melbo.plOpinie

CEIDG REGON:300753871
Krzysztof Półchłopek

Opinie nt. sklepu melbo.pl

4.93/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu melbo.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Jestem bardzo zadowolona,wszystko z montażem ok. Mimo małej łazienki wyglądają naprawdę pięknie. Dziękuję bardzo.
 pomocny (1)
Super sprawnie i bezproblemowo. Polecam.
Szybko, sprawnie i dokładnie
 pomocny (1)
Bardzo dobry sklep, gdzie można uzyskać dodatkowo fachową poradę. Towar zapakowany bardzo bezpiecznie. Cenowo również bardzo konkurencyjni - dla przykładu: tu cena brutto Bluma odpowiadała cenie netto w innym sklepie. Planuję kontynuować w tym sklepie zakupy.
 pomocny (1)
Zamawiam towar w czwartek, wyskakuje informacja ze towar bedzie wyslany we wtorek (mimo ze towar jest dostepny), i tak tez sie dzieje. Dlaczego wysylka trwa tak dlugo? Wszystko inne profesjonalnie i rzeczowo, pozdrawiam
melbo.pl- Logo - Opinie
melbo.pl- Logo - Opinie
Odpowiedź ze sklepu melbo.pl
witam Bo sprzedawca ma urlop w tym czasie i dlatego czas realizacji zamówień jest dłuższy. Pozdrawiam.
Wszystko zgodnie z opisami. Szybka i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Jak najbardziej polecam. Dzięki wkładom, moje szuflady wyglądają znacznie lepiej, a całość jest bardzo dobrze uporządkowana.
 pomocny (1)
Jestem bardzo zadowolona z zamówionego towaru .Wkład na sztućce do szuflady estetycznie przycięty. Przesyłka dotarła szybko i bez problemu.Polecam sklep. Na pewno jeszcze u Nich coś kupię. Maria
 pomocny (1)
Szybka wysyłka, sprawna dostawa, stolik dobrze zabezpieczony i ładnie wykonany, ale jest duża różnica między kolorem na zdjęciu, a w rzeczywistości. Zapewne będziemy przelakierowywać.
 pomocny (1)
Zamówione wkłady do szuflad z przecięciem na wymiar są bardzo dobrej jakości, przycięcie wykonano bardzo estetycznie. Towar dostarczony w czasie deklarowanym przez sprzedawcę. Polecam
 pomocny (1)
Kupiłem wkład do szuflady z usługą przycięcia na wymiar oraz profile wykończeniowe. Wszystko zrealizowane bardzo dokładnie i ekspresowo. Pełen profesjonalizm.
Towar zgodny z opisem i bardzo dobrze zapakowany. Czas realizacji taki jak podany w ofercie, koszt dostawy mógłby być nieco niższy.
Wszystko OK, Kontakt Super, towar pierwsza klasa Ceny jedne z najniższych jakie znalazłem.
Wkład do szuflady pasuje idealnie. Usługa szybka i bardzo solidna. Polecam serdecznie! :)
Zamówienie i dostawa, szybko i sprawnie. Zakupiony asortyment, bardzo dobrej jakości.
Dostawa bardzo szybka, kosze idealnie pasują do szafki. Produkt warty swojej ceny
Szybki kontakt i realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem, polecam.
Wkład do szuflady bardzo ładny i przycięty na wymiar. Polecam gorąco!