Certyfikat dla LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy

24.03.2014 r.
23.03.2018 r.

Opinie o LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy

4.97/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 38 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Sklep godny polecenia.

Kontakt ze sprzedawcą przemiły, pełen profesjonalizm. Bardzo szybka dostawa. Świetne i oryginalne produkty. Świetna jakość i niepowtarzalne wzory. Gorąco polecam.

Szybka wysyłka oraz dostawa, oba kielichy genialnie się prezentują :)

Wszystko Super. Przesyłka dobrze zabezpieczona i błyskawicznie wysłana.

polecam. szybka dostawa. towar zgodny z opisem.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar zgodny z opisem wysłany błyskawicznie ;) Zdecydowanie polecam

transakcja przebiegła niespodziewanie szybko, towar dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem, w środku znajdował się drobny upominek/gratis do zamówienia

Magiczny sklep polecam

Duży wybór :-) Zdjęcia produktów pokrywają się z rzeczywistością. Dostawa w terminie. Polecam i jeszcze kiedyś na pewno skorzystam z usług.

Super sklep szybka dostawa.

Jeszcze na pewno tu cos kupie :)

Wszystko zgodne z opisem Szybko i sprawnie.

Zamówienie przyszło w stanie idealnym, natychmiastowo uzyskałam odpowiedź na moje pytanie związane z zamówieniem. Polecam ;)

Paczka doszła w bardzo dobrym stanie i jest zgodna z opisem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Będę tu wracała za każdym razem na następne zakupy.Zamówiłam paczkę 27 lutego a dzisiaj doszła do mnie paczka. Paczka była bardzo dobrze zapakowana. Paczka przyszła w bardzo dobrym stanie do mnie. Zamawiała paczkę przez kuriera Poczty Polskiej dzisiaj mi dostarczył paczkę do mnie.

Goraco polecam

Znakomity kontakt telefoniczny a także emailowy, towar bardzo dobrze zabezpieczony przed wysyłką , w 100 zgodny z zamówieniem.

Dziękuje za gratis i pozdrawiam.

Jedyny problem to Poczta Polska, pani listonosz nawet nie weszła do klatki i nie była u mnie....niestety taka jest dzisiejsza poczta, pozdrawiam

LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy odpowiada: 29.01.2017 r.
Bardzo nam przykro z powodu tej sytuacji. Szkoda, że nie mamy wpływu na jakość usług Poczty Polskiej.

Wysokiej jakości spinki wiedźmińskie. Szybko dostarczone. Super

Jakośc wykonania i design na wysokim poziomie. polecam.

:) fantastico

Zamówiłam paczka 12 stycznia a dzisiaj ,16 stycznia paczka do mnie przyszła.Paczka doszła w bardzo dobrym stanie.Paczka była bardzo dobrze zapakowana. Dzisiaj kurier poczty Polskie mi dostarczył paczkę.Towar dotarł do mnie w bardzo dobrym stanie. Towar był bardzo dobrze zapakowany. Polecam każdemu ten sklep.

Zamówienie przebiegło pomyślnie, szybka dostawa oraz fantastyczny kontakt z klientem :)
Mój pierwszy ale nie ostatni zakup.
Zdecydowanie polecam :D

Rzetelny Dostawca, polecam

Wszystko w porządku. Transakcja udana. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. :)

wszystko w najlepszym porządku, od wysyłki po towar :)

Polecam ten sklep super obsługa towar zgodny z zamówieniem

Dziękuję za ekspresową transakcję :)

Super jakość i dobry kontakt polecam .
Przedmioty lepsze niż na zdjęciach.

Jestem Bardzo zadowolona, polecam wszystkim ten sklep, super jakość i solidnie zapakowane :)

Jestem bardzo zadowolony z zakupów

towar zamowiony w niedziele po 23 doszedl we wtorek okolo 15-00. to juz drugi moj zakup i jestem w pelni zadowolony.

szybko, bezproblemowo, w skali 1/5 daję 10 :) towar bardzo dobry jakościowo, dobrze zapakowany w celu uniknięcia usterek :) Polecam

Wspanialy i godny w 200 polecenia Sklep. Rewelacyjny kontakt ze Sprzedajacym,super towar. Goraco wszystkim polecam i bardzo dziekuje za udana transakcje.

wszystko bez zarzutów

towar kadzidelka zapachowe 8 różnych zapachow zamowilem i otrzymalem gratis paczke kadzidel stozkowych :) oraz naklejki luna-market sztuk 4, kazda paczka w ladnym czarnym opakowaniu. ocena towaru na 5.
dostawa niestety na 4 tylko poniewarz paczka (pudelko) przyszla lekko zgnieciona najwidoczniej kurier cos nawalil na paczke. polecam serdecznie lunamarket sklep godny polecenia. pozdrawiam alber

Kontrahent godny polecenia. Towar zgodny z oczekiwaniem. Jestem b. zadowolony z zakupu i polecam się na przyszłość i innym. Pozdrawiam

Szybka dostawa, piękny produkt, świetny sklep Polecam:-)

LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy opinie klientów

LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy

LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 24.03.2014 r.

ul. Grota-Roweckiego 7 lok. 17

67-120 Kożuchów
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:080796117
Ireneusz Bąk
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z LunaMarket.pl sklep Gothic Fantasy.