Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (19 664)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2023
Jest to kolejny zakup. Tym razem karma w puszkach przyszła w postaci miękkiej, prawie półpłynnej. W poprzednich dostawach była zwarta i mazała się. Psy nie bardzo chcą ją jeść. Do karmy z poprzednich dostaw podchodziły i zjadały, teraz trzeba dorzucać coś na zachętę.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Sonia chętnie je nową karmę. Nową, więc dopiero po pewnym czasie będę miał pewność co do jej atrakcyjności. Kontroluję też odchody, czyli częstotliwość, konsystencję i ilość aby porównać z dotychczasową karmą. Chodzi mi o wypełniacze. Porównam też sierść i zapach Soni. Mogłyby być troszkę mniejsze kawałki dla psa o wadze około 10kg, ale forma i jej miękkość na pewno są jej zaletą. Na pewno powtórzę zakup.
Szybkość wysyłki, praca BOK, pakowanie - wszystkie te elementy macie Państwo na świetnym poziomie. Można byłoby pomyśleć nad programem lojalnościowym i progach produktów gratisowych. Czy ktoś wyda 200zł, czy 800 wychodzi to samo.
Zamowienie od ręki. Dostawa na miarę moich oczekiwań - szybka i solidnie zabezpieczona. Mam nadzieję, że nie jest to jednorazowy zakup. Będę chciała nadal korzystać z Państwa uslug. Polecam. Pozdrawiam J.P.
Dziękuję. Realizuję Państwo zamówienia szybko, a Prezes wywiązuje się prawidłowo z powierzonego mu zadania. Ściskamy łapkę Prezesa i dziękujemy za troskę. Dżeki, Alba, Czaruś i Kajtek oraz kotka Primka.
Dobry towar, do tego promocyjne produkty. Fajnie, gdyby można jeszcze zbierać punkty lojalnościowe i z biegiem czasu wymieniać je na jakieś gadżety dla pupila.

Wszystko super ale

Jedyna wada to wpłata była bardzo późno zaksięgowana i dopiero po kontakcie telefonicznym. Natomiast same produkty i paczka było wszystko dobrze.
Szybkość załatwiania, kompetencje obslugujacych i kultura. Myślę że to bardzo wiele znaczy dla KAŻDEGO klienta. Grażyna Wojtyszyn Pozdrawiam
Świetnie smakuje mojej kotce wszystkie smaki.Dziękuję że jesteście dobrymi ludzmi, które dbają o zwierzętach.
To była dostawa szybsza niż wiatr ! Bardzo dziękuję za zrozumienie problemu. Jesteście wielcy !!!

Tuptuś daje 5 😉

Nasz tuptuś jest mega zadowolony i ze smakiem zamiata wszystkie karmy z firmy Natural Taste 😎
Szybki termin dostawy karmy, którą moje pieski bardzo chętnie zjadają. Polecam
Bardzo dobra karma. Piesek się zajada. Nie występuje żadna alergia. Polecam.
Dobrze zapakowana. Super napis z dedykacją dla moich kochanych psiaków
Mi bardzo podobało się opakowanie , a Leo zawartość bardzo smakuje.
Przesyłka solidnie zapakowana,atrakcyjna cena i szybka realizacja.

Szybka realizacja, towar dobrze zabezpieczony ! Pies zadowolony 😀
Szybka i profesjonalna obsługa klienta. Polecam tego sprzedawcę.
Bardzo szybko proces realizacji zamówienia. Karma super jakości.
extra szybka dostawa, możliwość zakupu mieszanki puszek
Luna jest w końcu usatysfakcjonowana zakupem polecam