Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3625Dobry

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

16 lut 2022
NIe rozumiem dlaczego zawsze kwiaty jadą do Cisia-Blachowni aż z Częstochowy zamiast z Blachowni??? Ponadto, chciałem kupić jeszcze wino, albo/i inne jeszcze artykuły, ale zamawiane w sobotę nie mogły dotrzeć w poniedziałek (nie było możliwości wyboru tego dnia), myślę, że jest tutaj miejsce na udoskonalenia :-)))

10 paź 2021
Jeśli chodzi o moje zlecenie,nie zostało zrealizowane w określonych godzinach,kwiaciarnia zaproponowała solenizantce odbiór kwiatów osobiście w rezultacie ustalenie innego adresu dostawy,bukiet ,,różany puch,,nie miał róż a smsa o ,,dostarczeniu,,bukietu dostałam 3 dni po tzw.zrealizowaniu zlecenia. Pomimo przeprosin ze strony firmy euroflorist pl ,jestem zawiedziona usługą i zdecydowanie nie polacem. Do firmy euroflorist,skoro pytacie państwo co możecie zrobić,żeby poprawić usługi,moja sugestia jest taka,że może należałoby sprawdzać kwiaciarnie z którymi podpisujcie państwo umowy,pod kontem wiarygodności i żetelności w realizacji zlecenia. Z poważaniem Bożena Sierpinska 10.10.2021

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

1 sty 2022
przesylka nie zostala doreczona
11 sty 2022
Przykro Nam bardzo, że firma DHL nie doręczyła przesyłki na czas. Z siedziby firmy Euroflorist przesyłka została wysłana prawidłowo tak aby trafiła do Odbiorcy w wybranej przez Nadawcę dacie. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Pozdrawiamy, Euroflorist
10 mar 2022
You deliver 8-10hours late!
10 mar 2022
Thank You for Your message. Please remember that hours of delivery are not guarantee and are only suggestion. Kind regards, Euroflorist
28 maj 2022
Kwiaty nie były świeże.
30 maj 2022
Uprzejmie informujemy, że zamówienie było realizowane na terenie Niemiec . Przepraszamy za niedogodności i przypominamy, że w ciagu 7 dnia od daty doręczenia można mailowo skierować do nas pismo z załączonymi zdjęciami produktu. Pozdrawiamy, Euroflorist
23 gru 2021
co powiniście zrobić
11 sty 2022
Dziękujemy za opinię. Czy możemy prosić o rozwinięcie tematu abyśmy mogli z każdym dniem ulepszać nasze usługi. Pozdrawiamy, Euroflorist
23 paź 2021
2 gru 2021
Prosimy o podzielenie sie opinią. Zamówienie zostało w terminie doręczone zatem nie wiemy z jakiej przyczyny otrzymaliśmy 1 gwiazdkę:-(. Pozdrawiamy, Euroflorist
20 sty 2022
Trudno nam odnieść się do zaprezentowanej opinii i ulepszyć nasze usługi., gdyż nie wiemy dlaczego otrzymaliśmy 2 gwiazdki:-(. Pozdrawiamy, Euroflorist
29 lis 2021
2 gru 2021
Prosimy o podzielenie sie opinią. Zamówienie zostało po otrzymaniu płatności - w terminie doręczone zatem nie wiemy z jakiej przyczyny otrzymaliśmy 1 gwiazdkę:-(. Pozdrawiamy, Euroflorist