dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

4 lut 2022
Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

30 lis 2021
Wysyłka szybka ale mam zastrzeżenia do gratisów ; karma 120 zł , w zestawie 140zł i gratis 3 puszki !!!!!! Jaki to gratis skoro 20 zł wyższej ceny na karmę pokrywają wartość puszek !!!! Wzięłam zestaw bo i tak potrzebuję puszki , ale nie toleruje robienia klientów w konia . a takie postępowanie zachwiało moim zaufaniem do was . Może nawet zmienię firmę , zwłaszcza że karma nie namięka w wodzie . Wg specjalistów niemieckich karma twarda , zanim zostanie strawiona może powodować uszkodzenie żołądka u psa . Małgorzata +3 psy

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

4 lis 2022
Szybka dostawa, produkt dobrze zabezpieczony i zapakowany. Fajnie, że na zachętę jest produkt gratisowy za 0,01zł. Jakość karmy trudno mi ocenić, bo jej nie smakowałam 😃 ale mojemu psiakowi smakuje. Mam nadzieję, że tak będzie nadal.
Zakupy mokrej karmy w Dolnie Noteci dla mojego szczeniaczka Tofika ,to przyjemność. Mięsko z saszetek (o różnych smakach) jest zjadane błyskawicznie. Bardzo podoba mi się możliwość zakupu z 1gr puszki dla dorosłego psa, którego również mam. Wolałabym, żeby w karmie dla szczeniąt nie było dodatku mięsa z kurczaka, które często powoduje uczulenia - nawet w małych ilościach. Pozdrawiam
Karma świetnie tolerowana przez naszego Pupila- zapewnia mu dobrą kondycję i rozwój. Brak jakichkolwiek dolegliwości alergicznych na karmę. Jedyny problem w postaci lekkiego buntu był przy przestawieniu go z karmy Junior na tę "dla dorosłych" piesków, jednak szybko przekonał się do "dorosłego menu":)
Witam Państwa, bardzo podoba mi się forma przysyłania informacji od "Psa Prezesa" miło się czyta, aż poprawia się humor czytając takie teksty w taki sposób ujęte, to jest po prostu fajne, paczki przychodzą szybko, dobrze zapakowane i nigdy nie uszkodzone. Jestem zadowolona Pozdrawiam Ewa
5 lis 2022
Szybka realizacja zamówienia, dostarczony towar zgodny z zamówieniem, bezproblemowy kontakt z obsługą sklepu. Na minus dość wysokie ceny, inne sklepy proponują produkty Doliny Noteci w cenach niższych niż ceny w sklepie firmowym, np. puszki natural taste, sucha karma lugers
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
7 lis 2022
Dziękujemy za opinię. W kwestii cen chcielibyśmy poinformować, iż każdy sklep posiada własną politykę cenową. Kupując w naszym sklepie internetowym klient może liczyć na wszelkie korzyści, takie jak np.: dodanie produktu za jeden grosz, darmowa wysyłka od progu cenowego 50zł w każdą środę, w pozostałe dni 99zł, gwarancje świeżości produktów, możliwość reklamacji i zwrotu, częste gratisy dokładane do zamówień, schludnie i estetycznie zapakowany towar, a przy tym solidnie zabezpieczony. Pozdrawiamy.
10 lis 2022
Jakość karmy super, mój kotek tryska energią, wszystko mu smakuje.Karma świetnie zapakowana(sucha), łatwo się otwiera i zamyka, szczelna.Karma mokra w saszetkach różne smaki uwielbiana przez mego kotka ,zwłaszcza z ryb, z innych firm nie jadł! Pozdrawiam.J.B
Witam !! Nieraz zamawiałam u WAS karmy dla moich dwóch piesków i bardzo im smakuja .Tak uważam ,gdyż nie jedną karme jadły ,ale od Was bardzo im smakuja ,wcinaja ,aż im sie uszy trzesą ,Obsługa w firmie super i szybka dostawa !!!Pozdrawiam
Proces zakupowy bardzo „user friendly”, począwszy od znalezienia towaru - zakup - informowanie o procesie i sama dostawa. Jednym z głównych czynników jednak samego wyboru sklepu była korzystna cena.
3 lis 2022
Świetnie zaprojektowany i przejrzysty sklep oraz duża ilość opcji zamawiania produktów (zestawy, pojedynczo itd). Bardzo szybka wysyłka i super spakowany towar. Widać pies prezes nadzoruje:)
Jestem zadowolona z jakosci karmy, ceny i czasu oczekiwania. Podoba mi sie to, ze dostalismy probki nowej karmy dla kota, ktora zreszta bardzo polubil. Nie mam zadnych zastrzerzen.
9 lis 2022
Mam psa alergika, dlatego pewna i szybka dostawa dla niego specjalnej karmy jest bardzo ważna. Dolina Noteci spełnia te wymogi. Jednak gratis w postaci karmy dla kota nie ujął.
9 lis 2022
Suchą karmę moje psy jedzą od trzech miesięcy, miski puste to im smakuje. Mokra karma też im smakuje. Psy zadowolona to ja też. Opakowania są rewelacyjne, za to duży plus.
Łatwo złożyć zamówienie Mizlieosc płatności blikiem szybka wysyłka i dobrze zabezpieczona Nasz piesek polubil karmę a jaki efakt zobaczymy za kilka dni ogólnie polecam
7 lis 2022
Wszystko ok z zamówieniem poza tym, że przysyłane zostały kupony rabatowe, które praktycznie były na końcówce daty ważności. Lepiej chyba żeby ich nie było wcale ...
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
7 lis 2022
Dziękujemy za opinię. Jeżeli chodzi o przesłany kod rabatowy za zapisanie się do newslettera to zawsze jest on ważny przez rok od dnia zapisania się. Pozdrawiamy :)
6 lis 2022
Przesyłka starannie zapakowana, wysłana szybko, do zakupu dodane gratisy. Samą karmę kupuję od kilku lat, od tego sprzedawcy to drugi zakup i jestem bardzo zadowolona.
Karma Dolina Noteci, wysokiej jakości. Kupuję różne rodzaje. Od wołowiny po dziczyzne. Polecam wszystkim, towar ładnie zapakowany, a i prezent zawsze jest w środku.
13 lis 2022
Bardzo podobala mi sie wizualnie paczka z imieniem mojego pupila :) to byla bardzo mila niespodzianka i swietny pomysl z Państwa strony ,dziekuje serdecznie :)
Dobry kontakt i szybka dostawa. Można ewentualnie z filtrami coś zrobić, bo nie zawsze wynajdują to czego się szuka, a wiadomo, że coś takiego jest w ofercie.
7 lis 2022
Paczka pieknie zapakowana, podpisana, w środku gratis. Najlepiej wyglądająca paczka ze wszystkich, z których do tej pory zamawiałam. Koty zadowolone :D
8 lis 2022
Jak zwykle szybko i sprawnie - 2 dni i paczka u mnie. Mój pies ostatnio najbardziej interesuje się karmami suszonymi - znikają z miski błyskawicznie