cewe.plOpinie

47-230 Kędzierzyn-Koźle
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000175864

Opinie nt. sklepu cewe.pl

4.84/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu cewe.pl

Nie polecam
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi był realizowane zgodnie z dostępną ofertą. W przypadku jakichkolwiek niejasności obsługa w salonach, jak również konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na każde Pani pytanie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.
Beznadziejny serwis
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią. Wszystkie sugestie i uwagi są dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde Pani pytanie.
Zdk
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszego serwisu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Bliższe informacje na temat przyczyny Pani niezadowolenia z pewnością pozwolą na pozytywne rozwiązanie sytuacji.
Brak informacji. Brak dostawy ??? O opinię zapytał bym po wykonaniu usługi, a nie przed. Czekam na info kiedy będę mógł odebrać kalendarz
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Niezmiernie nam przykro, że z powodu powstałych utrudnień. Zaistniała sytuacja została wyjaśniona z właścicielem punktu wydającego nasze zamówienia. Żywimy nadzieję, że nie powtórzy się więcej w przyszłości. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą udane.
Zdjęcia fatalnej jakości, rozmiary zdjęć - jak sie przycięło tak wysłali !!! Zdecydowanie wszystkim odradzam korzystanie z tak niesolidnej firmy !!!
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowny Panie, dziękujemy za wyrażoną opinię. Bardzo nam przykro, że zawiedliśmy Pana oczekiwania. Cała sytuacja została zweryfikowana i obiecujemy, że wyciągniemy z niej odpowiednie wnioski. Pozdrawiamy.
Zamówienie do mnie nie dotarło. Więc i ciężko ocenić towar. Na odpowiedź z centrum obsługi klienta czekałam 4 dni, także też słabo.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię. Ze swojej strony pragniemy najmocniej przeprosić za zaistniałą sytuację. Opóźnienie w dostawie zamówienia wynika z sytuacji pandemicznej i zamknięcia wybranego punktu odbioru. Dołożymy starań, aby podobne zdarzenia nie miały więcej miejsca. Za utrudnienia przepraszamy.
Niestety przesyłki nie otrzymałam.Zmieniliście państwo kod pocztowy i pomimo,iż informowałam państwa jeszcze przed wysyłką, że dhl ma zły kod pocztowy..państwo przesyłkę ze źle wpisanym przez państwa adresem wysłaliście.. jestem rozczarowana, bo spędziłam bardzo dużo czasu na odkręcenie państwa pomyłki.. kalendarza nie otrzymałam..ponoć do Was wrócił..zero informacji dla mnie..babcia bez prezentu.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, w trosce o zadowolenie naszych Klientów, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były dostarczane prawidłowo. Zapewniamy, że była to sytuacja incydentalna i dołożymy starań, aby się nie powtórzyła. Prosimy o wyrozumiałość. Łączymy wyrazu szacunku.
Niestety towaru nie otrzymałam, informacji od firmy CEWE o tym że nie wykonano mojego zamówienia również, po wejściu na konto bankowe musiałam sama zweryfikować dlaczego dostałam dziwny zwrot. Ogólnie muszę powiedzieć że bardzo się zawiodłam na tej firmie. Tyle lat korzystania i dobrej opinii poszedł na marne.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Każde prawidłowo przyjęte do realizacji zamówienie jest przez nas potwierdzane wiadomością wysyłaną na zarejestrowany e-mail. W przypadku problemów technicznych na łączach dane nie docierają do naszego serwera. Tym samy nie mamy możliwości przekazać informacji, że usługa nie zostanie wykonana.
Zdjęcia wyglądaja inaczej niż na podglądzie. Zostały poucinane
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię odnośnie wykonanych zdjęć. Bardzo nam przykro, że jakość odbitek nie sprostała Pani oczekiwaniom. W naszym serwisie proponujemy odbitki w dwóch wariantach: klasycznym i oryginalnym. Mamy nadzieję, że w przyszłości te informacje okażą się pomocne. Serdecznie pozdrawiamy.