cewe.pl

Opinie (1225) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8262)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

3 sty 2024
Na zdjęciach nie bylo na odwrocie daty wykonania zdjecia. W poprzednich zamowienich byla
9 sty 2024
Pisano ze min zamówienie to 10 sztuk. Czemu dostałam 1?
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za wiadomość dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące kosztów zamawianych zdjęć znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku niejasności prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@cewe.pl. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Pani dyspozycji każdego dnia.
25 gru 2023
Kalendarz - w opisie kalendarza było napisane, że format A4, więc byłam przekonana, że zdjęcie będzie formatu A4 i kartka z kalendarza. Jednak po otrzymaniu przesyłki okazało się, że zdjęcie jest formatu zeszytu B5 i kartka z kalendarza też, a hak się to rozłożyło, to w sumie wyszedł rozmiar A4. Zamówienie wykonane świetnie, bez zastrzeżeń i szybko, jedyna rzecz, która mnie zaskoczyła na minus to ten rozmiar całkowity kalendarza.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za umieszczoną opinię. Bardzo nam miło, że jakość wydruku spełniła Pani oczekiwania. Zgodnie z informacjami dostępnymi w naszym serwisie internetowym wszystkie wymiary kalendarzy dotyczą gotowych produktów . Nasza infolinia jest do dyspozycji codziennie. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie. Zapraszamy do kontaktu.
Jedyna możliwość dostawy to przesyłka Pocztexem, który jest tragedią. Kurierzy w ogóle się nie pojawiają. Przesyłki trzeba odbierać na poczcie.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że w naszej ofercie udostępniamy różne rodzaje dostaw, m.in. przez DPD, DHL, Pocztę Polską i Inpost. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. Informacji chętnie udziela również nasze Biuro Obsługi Klienta. Kontakt jest możliwy codziennie. Zapraszamy.
Jakość druku pozostawia wiele do życzenia. Transfer gubi szczegóły. Nie nadaje się do drukowania drobnych elementów i wzorzystych motywów.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Każda uwaga jest dla nas cenna, ponieważ pozwala podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Konsultanci służą pomocą. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą satysfakcjonujące.
Listwa za 40pln do kalendarza to żart i bubel w jednym. Więcej tego nie kupię i odradzam innym
Rozmiary koszulek zawyżone dość sporo niestety nadruk również nienajlepszej jakości.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za wiadomość dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące rozmiarów wykonywanych przez nas koszulek znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku wątpliwości nasi specjaliści są do Pani dyspozycji, również w kwestiach dotyczących wykonanego wydruku. Serdecznie zapraszamy.
23 gru 2023
Jakość wydruku niektórych zdjęć, tych bardziej nasyconych kolorami bardzo średnie…
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że jakość odbitek nie sprostała Pani oczekiwaniom. W naszym serwisie istnieje możliwość zamówienia zdjęć z korekcją lub bez korekcji. Mamy nadzieję, że w przyszłości te informacje okażą się pomocne.
22 zł za podstawkę, która jest warta 2 zł to trochę przesada. Poza tym ok.
25 gru 2023
Niektóre ze zdjęć miały zagięte rogi
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Bardzo nam przykro, że nie był Pan zadowolony z jakości wykonanych zdjęć. Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby zdobywać uznanie w oczach Klientów. W kwestiach reklamacji zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.
8 cze 2023
Przy około 30 odbitkach tego samego zdjęcia, nie otrzymałem 30'u, identycznych kopii... czasami są widoczne mocne przebarwienia na górze, co niestety psuje efekt po włożeniu zdjęć do antyramy. Książki wychodzą Państwu zdecydowanie lepiej niż "taśmowa praca".
9 cze 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. W celu wyjaśnienia opisanej przez Panią sytuacji prosimy o złożenie reklamacji. Konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie zweryfikują Pani zgłoszenie. Serdecznie zapraszamy.
25 kwi 2023
Margines na boku strony złe zadziałał i napis jest ucięty Poza tym okładka albumy miała widoczne klejenie i rant jest krzywy.
8 maj 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda zgłoszona uwaga pozawala podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Jest nam niezmiernie przykro, że CEWE Fotoksiążka nie spełniła Pani oczekiwań. Zapraszamy do złożenia reklamacji. Zapewne będziemy mogli pozytywnie rozwiązać Pani zgłoszenie.
18 lis 2023
zdjęcia nie są przycięte do tego samego rozmiaru, różnią się o kilka mm
29 lis 2023
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania. Jeśli pojawiły się przesłanki do niezadowolenia, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
10 sie 2023
Obraz został źle wydrilukowany, spira cześć znalazła się z tylu
29 sie 2023
Zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania w 100%. Jeśli wykonany produkt nie jest satysfakcjonujący, może Pan skorzystać z Gwarancji 100% Satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
12 wrz 2023
Zdjęcia Ok, czas oczekiwania na wysłanie ZA DŁUGI!
21 wrz 2023
Bardzo nam miło, że udało nam się spełnić oczekiwania względem jakości wykonanych zdjęć. W kwestii terminów realizacji chcielibyśmy poinformować, że na naszej stronie internetowej można się zapoznać z pełnym terminarzem wykonywanych usług. Mamy nadzieję, że w przyszłości te informacje okażą się pomocne.
7 lis 2023
Zbyt długi czas oczekiwania
29 lis 2023
Uprzejmie informujemy, że zamówienie zostało wykonane i doręczone do wybranego punktu odbioru zgodnie z potwierdzonym podczas składania zamówienia terminem. W przypadku wątpliwości dotyczących czasu oczekiwania serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
27 paź 2023
13 sie 2023