Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3608Dobry

ważny od: 14.03.2012
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14.03.2012
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Wszystko wg mnie jest dobre, nic specjalnie dodać, nic ująć. Jedyni ceny usług mogłyby być mniejsze.

Jeśli chodzi o moje zlecenie,nie zostało zrealizowane w określonych godzinach,kwiaciarnia zaproponowała solenizantce odbiór kwiatów osobiście w rezultacie ustalenie innego adresu dostawy,bukiet ,,różany puch,,nie miał róż a smsa o ,,dostarczeniu,,bukietu dostałam 3 dni po tzw.zrealizowaniu zlecenia. Pomimo przeprosin ze strony firmy euroflorist pl ,jestem zawiedziona usługą i zdecydowanie nie polacem. Do firmy euroflorist,skoro pytacie państwo co możecie zrobić,żeby poprawić usługi,moja sugestia jest taka,że może należałoby sprawdzać kwiaciarnie z którymi podpisujcie państwo umowy,pod kontem wiarygodności i żetelności w realizacji zlecenia. Z poważaniem Bożena Sierpinska 10.10.2021

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Bukiet był zbyt skromny jak na średnią wielkość, a kwiaty nie były takie jak w ofercie, mniej róż a więcej innych kwiatów "zagęszczaczy" poza tym nie były też pierwszej świeżości niestety. Kartka okolicznościowa za 9,90 okazła się zwykłym bilecikiem z życzeniami, który jest zawsze dołączany do bukietów.
Sprawna obsługa , super inolinia - zamówienie składała osoba starsza .
Wszystko zgodne z zamówieniem (bukiet, czas dostawy). Polecam
Szybko, sprawnie, nie widzę słabych punktów.
piękne kwiaty dostarczone w wybranym czasie
Wszystko szybko i sprawnie
Szybka i pewna dostawa.
Polecam jak zawsze🙂
place za duzy dostaje maly, place za niebieskie dostaje rozowe!!!!tak juz jest od paru zamowien,za kazdym razem cos nie gra. ani slowa przeprosin za zamiane lub nie wywiazaniwe siee z zamowienia! okropna firma. bede szukac innej.
Zamówienie przyjęte i niedostarczone, więc trudno mówić o jakości usługi.
Dzień dobry! Bukiet był ładny, ale absolutnie, dosłownie żaden kwiat nie pokrywał się z zamówionym. W tym konkretnym przypadku nie miało to fundamentalnego znaczenia, ale mogło się zdarzyć, że zamiast ulubionych kwiatów otrzymamy zupełnie inne.
Mama, czyli odbiorca, nie była obecna w Dniu Matki (wyznaczonym na dzień dostawy), ale dostała możliwość nie tylko odbioru świeżych kwiatów po powrocie do domu, ale także ich wyboru - z czego się bardzo cieszyła :) Dziękuję bardzo!
wiazanka spełniła moje oczekiwania słoneczniki piekne . dziekuje