Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 557)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

"Do łapek własnych Ebi" Ten napis mnie rozczulił i utwierdził w przekonaniu, że dla Was ważny jest mój piesek. Poza tym paczka dotarła w krótkim czasie, dokładnie spakowana. Bardzo dobra cena artykułów 🥰Jestem w pełni zadowolona a mój pupil jeszcze bardziej 🫠🐾❤️
Pochwalam szczególnie przekazywane na maila szczegółowe informacje o kolejnych etapach realizacji zamówienia i bardzo szybką dostawę - następnego dnia po złożeniu zamówienia.
Ceny zawsze mogą być niższe ;)
Sklep godny polecenia!!!
3 mar 2024
Szybki termin dostawy
2 mar 2024
GZ
Grzegorz Z.
Ligota Piękna
Podoba mi się wprowadzenie mniejszych opakowań (3 kg). Wielkim plusem są saszetki z próbkami karm. Rzep zapinający opakowanie jest super. Psica jest baardzo zadowolona z dużego wyboru smaków karm (nie lubi jeść codziennie tego samego). Jakość karm godna polecenia. Kurier gratis plus prezenty, ostatnio dostałam aż trzy i każdy super. Wszystko ładnie zapakowane przez pana Tomka, żadna puszka nie wgnieciona. Naprawdę polecam (kupuję tam od 8 miesięcy)
MZ
Marek Z.
Borowo
28 sty 2024
Dostawa przez In-Post. Karma wysłana bardzo szybko i za to pięć gwiazdek. Dla kuriera minus pięć gwiazdek. Jestem emerytem po operacji serca i dlatego w wiadomości dla kuriera poprosiłem o włożenie przesyłki do dolnej skrytki. Nie wiem jak określić hamskie zachowanie kuriera, bo bydlak wsadził tè przesyłkę do najwyżej położonej skrytki. Należałoby się zastanowić, czy można powierzać dostawę swoich dobrych produktów firmie, która jak widać nie ma panowania nad swoimi pracownikami.
Na docenienie zasługuje tempo obsługi sklepu - w mgnieniu oka? dosłownie. Zapakowanie towaru jest wzorowe, nie stwarza możliwości uszkodzenia towaru w trakcie transportu a wręcz zapobiega temu. Specjalnie produkowane do tego celu i nawiązujące do tematyki zakupów opakowania - są estetyczne, urokliwe i dowcipne. Wszystko mi się podoba. Oferta sklepu i niespodzianki, premiowanie większych zakupów oraz przede wszystkim dobry towar.
18 lut 2024
Za mało zróżnicowana oferta pokarmu Dolina Noteci dla KOCIĄT. Owszem, jest oferta innych firm ale jestem przekonana jedynie do Waszej marki. Ofery innych firm zawierają w dużej mierze galaretę. Wniosek: płacimy za rosołek a przecież wszystkie te pokarmy nie są tanie. Poza tym spróbowałam kiedyś pokarm innej renomowanej firmy. Moje kotki tego pokarmu nie tknęły.
AT
ADAM T.
WARSZAWA
6 lut 2024
jedzenie bardzo dobre ale ceny masakrycznie wysokie polepszenia wymaga czas wysyłki - w zdecydowanej większości sklepów z takimi produktami zasadą jest , że jeśli zamówienie wpływa przed 12-tą to wysyłka jest jeszcze tego samego dnia
10 lut 2024

Podoba mi się to co jedzą moje pupile❤️

Podoba mi się to, że mój piesek odżywia się zdrowym posiłkiem a i moje kotki uwielbiają suszone jedzonko. Co by można było zrobić lepiej, hmmm pomyślmy? Szczerze? Nie wiem jak dla mnie i moich pupili jest wszystko ok ❤️
9 lut 2024
Moje pupile są zachwycone zajadają z smakiem, oczywiście ja również zapakowane bardzo dobrze i ładnie i rozczulające podpis imion zwierzaków polecam całym sercem i napewno będzie y stałymi klientami 👏☺️
Nieustannie podoba mi się dobra jakość karmy, mój pies ją lubi i chętnie zajada. Poza tym świetne zamykanie suchej karmy na rzep (b. dobry patent) oraz opcja pokrywek na puszki karmy mokrej.
Profesionalizm obsługi klienta i oczywiście jakość produktów ,które nabyłem. Tera zapoznam się z pełną ofertą Państwa firmy ponieważ każdy z moich pięciu psów ma inne potrzeby żywieniowe.