Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Opnie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.57 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

All as expected

Przesyłka dotarła bez problemów, polecam Euro Florist.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię i polecanie usług Euroflorist:-). Życzymy miłych dalszych zakupów. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
3 tygodni(e) temu
Sprzedawca super kwiaty dostarczone na czas

2 tygodni(e) temu
Cieszymy się bardzo, że mogliśmy sprawić radość terminowym doręczeniem, polecamy się na przyszłość:-), pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Zamówiłam całkowicie inna kompozycję kwiatów od tych które zostały dostarczone. Moje kwiaty które zamówiłam to "różowy puch" a siostra otrzymała kiść liści z żółtymi różami. Kwiaty nie były nawet zapakowane Złożyłam reklamację i zaproponowali mi kartę podarunkową o wartość 50zł.... Dopiero po zgłoszeniu sprawy do PayPal otrzymałam całkowity zwrot pieniędzy. Nie polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Witam serdecznie, dziękujemy za opinię, każda opinia jest dla nas niezmiernie istotna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że jeszcze w przyszłości skorzysta Pani z naszych usług, pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Korzystam z EuroFlorist kilka razy w roku juz od kilku lat. Kwiaty sa zawsze piekne, dostarczone na czas i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za miłe słowa i za zaufanie. Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług, pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Swieże kwiaty,b.db. kompozycja, Swietny i efektywny kontakt, szybka dostawa. M.Ł.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się niezmiernie, że sprawiliśmy radość kwiatową niespodzianką. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Zamówilam kwiaty na 60 urodziny mamy. Bukiet był przepiękny i stworzył wiele radości solenizantce. Dostawa była punktualnie. Na pewno skorzystamy ponownie. Polecamy

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że niespodzianka sprawiła tak wiele radości. Pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Wszystko sprawnie. Polecam.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Niezmiernie nam miło, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Polecamy się na przyszłość, Zespół Euroflorist
Piękna kompozycja, obdarowana zachwycona.Polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Serdecznie dziękujemy za opinię. Niezmiernie nam miło, że wywołaliśmy uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostawa szybka ale całkiem inną wiązanke zamówiłam :-(

Sprawnie i szybko, polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Zapraszamy do korzystania z usług Euroflorist w przyszłości i dziękujemy za bardzo dobra opinię. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dostarczono 5 przed 11-ta.

Wszystko było w porządku. Jestem zadowolony. Polecam tę kwiaciarnię

Kwiaty miały zostać doręczane między godz 9 a 11 rano. Dotarły dopiero po 20.... Prawie 12 godz opóźnienia to zdecydowanie za dużo....

Serwis i dostawa super, ale jesli chodzi o kwiaty to o ile pierwszy bukiet różnił się tylko kolorystyką, to drugi w większości powinny być róże, a były goździki.

Profesjonalne podejście super

Tym razem towar byl w porzadku, co nie jest zawsze regula, jak zauwazylem to zalezy od kwiaciarni , ktora realizuje zamowienie, czasem bukiety pokazane na zdjeciu nie maja nic wspolnego z bukietami dostarczonymi do klienta koncowego

Kwiaciarnia spisala sie na medal. To bylo bardzo wazne zamowienie kwiatow na pogrzeb. Kwiaciarnia przyslala piekne, swieze kwiaty i skontaktowala sie z nami by potwierdzic na ktora godzine najlepiej kwiaty dostarczyc i gdzie bysmy woleli. Bardzo jestesmy zadowoleni. Dziekujemy. Polecamy.

Zawsze jestem z Was zadowolona i oby tak bylo zawsze.. Dla dobrych klientow co czesto zamawiaja u Panstwa zlecenia powinniscie dbac o takich i dawac wiecej rabaty Jak sie dba to sie ma.tych samychco nie mysla uciekac.. Pozdrawiam serdecznie Hanna

Wszystko super Polecam