cewe.pl

Opinie (1225) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8262)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Kubki na dzień babci i dziadka zamówione na ostatnią chwilę mimo że termin realizacji był późniejszy kubki wykonane i wysłane wcześniej to jest na czas, zdjęcia nadrukowane na kubka wyglądają świetnie
JB
Joanna B.
Kraków
24 sty 2024
Dobra jakość wydruku na magnesach. Magnesy są teraz inne niż 3 lata temu, jak reklamówki z Lidla, takie cienkie, ale co kto lubi...
27 sty 2024

Foto książka wykonana bardzo ładnie

Piękne , nasycone zdjęcia . Jestem bardzo zadowolona. wcześniej korzystałam z empik foto i mam porównanie. Te z cewe są wyraziste , cena jest dość wysoka przy większej ilości zdjęć , no ale za jakość się płaci . Zamówiłam album XL na 101 stron. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty Cewe.
Przejrzysta strona do edycji tworzenia kalendarza. Przy wczytaniu każdego zdjęcia pojawiała się ikonka mówiąca o jakości zdjęcia co ułatwia wybór zdjęć do projektu, duży wybór szbalonow, możliwość dodawania treści do zdjęć.

Ok ale trzeba dokładnie wybierać zdjęcia

Ok. Szybko. Sprawnie Trzeba dokładnie wybierać zdjęcia. Zdjęcia nawet delikatnie niewyraźne lepiej pominąć chyba że mają bardzo sentymentalna wartość. Tak samo formaty inne od dedykowanych też trzeba wybierać z rozwagą
8 sty 2024
Kalendarz zgodny z zamówieniem.Grube, sztywne kartki, po których można pisać. Długopis, flamaster nie rozmazują się. Zaznaczone święta, imieniny i niedziele ułatwiają planowanie. Wystarczająco dużo miejsca na zapiski.
6 sty 2024
Na dużych kalendarzach ściennych, rozmiar A4, mogłyby być mocniej zaznaczone dni miesiąca. Grubszą trzcionką i większe. Moja mama której ofiarowuję taki kalendarz mówi, że źle widzimy daty. Taka moja sugestia.

Świetnie

Proste zamówienie, widoczny status, informacja o tym, że zlecenie gotowe, A potem wiadomość że gotowe w punkcie do odbioru. Pełny profesjonalizm.
8 sty 2024

Jakość, termin dostawy, łatwość stworzenia kalendarza - wszystko super. Jestem pod wrażeniem. Babcia zachwycona prezentem.
Dobra jakoś zdjęć oraz szybkie zrealizowanie zamówienia .Dziękuję.
BK
Bea K.
Wroclaw
3 sty 2024
Świetna jakość, user friendly aplikacja online oraz szybka dostaw!
Dziadkowie sie ucieszyli z Kalendarza z rodzinnymi zdjeciami
21 sty 2024
Mega jakość,super kontakt i szybka realizacja Polecam gorąco
MK
26 sty 2024

Świetna jakość

Jak zwykle szybka realizacja i doskonała jakość foto obrazu.

Jakość, szybkość realizacji

Jakość wykonania, szybkość zamówienia, intuicyjna aplikacja
6 sty 2024
Ciekawe fajne W sam raz na prezent z każdej okazji
5 sty 2024
Bardzo dobra jakość przy naprawdę dużym formacie
1 sty 2024
Sposób zamawiania, jakość zdjęć, Sposób odbioru.
31 gru 2023
Dobra jakość zdjęć. Szybka terminowa realizacja.
5 sty 2024
Bardo szybka realizacja, super jakość wykonania