Certyfikat dla Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

14.03.2012 r.
15.03.2018 r.

Opinie o Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.74/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 172 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 221 opinii.

Jestem pozytywnie zaskoczony, bardzo wysoka jakoscia uslugi, Dostawa byla o czasie, kwiaty bardzo ladne i swieze. W przyszlosci napewno skorzystam z Waszych uslug.

Jak zawsze bez zarzutu.Polecam.Marek

Jak zawsze ,szybko,dobry towar oraz w dobry czas.Dziękuję i pozdrawiam.Marek

Drugi raz w ciągu 1 miesiąca przesyłka była opóźniona.
Dostateczny

opinie na temat dostaw znam od zadowolonych odbiorców

Pełen profesjonalizm. Wszystko zgodnie z wytycznymi. Odbiorca zachwycony. Gorąco polecam

Brawo dla Pana w centrali Na moją prośbę pan koordynator w ciągu sekundy zorganizował dostawę kwiatów o kilka godzin wcześniej niż w zleceniu gdyż solenizantka zmieniła plan dnia - błyskawiczną dostawę z innej kwiaciarni i bukiet pojawił się u odbiorczyni niemal w chwilę po moim telefonie.

Kwiaty śliczne, powyżej oczekiwań. Pan doręczyciel podobno również bardzo miły. Warto było

The delivery was late

polecam

Zrealizowano 1/2 przesyłki
a zapłaciłem za 2 kwiaty, dwa bileciki
Niedostateczny

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist odpowiada: 29.06.2017 r.
Szanowny Kliencie, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy też za kontakt z naszym BOK, udało się wszystko wyjaśnić i całość zostanie doręczona w dniu dzisiejszym. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, Z pozdrowieniami, Euroflorist

abc

Dziękuję bardzo.Moja mama była bardzo zadowolona.Przesyłka bardzo szybko trafiła do odbiorcy.Napewno skorzystam z usług Państwa Poczty kwiatowej.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Pozdrawiam.

ciekawa usługa i solidna

Wszystko OK

Wszystko w porządku

Zamówienie zgodne z oczekiwaniami

RADOSĆ OSOBY OBDAROWANEJ BEZCENNA, ZA WSZYSTKO INNE MOZNA ZAPŁACIC KARTĄ.
DZIĘKUJE.

oky

Kwiaty były po prostu słabe... Nieadekwatne do ceny...

Obdarowani kwiatami byli zauroczeni bukietem

Piękny bukiet dostarczony terminowo. Polecam :)

Bardzo dobra kwiaciarnia. Na pewno w przyszłości bede korzystać z jej ofery. Wszystko terminowo i zgodnie z zamówieniem.

Po prostu jestesmy zadowoleni i dziekujemy raz jeszcze.

Strongly recommend, zdecydowanie polecam

Moja siostra obchodziła 70 urodziny. Ona w W-wie - ja w Lublinie. Dzięki bukietowi, który był całkowitym zaskoczeniem dla niej, ten ważny dzień był odpowiednio uhonorowany. Ja lubię sprawiać niespodzianki, więc ja również byłam zadowolona, że się wszystko udało. Dziękuję

Piękny bukiet :) Wszystko szybko i ładnie zrobione :) na prawdę polecam :)

Kwiaty dotarły do adresatki, co parawda dużo później, ale jestem pod wrażeniem że kurier nie zastając adresatki pod wskazanym adresem przywiózł kwiaty do domu obdarowanej, który został mu wskazany przez pracowników oryginalnego miejsca dostawy.

ZAWSZE NA CZAS
Odbiorca zadowolony i dzięki temu ja także jestem zadowolony ;)
GORĄCO POLECAM

ZAWSZE NA CZAS
Odbiorca zadowolony i dzięki temu ja także jestem zadowolony ;)
GORĄCO POLECAM

Piekny bukiet.

Zgodna z zamówieniem

Super towar i bardzo fajnie zorganizowana dostawa-niespodzianka

Wszystko w porządku.

Przesyłka dostarczona szybko i rzetelnie, a przede wszystkim na czas.

All ok

Dostawa terminowa, bez zastrzeżeń. Jokość to porażka 2/3. Zamówiłem kwiaty z cebulkami(kompozycja w pojemniku). Żąkile zżółkły już następnego dnia, hiacynt dołączył kolejnego i tylko stokrotki się trzymają. Z wiosennej kompozycji przeskok do jesieni w jeden dzień.
Dostateczny

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist odpowiada: 10.04.2017 r.
Dzień Dobry, Szanowny Kliencie, jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, jednak nie jesteśmy w stanie się do niej odnieść, ponieważ nam nie została zgłoszona żadna reklamacja na zamówienie - dostarczony produkt. Serdecznie prosimy o kontakt z naszym BOK, z pewnością wszystko zostanie wyjaśnione . Pozdrawiamy, Euroflorist

Dziękuję jestem zadowolony

Wszystko super

Dostawa i kwiaty zgodne z ustaleniami.

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist opinie klientów

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.03.2012 r.

ul. Sowińskiego 18 A

EuroFlorist sp. z o. o.
ul. Sowińskiego 18 A
60-283 Poznań
Andrzej Świderski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist.