cewe.pl

Opinie (1225) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8262)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Duże możliwości programu i łatwość obsługi...książkę sama układam i czasem brakuje mi szablonów
17 lut 2024
Jeden z produktów dotarł ubrudzony - słabo.

Andrzej

Zdjęcia ok

Już niezadowolona

Zamawiam kalendarze w Cewe od lat 12 z może 1 przerwą. Zazwyczaj byłam zadowolona lub bardzo zadowolona z jakości. Kalendarze nigdy nie były tanie ale jakość była odpowiednia, stąd moja chęć kontynuacji. Natomiast w tym roku cena kalendarzy wzrosła, a jakość zdecydowanie spadła. Kalendarze wiszące są mniejsze ale kalendarz stojący z drewnianą podstawką to już mnie kompletnie załamał. Maleńki! Osoby na zdjęciu ledwo widoczne i jakość zdjęć bardzo słaba. Jestem zupełnie rozczarowana! Wielka szkoda bo zamawiałam tyle lat te kalendarze. Rodzina już się przyzwyczaiła i bardzo doceniała tego rodzaju prezenty. Jednak niestety to się już zupełnie nie opłaca. Żałuję.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za przekazane uwagi. Przykro nam, że nie była Pani zadowolona z wykonanych kalendarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby oddawać w ręce naszych klientów produkty najwyższej jakości. Wdrażane rozwiązania pozwalają uzyskać najlepszą jakość druku, niezależnie od jakości przesyłanych zdjęć. Na naszej stronie zapewniamy również szeroki dostęp do informacji dotyczących wymiarów wykonywanych produktów. Pomocą i poradą służy również nasze Biuro Obsługi Klienta.
1 sty 2024

Niepoprawny wydruk zdjęć

Zdjęcia zostały niepotrzebnie przycięte (z każdej strony mniej więcej po równo pomimo zachowania formatu 3:2, wygląda na to, że to kwestia automatyczna i będzie się działa zawsze). To kwestia kilku milimetrów, ale nie po to przygotowuję w domu kadry, by drukarnia robiła je według swojej wizji.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że wydruk zdjęć w fotoksiosku realizowany jest w formacie klasycznym. W kwestiach technicznych dotyczących wydruku obsługa w salonie, jak również konsultanci w Biurze Obsługi Klienta są do Pana dyspozycji.

Mało intuicyjny sposób płatności

Świetnej jakości wyrób. Szybka dostawa. Jednak składanie zamówienia, a szczególnie dokonanie opłaty mogłoby być łatwiejsze. Szkoda, że w przypadku nieprzejścia płatności (na przykład wskutek pomyłki) podczas zamówienia nie można dokonać opłaty za to samo zamówienie tylko trzeba składać kolejne zamówienie od początku.
25 gru 2023
Jakość bardzo dobra To był mój pierwszy projekt i to ja muszę się podszkolić w projektowaniu Wiele radości ,mimo małych błędów popełnionych przeze mnie, sprawiłam tym albumem który przyszedł na czas przed Świętami Dziękuję !
Fajny szybki proces zamówienia i odbioru. Dobra jakość. Aplikacja online mogłaby mieć trochę lepszą funkcjonalność (np. wyrównywanie do krawędzi).
MC
Marek C.
Gdynia

Gdyby była niższa cena - byłoby 5 gwiazdek

Bardzo przyjazny, intuicyjny interfejs do tworzenia fotoksiążki on line. To był mój pierwszy fotoalbum i stwozrayłem go bez żadnych problemów.
8 gru 2023
Jakość towaru ok .Zdziwiłam się ze po otwarciu przesyłki .Podkładka została wysłana bez foli zabezpieczającej ;( Kupiłam na prezent.
Ux kreatora kalendarzy i stabilność tej apki pozostawia duża przestrzen do poprawy ;) Pozatym sprawnie i fajnie
Jakość wydruku bardzo przyzwoita. Szkoda, że w kalendarzu nie można dowolnie kadrować, stąd 4 gwiazdki
23 gru 2023
Wszystko ok ,szkoda że nie wiedziałam, że nie ma polskich znaków ...
Ok. Ale powinien być rabat przy kolejnych zamówieniach
23 gru 2023
Kocyk o niskiej gramaturze. Trochę za cienki.
Zawsze pięknie wykonane zamówione kalendarze
Obsługa
17 gru 2023