visciolafashion.com- Logo - Opinie

visciolafashion.com

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Ważny od: 18 lis 2013
visciolafashion.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sie 2023
Dokonując zakupy w sklepie przyznam szczerze bałem się czy aby na pewno mogę zaufać tej firmie tym bardziej, że nie słyszałem o niej wcześniej. Pozytywnie zostałem zaskoczony produkt przyszedł oryginalny do tego dobrze zapakowany a co najważniejsze cena za markowe buty była rewelacyjna. Myślę, że jeszcze nie raz coś kupię w tym sklepie. Jedyny minus to taki, że dzwoniąc na podany numer telefonu nikt go nie odbiera :(

25 lip 2023
10 times, very very expensive delivery outside of Poland.. Other sites have even cheaper delivery or it is free.. after some amount Vinko, cheers, I still haven't received tennis shoes and flip-flops, it plateaued 10-12 days ago??

Opinie nt. sklepu visciolafashion.com

Polecam! Wszystko na szóstkę jak zwykle!
26 sty 2024
OK
Polecam w stu procentach :)
29 lis 2023
29 lis 2023
17 lis 2023
Kolejny już raz sklep nie wywiązuje się z i tak bardzo dlugiego terminy zwrotu pieniędzy po częściowym zwrocie towaru.
Odpowiedź ze sklepu visciolafashion.com
19 lis 2023
Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za opinię! Przykro nam bardzo, że nie jesteście zadowoleni z usług naszego sklepu. Chcielibyśmy poinformować, iż należność za zwrócone produkty została przelana na podany rachunek bankowy w regulaminowym czasie. Żałujemy również, że nie otrzymaliśmy wiadomości z zapytaniem na wątpliwości związane ze zwrotem, a jedynie komentarz, który nie do końca odpowiada prawdzie. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiedzieć na bieżąco i w jak najszybszym czasie, a nasze usługi realizujemy z największą starannością. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego! Zespół Visciola Fashion
7 lis 2023
6 lis 2023

Buty Lloyd

Firma bardzo szybko zrealizowała moje zamówienie, towar oryginalny w 100% bez wad cena bardzo okazyjna. Polecam :) przydałoby się więcej rzeczy męskich w ofercie rozmiar M,48,50 jeśli chodzi o ubrania a buty rozmiar 41-42 bo chętnie bym coś znowu zakupił :))
4 lis 2023
Oryginalny towar, super jakość, szybka realizacja zamówienia.
19 paź 2023
17 paź 2023
Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Lepij być nie może. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie
15 paź 2023
Zbigniew B.
Garwolin
15 wrz 2023

Profesjonalizm

Bardzo dobry kontakt, realizacja zakupu zgodna z ofertą.
11 wrz 2023
Polecam,szybka wysyłka i produkty wysokiej jakości.