Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3587Dobry

ważny od: 14.03.2012
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14.03.2012

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Zamawiam juz przez długie lata i to do różnych miast w Polsce ale nie zawsze jestem 100% pewna czy moje zamowienie bedzie tak wygladac jak na zdjęciu no ale tym razem musze powiedzieć (widzialam zdjecia) ze tort wyszedl nawet ladniej i ta zlota wstążka idealnie pasowała wiec serdeczne dzieki. Bravo!!! Juz dalam Wam nowego klienta ktory tez zlozyl zamowienie.

W sobotę, 07 sierpnia 2021 r. przesłałem do f-my Eoroflorist następujący list: Szanowni Państwo, po raz kolejny spotykam się z nierzetelnością Państwa firmy. Tym razem miarka się przebrała! Nie dość, że kolejny raz spotyka mnie chamstwo i lekceważenie ze strony Euroflorist, to teraz mogę te kwiatki, ostatecznie przyniesione przez miłą panią o godz. 19:35 (sic!!!) wrzucić do szamba, bo okazja ich wręczenia już dawno minęła (o 17:00). Nie będę już nigdy korzystał z Państwa usług, a na teraz stanowczo domagam się natychmiastowego zwrotu pieniędzy w kwocie (78,90 zł; słownie: siedemdziesiąt osiem złotych i dziewięćdziesiąt groszy) na tę kartę kredytową przy pomocy której dziś płaciłem. Zlekceważenie tego polecenia przez Państwa zmusi mnie do podjęcia stosownych kroków prawnych, drogi sądowej nie wyłączając. Pozostaję bez wyrazów szacunku, Roman Ger

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Trudno nam odnieść się do zaprezentowanej opinii i ulepszyć nasze usługi., gdyż nie wiemy dlaczego otrzymaliśmy 2 gwiazdki:-(. Pozdrawiamy, Euroflorist
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Prosimy o podzielenie sie opinią. Zamówienie zostało po otrzymaniu płatności - w terminie doręczone zatem nie wiemy z jakiej przyczyny otrzymaliśmy 1 gwiazdkę:-(. Pozdrawiamy, Euroflorist