winyle.pl- Logo - Opinie

winyle.pl

Opinie (252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1038)

Ważny od: 16 gru 2013
winyle.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Kilkakrotnie robiłem zakupy i stwierdzam ,że obsługa klienta w firmie Winyle.pl była zawsze na najwyższym poziomie. Przesyłki dokładnie zapakowane, dostarczone terminowo. Zdarzyło się że jeden z zakupionych przedmiotów uległ w krótkim czasie uszkodzeniu, nie można było jednoznacznie stwierdzić że uszkodzenie nie nastąpiło z mojej winy, mimo tego firma uznała moją reklamację. Zdecydowanie polecam zakupy w firmie Winyle.pl .

4 wrz 2023
Koperty antystatyczne nadal są pakowane luzem po 100 szt do kartonu. Kurzy się to w paczce jak i pozniej w domu a nikt z nas nie zużywa 100 czy 300 sztuk kopert na raz. Dodatkowo Karton w którym były zapakowane koperty antystatyczne nabrał wilgoci w moim przypadku ponad 150 sztuk z 300 jest powichrowanych. W 2021 roku już pisaliśmy na ten temat że koperty powinny byc pakowane w folie. Teraz w dodatku nawet kartonu nie jest zabezpieczony folią strech i zapewne jak były deszcze to kurier zanim to załadował do paczkomatu to zmokło. Potem juz tylko nabrał wilgoci.

Opinie nt. sklepu winyle.pl

Brawo Wy.

Jako nieliczni handlujecie towarem który jest na stanie firmy a gdy go nie ma, jest to wyraźnie zaznaczone. Na przesyłkę czeka się dwa dni. U konkurencji tydzień lub więcej aż go skądś sprowadzą. Co można zrobić lepiej ? A coś jeszcze można ?
Szybka realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem na stronie. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Szczerze polecam!

Szybki i świetny kontakt. Realizacja zamówienia na wysokim poziomie. Towar pierwsza klasa. Polecam
Dobry kontakt, właściwy opis produktów, solidna dostawa. Polecam sklep innym zainteresowanym.

Kolejny raz pełna satysfakcja z zakupów.

Szybko i sprawnie bez najmniejszych problemów. Headshell wysokiej jakości zgodny z opisem.
Kontakt i czas realizacji zamówienia na bardzo wysokim poziomie. towar zgodny z opisem
Szybko, sprawnie, dobra cena i paczka bardzo dobrze zabezpieczona. Polecam winyle.pl
Jak zwykle szybko i sprawnie. Co do produktu to jeszcze nie wiem, ni korzystałem.
1 kwi 2024
wszystko w jak najlepszym porządku, tutaj nie ma co robić lepiej ;) pozdrowienia
Udany zakup, płyta dotarła błyskawicznie i była bardzo dobrze zapakowana.

Winyle.pl - sklep godny polecenia

Świetny towar, szybka obsługa, super kontakt ze sprzedającym. Polecam.
6 kwi 2024
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Pro-kliencka postawa. Tak trzymać!
Kontakt z firmą i szybka korekta zamówienia. Błyskawiczna wysyłka.
Dobrej jakości zamawiany towar, szybka wysyłka. Polecam
Nic dodać nic ująć Profesjonalny sklep oraz obsługa!!
6 kwi 2024

Szybka dostawa. Dobre zabezpieczenie przesyłki.
Produkty, szybkość, solidne opakowanie.😎👍
Rozumienie tej pasji kolekcjonerstwa.
Wszystko przebiegało profesjonalnie
Towar jak w opisie i szybka wysyłka