LunaMarket.pl sklep Gothic FantasyOpinie

Opinie nt. sklepu LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo szybka wysyłka i dobra jakość zakupionego towaru. Polecam :)
Rewelacja :) To nie mój pierwszy zakup na LunaMarket, wszystko zawsze bezproblemowe, świetny kontakt i błyskawiczna reakcja, gdy okazało się, że jedna z figurek miała ukrytą wadę. Moja partnerka, wielka fanka smoków ma już sporą kolekcję i raczej na tym nie koniec. Polecę każdemu ten sklep, grzechem byłoby napisać coś negatywnego!
 pomocny (1)
Przedmioty piękne, dostawa szybka, ogromny wybór - każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent. Polecam!
 pomocny (1)
Szybka wysyłka, ładnie spakowana. Polecam.
 pomocny (1)
Wszystko super, szybka dostawa i wspaniała jakość produktów
 pomocny (1)
szybko i zgodnie z oczekiwaniem
 pomocny (1)
Jeden z zamówionych przedmiotów opakowany niestarannie w nieodpowiednie ... zbyt małe, brudnawe pudełko - zapewne od innego przedmiotu. Kompletnie NIEprofesjonalne jak na taką firmę. Przyznam się, że się rozczarowałam - tym bardziej, że to miał być prezent ?!?!? Pozdrawiam, mpk
Bardzo dziękuję za doskonały kontakt. Kupiłam wymarzonego jednorożca, który zamieszkał w moim domu. Jest piękny, piękniejszy nawet w rzeczywistości niż na zdjęciu. Zrobiony z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Przesyłka nastąpiła ekspresowo, była doskonale zabezpieczona. Ze sklepem kontakt jest magiczny,tak jak przedmioty, które znajdują się w Państwa ofercie. Jestem szczęśliwa :) Agata
 pomocny (2)
Błyskawiczne dostarczenie,pełne zadowolenie z zakupu,ceramika dotarła w całości,poziom dokładności pakowania i organizacji wysyłki - master.Polecam to za małe słowo.Wszyscy powinni braç z WAS przykład.Zmieniacie świat na lepsze....Pozdrawiam.
 pomocny (1)
Bardzo solidny sklep, godny zaufania Super Sprzedawca. Towar zgodny z opisem i oczekiwaniem, w dobrej cenie, a przesyłka solidnie zapakowana i wręcz błyskawicznie dostarczona do odbiorcy. Dziękuję i polecam wszystkim.
Przesyłka doszła błyskawicznie, bardzo starannie i bezpiecznie zapakowany towar. Zamówiony kielich jest dokładnie taki jak na zdjęciu na stronie. Gorąco polecam sprzedawcę.
Super kontakt z firma i szybka realizacja zamowienia na moja prosbe( to byl prezent na urodziny i zalezalo mi na szybkim otrzymaniu paczki).POLECAM !!!! ;)
 pomocny (2)
Bardzo dziękuję za profesjonalną i miłą obsługę oraz niespodziankę załączoną do zamówienia.Córka jest zachwycona Pozdrawiamy Czarownice w Tucholi;)
Bardzo szybka dostawa sama poduszka bardzo przyjemna w dotyku i mięciutka polecam każdemu kto lubi fantasy ja jestem bardzo zadowolony
Świece dotarły w stanie idealnym. Przesyłka bardzo dobrze zapakowana. Szybka realizacja. Plus za obsługę płatności Pay Pal.
perfekcyjnie, zabezpieczenia i czas dostawy MEGA, towar 100% zgodny z opisem w cenie lepszej niż konkurencja!
Wszystko zgodnie z zamówieniem, dotarło o czasie w idealnym stanie :)
Wszystko zgodne z opisem... Jestem mega zadowolony z zamówienia ;-)