cewe.pl

Opinie (1225) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8262)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

13 gru 2023
13 gru 2023
2 gru 2023
20 paź 2023

Jakość wydruku w porządku ale słaby kreator oraz logo i kod kreskowy cewe na okładce?!

Jakość wydruku w porządku. Do poprawy 1) kreator fotoksiążek toporny w obsłudze, brak podstawowych narzędzi jak wysrodkowanie/wyrównanie obrazu 2) logo cewe oraz kod kreskowy w kilku miejscach na okładce psują efekt. Następnym razem zamówię u innej firmy gdzie można wydrukować bez logo i kodu
26 lis 2023

Reklama która obrzydza fotoksiążkę

Planowanie książki online, wykonanie - bez zarzutu tylko.... przy planowaniu on-line cały czas widok zasłaniają okienka, jednego nie dało się ukryć. Po odebraniu fotoksiążki cały czas atakuję mnie reklamy cewe fotoksiążki, nawalają ze wszystkich mediów.
27 cze 2023

konieczny numer zamówienia

Jak odbieram zamówienie (juz po raz kolejny) to jest wielki problem z jego skompletowaniem jeżeli nie mam numeru zamówienia. Jest to dość przykre, bo mam wrażenie, że pan w punkcie mi robi wielką łaskę. W podziemiach Galerii nie działa internet wiec nie mogłam sprawdzić w aplikacji. Ogólnie flaki mi się przewracają na myśl, że jeszcze raz będę tam coś odbierać. Kubek jaki zrobiliście - zdjęcie wyszło dużo jaśniej na nadruku niż jest w oryginale. Kubek zachowam ze względow sentymantalnych, ale myślę, że możnabyło go robić lepiej albo
26 lis 2023
Niestety jeszcze zamówienie nie zostało odebrane bo Pocztex nie dosc że w ogóle nie spróbował dostarczyć przesyłki (trzymając moja Mamę cały dzień w domu), to oddał ja na pocztę do odbioru 2 dni później - co działo się z albumem w tym czasie nikt nie wie(!). Szczerze mówiąc powinnam dostać zwrot pieniędzy za przesyłkę bo moja 70letnia Mama sama musi ja odebrać.
2 cze 2023
Moje zamówienie zostało przygotowane do wysyłki i ślad po nim zaginął. Duży plus za reakcję, zamówienie zostało przygotowane jeszcze raz i wysłane. Wybrałam wydruk zdjęć w wersji premium i nie jestem zadowolona. Wszystkie zdjęcia były zbyt jasne, mimo że w rzeczywistości takie nie są. Wygląda to naprawdę niedobrze
7 wrz 2023

Produkt (brelok) ok, komunikacja średnia

Jestem zadowolony z produktu (brelok z nadrukowanym zdjęciem). Komunikacja w związku z zamówieniem mogłaby być lepsza. W mailu jest informacja, że produkt będzie do odbioru w ciągu 2-3 dni. Przyjechałem pod koniec 3 dnia i jeszcze go nie było i żadnej informacji o opóźnieniu.
27 sie 2023
Zdjęcia w szybkim czasie, strona internetowa super, szybko się załadowało 500 zdjęć, jednak nie wiem czemu zamawiałam matowe a dostałam błyszczące, nie mogę w zamówieniu znaleźć informacji o tym jakie były zamawiane( czy to mój błąd czy może jednak nie)
16 sie 2023

Zdjęcia w dobrej jakości

Zdjęcia są w miarę dobrej jakości, zabezpieczone przed zniszczeniem. Uważam, że przy zamówieniu dużej ilości zdjęć (ja zamawiałam ponad 400) powinien być jakiś gratis albo kod rabatowy.
4 sie 2023
Szybka i sprawna obsługa. Odbitki zostaly wysłane po paru dniach. Niestety kadrowanie nie najlepsze mimo ze manualnie poprawiłam kilka zdjec przed wysłaniem wiec maly minus za jakosc.
5 lis 2023
Łatwość obsługi, sprawna dostawa. Jedyne co to aplikacja nie synchronizowała się z kontem więc była bezużyteczna i zamawiałam online. Ale wszystko przebiegło sprawnie.
27 paź 2023
Nie otrzymałam informacji, że przesyłka będzie opóźniona. Poinformowano mnie dopiero po moim zapytaniu. Brak rabatów i promocji dla stałych klientów.
25 lip 2023
szybkie odbitki są spoko zdjęcia do paszportu takie sobie - usługa trwała mniej niż minutę, zdjęcie wyszło bardzo słabe
Zdjęcia te same były podwójne. Inne zdjęcia, że jest tyko kawałek ręki. Ja jak patrzyłam u siebie była całą osoba