winyle.pl- Logo - Opinie

winyle.pl

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1025)

Ważny od: 16 gru 2013
winyle.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Kilkakrotnie robiłem zakupy i stwierdzam ,że obsługa klienta w firmie Winyle.pl była zawsze na najwyższym poziomie. Przesyłki dokładnie zapakowane, dostarczone terminowo. Zdarzyło się że jeden z zakupionych przedmiotów uległ w krótkim czasie uszkodzeniu, nie można było jednoznacznie stwierdzić że uszkodzenie nie nastąpiło z mojej winy, mimo tego firma uznała moją reklamację. Zdecydowanie polecam zakupy w firmie Winyle.pl .

4 wrz 2023
Koperty antystatyczne nadal są pakowane luzem po 100 szt do kartonu. Kurzy się to w paczce jak i pozniej w domu a nikt z nas nie zużywa 100 czy 300 sztuk kopert na raz. Dodatkowo Karton w którym były zapakowane koperty antystatyczne nabrał wilgoci w moim przypadku ponad 150 sztuk z 300 jest powichrowanych. W 2021 roku już pisaliśmy na ten temat że koperty powinny byc pakowane w folie. Teraz w dodatku nawet kartonu nie jest zabezpieczony folią strech i zapewne jak były deszcze to kurier zanim to załadował do paczkomatu to zmokło. Potem juz tylko nabrał wilgoci.

Opinie nt. sklepu winyle.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry