Certyfikat dla Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

14.03.2012 r.
15.03.2018 r.

Opinie o Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.73/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 147 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 252 opinii.

Bukiet rownie okazaly jak na stronie internetowej, dostawa punktualna, mozliwosc modyfikacji zamowienia, pracownicy uprzejmi, pomocni. Dziekuje, ze moglam sprawic taka mila niespodzianke mojemu Solenizantowi za Waszym posrednictwem, kolejny juz raz.

Kwiaty pięknie. Usługa błyskawiczna....polecam

Jak zwykle, szybka dostawa na czas, kwiaty otrzymane zgdonie z zamówieniem

Zamowienie nie dostarczone w odpowiednim dniu, mino ze bylo zlozone 5 dni wczesniej.Po wymianie kilku mail z pania z obslugi klienta bukiet zostal dostarczony kolejnego dnia, ale to juz nie to samo.Wielkie rozczarowanie zwlaszcza dla klienta z takim stazem (6lat).
Mierny

Szybko sprawie I na czas . Polecam

Nie ma gwarancji co do wybranych godzin dostawy?ok,ale pozny wieczor to lekka przesada.Zamowione kwiaty a dostarczone kwiaty..to dwie rozne sprawy.Porazka I rozczarowanie po 6 latach regularnych zamowien kilka razy w roku
Niedostateczny

KWIATY BYLY PIEKNE DZIEKUJE
KRYS KOWALUK

wszystko ,ok

Transakcja i serwis modelowe - pełna rekomendacja

Dostwca się spóźnił, nie poinformował o spóźnieniu. Ogólnie kwiaty piękne.

Dostarczony towar wygladal inaczej niz na stronie internetowej.

Super Powyżej oczekiwań, warto skorzystać :-)

Bez zastrzeżeń. Towar dobrze zapakowany, produkty z długim terminem ważności. Ale leniwy kurier nie dostarczył przesyłki do mnie a do sąsiada.

Swietna jakosc kwiatow,przemily i przesympatyczny dostawca zamowionego bukietu.Polecam

wszystko w porzadku.

jak zawsze super

Wszystko zgodnie z zamówieniem

dostarczono inny kolor kwiatow jak w ofercie. uwazam, ze w takim przypadku powinno byc zapytanie na e- meila dla klienta, np - czy mozna dostarczyc kolor cytrynowy i rozowy w jednym szkle? Z uwagi na to, ze wybrane kwiaty byly drogie nie podobalo mi sie to, ze nie ma kontaktu z klientem ze strony sklepu internetowego Euro- Florist

Upominek zostal dostarczony o czasie,smakowal i nie odbiegal wyglądem od zamawianego produktu.
Dziękuję i polecam Małgorzata.

Bardzo bylem niezadowolony z terminu dostawy.
Po co sie pytac o czas dostawy, jesli to nie ma zadnego znaczenia i dostawa "bedzie jak przyjdzie".
Pozostale aspekty niezle.
Dostateczny

Zamawiam w tej kwiaciarni od lat.zamowienie zawsze jest zrealizowane na czas,dosc duzy wybor,a co najwazniejsze bardzo latwy program i zaplata przez PAYPAL.

Jak widać wszystko Bardzo Dobrze

Dobry serwis

Wszystko gra

Bardzo dobra usługa

Bukiet nie przypominał tego ze zdjęcia

Kwiaty świeże i przepiękne, wszystko na czas. Dzięki kwiaciarnio w Warszawie, moja Kobieta była zachwycona bukietem 35 różowych róż

Jestem pozytywnie zaskoczony, bardzo wysoka jakoscia uslugi, Dostawa byla o czasie, kwiaty bardzo ladne i swieze. W przyszlosci napewno skorzystam z Waszych uslug.

Jak zawsze bez zarzutu.Polecam.Marek

Jak zawsze ,szybko,dobry towar oraz w dobry czas.Dziękuję i pozdrawiam.Marek

Drugi raz w ciągu 1 miesiąca przesyłka była opóźniona.
Dostateczny

opinie na temat dostaw znam od zadowolonych odbiorców

Pełen profesjonalizm. Wszystko zgodnie z wytycznymi. Odbiorca zachwycony. Gorąco polecam

Brawo dla Pana w centrali Na moją prośbę pan koordynator w ciągu sekundy zorganizował dostawę kwiatów o kilka godzin wcześniej niż w zleceniu gdyż solenizantka zmieniła plan dnia - błyskawiczną dostawę z innej kwiaciarni i bukiet pojawił się u odbiorczyni niemal w chwilę po moim telefonie.

Kwiaty śliczne, powyżej oczekiwań. Pan doręczyciel podobno również bardzo miły. Warto było

The delivery was late

polecam

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist opinie klientów

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.03.2012 r.

ul. Sowińskiego 18 A

EuroFlorist sp. z o. o.
ul. Sowińskiego 18 A
60-283 Poznań
Andrzej Świderski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist.