Certyfikat dla Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

14.03.2012 r.
15.03.2018 r.

Opinie o Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.68/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 261 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 138 opinii.

Kwiaty zamowilam w niedziele z dostawa tego samego dnia. Moja wina, ze nie doczytalam w regulaminie, ze w takim przypadku dostawa nie jest gwarantowana. To, z czego nie jestem zadowolona, to czas poinformowania mnie, ze nie uda sie dostarczyc przesylki w wybranym dniu - dostalam taka informacje dopiero w poniedzialek rano.
Poza tym kwiaty w porzadku i szybka wymiana maili w poniedzialek rano.

Kwiaty piekne, kurier profesjonalny - wiedzac, ze sie spozni z przyczyn technicznych kontaktował sie telefonicznie. Polecam.

zakladam ze wszystko bylo w porzadku z dostawa. Nie widzialam zamowionego towaru jako ze mieszkam zagranica. odbiorca tylko powiedzial me ze otrzymali prezent w terminie.

Jak zawsze na bardzo dobrym poziomie.Polecam wszystkim.Marek

Dostawa towaru nie pokrywała się ze strona internetową. (Okres przed Świętami Bożego Narodzenia) przypuszczalnie pośpiech i przeoczenie informacji w ogłoszeniu? W tej niewygodnej sytuacji obsługa Kwiaciarni spisała się na medal
Natychmiast wysłano do mnie email z przeprosinami i innymi możliwymi terminami dostawy, jeden z tych terminów dostawy dopasowałem to moich potrzeb.

Wszystko, jak zawsze ok. Polecam

Duza poprawa serwisowa w porownaniu z poprzednim rokiem a to znaczy, ze sa uczciwsze kwiaciarnie wspolpracujace oraz lepsza kontrola. Brawo Dziekuje za 4 dobrze zrealizowane zamowienia.

po raż pierwszy jestem bardzo zadowolony,
przygotowanie wiązanek,dostawa i ustawienie
5 stars..
teraz z czystym sumieniem mogę polecić euroflorist dla wszystkich...

ogolnie jestem zadowolona z zakupow,chociaz kwiaty nie sa takie same jak w katalogu.mysle ,ze kwiaciarnia powinna postarac sie ukladac bukiety wedle wzoru...czego oczkuje klient,pozdrawia i zycze wszystkiego dobrego na ten nowy rok.

Bardzo sprawna obsługa i duży plus za rzetelność.

Dobry serwis , zawsze mozna liczyc na udane zakupy i dostawe.

English:
Very Good service , you can count on great shopping experiences and fast delivery .

Profesjonalny customer service, przemiła obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolona z całości transakcji oraz jakości zakupów. DZIEKUJE.

Wszystko w porządku.

Bardzojestem zadowolona

Kwiaty zostaly ulozone przez niedouczonego floryste, Wiekszosc malych kwiatow byla schowana 3-4 cm pod korona kwiatow duzych tak ze nie byly widoczne. Bukiet byl niechlujny i niesymetryczny. Na moja reklamacje uslyszalem, ze sposob ulozenia bukiety nie moze byc podstawa reklamacji i otrzymalem rabat na nastepny zakup. Traktuje to jako jednorazowa wtope w paroletnim korzystaniu z uslug
Mierny

Z jednej strony tak z drugiej strony nie. Opóźnienie w wysyłce towaru ponad 5 godzin
Dostateczny

Bardzo dziekuje, zamowienie dostarczone,kwiaty przepiekne.Bardzo polecam

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist odpowiada: 20.12.2016 r.
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona :)

Jestem bardzo zadowolona z Waszych uslug

Od lat kupuje przez tą stronę internetową jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Z czystym sumieniem POLECAM.

Polecam.

Od wielu lat korzystam z serwisu EuroFlorist. Jestem bardzo zadowolona z serwisu.

Kompozycja kwiatowa prześliczna, a Kanadę nie łatwo zadowolić :) Dostawa terminowa, obsługa kompetentna. Mogę z czystym sumieniem przybić piątkę i polecić ten serwis :)

Swietny serwis

Poprzednio bylo na 5+ , teraz z poślizgiem... ale wciąż logistycznie .. ku klientowi :)
Dziękuje

Bardzo zadowolony

wczesniejsze zakupy : jakość i dostawa na piątkę
dziękuję

Jestem zadowolona z zakupu dostawa i dostarczone produkty są zgodne z zamówieniem

Zawsze jestem zadowolona z serwisu EuroFlorist. Zdecydowanie polecam

Nie bylo zadnych problemow i towar doszedl na czas

Usługa międzynarodowa (Francja) - bez zastrzeżeń, szybko i sprawnie, i to mimo podania błędnego kontaktowego numeru telefonicznego - dziękuję - pełna rekomendacja

Piekny bukiet, ladna bomboniera, dostawa w terminie,super

Wszystko OK - miło , sprawnie , bez problemów :)

Bardzo

POLECAM

Niestety nie miły Pan z serwisu obsługi klienta, prezent nie dostarczony na czas. Beznadzieja
Niedostateczny

Wszystko przebiegło zgodnie z planem.Kwiaty piękne świeże bardzo elegancki. Dostawa jak i wszystkie inne dyspozycje zostały wykonane na piątkę ,Polecam

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist opinie klientów

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.03.2012 r.

ul. Sowińskiego 18 A

EuroFlorist sp. z o. o.
ul. Sowińskiego 18 A
60-283 Poznań
Andrzej Świderski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist.