cewe.plOpinie

47-230 Kędzierzyn-Koźle
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000175864

Opinie nt. sklepu cewe.pl

4.84/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu cewe.pl

Niestety towar nie dotarł na czas. Sugerowany czas dostawy znacząco się przedłużył
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
W trosce o zadowolenie naszych Klientów, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane terminowo. Rozumiemy, że sytuacja w której się Pani znalazła była niekomfortowa i z pewnością wyciągniemy z niej odpowiednie wnioski. Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą udane.
Mimo świadomego przygotowania zdjęcia do druku na płótnie otrzymałem towar nadający się najwyższej do prezentacji jak nie powinno się tego robić. W jasnych partiach obrazu wszyskie tony zostały w zasadzie utracone (przepalone w żółć). Kolorystyka ucieka w żółto-pomarańczowy. Widać przejścia tonalne... W zasadzie na plus jest tylko fatak, że otrzymałem towar.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Jest nam niezmiernie przykro, że wykonany produkt nie spełnił oczekiwań. Zapraszamy do złożenia reklamacji. Nasi specjaliści dołożą starań, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację.
jak za tak wygórowaną cenę produkt ( kula z sercami) zbyt słabej jakości.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią. W naszym serwisie oferujemy tylko produkty najwyższej jakości. Jeśli jednak nie jest Pani zadowolona proponujemy skorzystanie z gwarancji satysfakcji. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
Niestety z 3 zamówionych produktów, które miały być prezentami na Święta 2 nie dotarły na czas... Podczas składania zamówienia nie otrzymałam informacji, że data realizacji może nie być dotrzymana. Informacja o opóźnieniu przyszła dzień przed Wigilią, po południu... W ramach rekompensaty otrzymałam bon na 50 zł. na zakup innych produktów - żenada. Odpowiedź z BOK arogancka.
Wydano mi tylko cześć zdjęć. Po kolejne muszę znowu wrócić do sklepu.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Ze swojej strony pragniemy najmocniej przeprosić, że zawiedliśmy Pana oczekiwania. Zapewniamy, że była to sytuacja incydentalna, z której zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski. Dołożymy również wszelkich starań, aby w przyszłości nie dopuścić do podobnych zdarzeń. Jeszcze raz przepraszamy.
Nie polecam
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że nie udało nam się sprostać Pani oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Bliższe informacje na temat przyczyny Pani niezadowolenia z pewnością pozwolą na pozytywne rozwiązanie sytuacji.