produktów gratisowych. Czy ktoś wyda 200zł, czy 800 wychodzi to samo.
Zamowienie od ręki. Dostawa na miarę moich oczekiwań - szybka i solidnie zabezpieczona. Mam nadzieję, że nie jest to jednorazowy zakup. Będę chciała nadal korzystać z Państwa uslug. Polecam. Pozdrawiam J.P.

Dolina Noteci

Szybka dostawa, pięknie i solidnie opakowane, dodatkowo zabezpieczone folią. Jedzonko dla pieska idealne. Atutem firmy jest dbałość o detale. Aż miło wystawić tak wiarygodną opinie. Bardzo polecam!
Dobry towar, do tego promocyjne produkty. Fajnie, gdyby można jeszcze zbierać punkty lojalnościowe i z biegiem czasu wymieniać je na jakieś gadżety dla pupila.
Szybkość załatwiania, kompetencje obslugujacych i kultura. Myślę że to bardzo wiele znaczy dla KAŻDEGO klienta. Grażyna Wojtyszyn Pozdrawiam
Świetnie smakuje mojej kotce wszystkie smaki.Dziękuję że jesteście dobrymi ludzmi, które dbają o zwierzętach.
To była dostawa szybsza niż wiatr ! Bardzo dziękuję za zrozumienie problemu. Jesteście wielcy !!!

Tuptuś daje 5 😉

Nasz tuptuś jest mega zadowolony i ze smakiem zamiata wszystkie karmy z firmy Natural Taste 😎

Koty uwielbiają tę karmę

Szybka dostawa, solidne opakowanie, zgodność z opisem. Koty uwielbiają to jedzenie!
Szybki termin dostawy karmy, którą moje pieski bardzo chętnie zjadają. Polecam
Szybkość realizacji zamówienia, solidne zabezpieczenie (pakowanie). Pozdrawiam
Bardzo dobra karma. Piesek się zajada. Nie występuje żadna alergia. Polecam.
Dobrze zapakowana. Super napis z dedykacją dla moich kochanych psiaków
Całe zamówienie łącznie z dostawą przebiegło szybko i bardzo sprawnie
Mi bardzo podobało się opakowanie , a Leo zawartość bardzo smakuje.
IJ
Iwona J.
Teresin
Dobrej jakości karma. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam

Szybka dostawa, dobre produkty i dobrze zabezpieczone zamówienie.
Przesyłka solidnie zapakowana,atrakcyjna cena i szybka realizacja.