cewe.pl

Opinie (1226) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8263)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

26 lis 2023
Niestety jeszcze zamówienie nie zostało odebrane bo Pocztex nie dosc że w ogóle nie spróbował dostarczyć przesyłki (trzymając moja Mamę cały dzień w domu), to oddał ja na pocztę do odbioru 2 dni później - co działo się z albumem w tym czasie nikt nie wie(!). Szczerze mówiąc powinnam dostać zwrot pieniędzy za przesyłkę bo moja 70letnia Mama sama musi ja odebrać.
7 sie 2023
Jestem zachwycona podejściem działu Obsługi Klienta do osób mało obytych z elektroniką, internetem i programami. Dzięki wyrozumiałości tych osób udało mi się złożyć zamówienie. Wykonanie i terminowość również były bez zarzutu. Na każdym etapie realizacji otrzymywałam pełną informację o stanie zamówienia. Dodatkowo prezent okazał się strzałem w 10-tkę.
31 mar 2023

Możliwość poprawy uslugi

Jestem zadowolona z dobrej jakości produktu i punktualnej usługi. Dużym mankamentem jest brak możliwości bezpośredniego wysyłania produktu do innych krajów, co jest znacznym utrudnieniem. Jest to niezrozumiałe w dzisiejszych czasach wspólnego rynku i potrzeby kontaktów z osobami mieszkającymi za granicą. To utrudnia korzystanie z usług Państwa.
2 cze 2023
Moje zamówienie zostało przygotowane do wysyłki i ślad po nim zaginął. Duży plus za reakcję, zamówienie zostało przygotowane jeszcze raz i wysłane. Wybrałam wydruk zdjęć w wersji premium i nie jestem zadowolona. Wszystkie zdjęcia były zbyt jasne, mimo że w rzeczywistości takie nie są. Wygląda to naprawdę niedobrze
26 maj 2023
Doskonała jakość wykonania kalendarza: piękne, rzeczywiste kolory; wyraźne, ostre zdjęcia; świetna jakość druku i papieru, na którym kalendarz został wykonany. Ponadto - uprzejma i szybka obsługa klienta, produkt rzetelnie przygotowany do wysyłki. Jestem zachwycona, na pewno będę korzystać ponownie! Polecam :)
12 kwi 2023

Szybka realizacja i coś, czego nie ma konkurencja

Szybka realizacja, przystępne ceny, a przede wszystkim możliwość zamówienia odbitek w oryginalnym formacie zdjęć - nie trzeba ich przycinać do standardowych formatów, można zamówić jakikolwiek, nawet kwadrat. Dla mnie to ogromny plus, ponieważ fotografuję analogami, również w formacie 6x6.
7 wrz 2023

Produkt (brelok) ok, komunikacja średnia

Jestem zadowolony z produktu (brelok z nadrukowanym zdjęciem). Komunikacja w związku z zamówieniem mogłaby być lepsza. W mailu jest informacja, że produkt będzie do odbioru w ciągu 2-3 dni. Przyjechałem pod koniec 3 dnia i jeszcze go nie było i żadnej informacji o opóźnieniu.
12 sie 2023

Wszystko pięknie😊

Fotoksiążka zrealizowana w 100 % wedle oczekiwań, w dodatku w bardzo szybkim czasie, licząc z wysyłką. Zamówiłam na prezent w ostatniej możliwej chwili, a przesyłka dotarła szybciej, niż oczekiwałam. A sam produkt... Mistrzostwo wykonania, precyzji i piękna😍
27 sie 2023
Zdjęcia w szybkim czasie, strona internetowa super, szybko się załadowało 500 zdjęć, jednak nie wiem czemu zamawiałam matowe a dostałam błyszczące, nie mogę w zamówieniu znaleźć informacji o tym jakie były zamawiane( czy to mój błąd czy może jednak nie)
8 kwi 2023

Alu-dipond to strzał w 10

Po sugestii supportu Cewe, pierwszy raz zamówiłem wydruk zdjęcia na alu-dipond i okazało się to strzałem w dziesiątkę do moich potrzeb. Bardzo dziękuję za trafną podpowiedź i za obrazy na takim materiale. Potrzebowałem je jako tła do makrofotografii.
22 wrz 2023

Skuteczna pomoc

Miła obsługa, szybka pomoc. Miałam problem z zamówieniem, mój błąd, po prostu się pomyliłam, ale nie było problemu z korektą za co jestem bardzo wdzięczna. Produkt został dostarczony nawet przed czasem, w idealnym stanie i pięknie wykonany. Polecam!
17 paź 2023
Mega intuicyjny edytor. Album stworzony łatwo i szybko. Przede wszystkim jednak upload pozwala na naprawdę duże zdjęcia co w pewnej znanej dużej sieci sklepów w Polsce nie jest możliwe. Już wiem gdzie w tym roku będę robić kalendarze :)
PM
P. M.
Szczecin
15 wrz 2023

Zrobiłem album dający dużo radości

Zrobiłem album, który sprawił osobie obdarowanej bardzo wiele radości. Było to możliwe, gdyż Cewe bardzo szybko i sprawnie wydrukowało album dzięki czemu zdążyłem na czas. Cieszę się tym bardziej, że druk jest wysokiej jakości.
31 lip 2023

Najlepsze narzedzie do fotoksiazek!

Korzystam od lat z fotoksiazek Cewe jako prezentow na swieta czy urodziny - za każdym razem robia furore i mysle ze to wspanialy pomysl na prezent dla kazdego. Strona, serwis i czas realizacji zamowien w 10000% bez zastrzezeń.
21 sie 2023
Piękny jakościowo wydruk . Fotoksiążka bardzo schludnie oprawiona . Wysyłka bardzo szybka i świetnie zapakowana. System projektowania jest intuicyjny i łatwy w obsłudze a jednocześnie pozwala na całkiem profesjonalne efekty.
27 maj 2023
Wszystko jest OK. Tylko brakowało mi 1 rzeczy, tj. Możliwości wstawiania dodatkowej Strony lub 2 stron w dowolnym momencie projektu. Dodanie 4 stron zawsze po zakończeniu limitu , nie zawsze satysfakcjonuje. Anna Woźniak
24 lis 2023

Opinia

Polecam firmę Cewe. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć jakie otrzymałam. Jakość bardzo zadowalająca w stosunku do innej firmy na której bardzo się zawiodłam, a zamawiałam tam zdjęcia od lat. Dziękuję za wszystko.
AJ
ANNA J.
POZNAŃ
28 lis 2023
Wykonałam chyba już 12-15 takich książek z różnych okazji,wszyscy obdarowani mają lzy w oczach ,to jest największe podziekowanie . Lubię sama wklejać zdjęcia i dodać to co przyjdzie do głowy
14 lis 2023
Zdjęcie wyszło pięknie. Dokładnie tak jak oczekiwałam. Kolory dobrze odwzorowane. Porządnie zapakowane - dotarło bezpiecznie. Jeśli będę znów potrzebować dużego formatu, z pewnością znów wybiorę CEWE.
30 maj 2023

Moge tylko chwalic!

Swietna jakosc produktow. Bardzo latwy w obsludze program do uzytku offline, daje duzo fajnych mozliwosci. Banalnie proste ponowne zamowienie tego samego produktu. Terminowa realizacja zamowienia.