Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

Anna Burzyńska–Bodus

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

4.53/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

Polecam, ja poraz kolejny jestem zadowolona
8 godzin(y) temu
Polecamy sie na pszyszłość i cieszymy się, z zadowolonych Klientów. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
polecam!!! zadowolenie+satysfakcja
8 godzin(y) temu
Coż za satysfakcjonujaca opinia! Nie moglibyśmy otrzymać lepszej rekomendacji. Ogromnie dziękujemy i zapraszamy! Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Polecam!!! Po raz kolejny przesyłki dostarczone na czas, zgodne z opisem na stronie. Pełny profesjonalizm kwiaciarni internetowej Euroflorist i satysfakcja klienta :-)
8 godzin(y) temu
Satysfakcja Klienta to zadanie, do którego dażymy każdego dnia. Rozpiera nas radość, że otrzymaliśmy tak cudowna opinię w tym temacie. Dziękujemy! Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Super serwis .ładne kwiaty
Super opinia, za którą bardzo dziękujemy! Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wystapily 2 szt.niedogodnosci ,ale Euroflorist po rozpatrzeniu podeszli do sprawy po ludzku i prefesjonalnie pokazujac jak sie zalatwia prawidlowo klienta i tak zawsze w takiej Firmie jak Wy powinno byc..... dziekuje! Pozdrawiam serdecznie -Hanna
9 godzin(y) temu
Niezmiernie nam miło, że Klient wraca do nas pomimo niedogodności, gdyż umieliśmy rozwiązać zaistniałą sytuację. Dziękujemy z całego serca - taka opinia motywuje i zachęca do coraz lepszej i lepszej pracy. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Polecam z całego z serca. Profesjonalne podejście do klienta, obdarowani również zadowoleni. Na pewno jeszcze skorzystam.
9 godzin(y) temu
Szczególne podziękowania za miłe słowa od BOK, który każdego dnia stara się ułatwiać zamawianie kwiatów naszym Klientom! Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Doreczone na czas
8 godzin(y) temu
Terminowość doręczeń to zagadnienie, nad którym pracujemy i ulepszamy nieustannie. Miło nam, że zuważacie Państwo nasze starania. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Dzień babci z zagranicy tylko z euroflorist
9 godzin(y) temu
Taka opinia to najlepszy komplement jaki możemy otrzymać! Serdecznie dziękujemy:-). Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Szybko i sprawnie
Serdeczne podziękowanie za bardzo dobrą opinię. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Jestem zadowolony, choć przed dostawą miałem prośbę o kontakt telefoniczny, który nie został uwzględniony :( stąd 4 gwiazdki za dostawę. Generalnie dziękuję, jest b.dobrze :)
9 godzin(y) temu
My także bardzo dziękujemy za poświęcony czas i napisanie opinii. Kurier powinien dzwonić aby umówic doręczenie - we wspólnym interesie:-). Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wybrałam bukiet biało-granatowy o nazwie "Niebo" ułóżony z białych róż i niebieskich irysów a dostarczono biało-różowo-granatowy ułożony z białych margaretek, różowych róż i niebieskich irysów. Bardzo odbiegał wygladem od zamówionego.
Nie polecam. Same kwiaty mogą być. Proszę zaś zwrócić uwagę na cenę dostawy. To nie 9,99 zł ani 19,9 zł tylko 39,9 zł !!!. Mieszkam w mieście, a nie na wsi i tyle biorą za transport to oczywiście zdzierstwo i ukryty koszt. Oczywiście nie gwarantują dotrzymania terminu dostawy na przykład w weekendy.
Zamowiłam prezent dla mojej baci- bukiet kwiatów i tort. Dostawa dotarła o ustalonym czasie. Babcia była bardzo zadowolona z prezentu i kuriera, który go dostarczył.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Miło nam słyszeć, że nasze usługi dostarczają radość innym :) Dziękujemy za wysokie noty i pozdrawiamy, Euroflorist
Polecam!
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za wysoką ocenę i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy ciepło, Euroflorist
Zamowilam kwiaty do Brodnicy, jestem niezadowolona z kwiaciarnia ktora przyjeta to zamowienie. Klopty z dostarczeniem kwiatow odebraly aspect niespodzianki. Zamowienie zlozylam 8 dni przed terminem. W ten sam dzien zamowilam rowniez kwiaty do Stegny z dostawa na sobote, kwiaty byly doreczone w terminie za co bardzo dziekuje. Jestem zawiedziona zamowieniem pierwszym, do Brodnicy.
Doskonala I niezawodna firma!
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Wspaniale widzieć takie miłe słowa. Każdego dnia staramy się, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy serdecznie, Euroflorist
Tip top
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Bardzo się cieszymy z tak wysokiej oceny :) Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie. Pozdrawiamy serdecznie, Euroflorist
Przesyłka była swieża i punktualnie.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy za dobrą opinię! Mamy nadzieję, że odbiorca przesyłki był również zadowolony :) Pozdrawiamy, Euroflorist
Jestem zadowolony z jakości wykonanej usługi.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Dziękujemy! Kładziemy duży nacisk na jakość naszych usług i ciągle staramy się ją polepszać. Pozdrawiamy serdecznie, Euroflorist
Niestety, ale dostarczyliście całkiem inny bukiet mojej Babci niz Zamówiłam. Zamówiłam o wiele ładniejszy!!!
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
Przykro nam bardzo, że bukiet nie spełnił Pani oczekiwań, Reklamacja jest w toku i jak tylko zostanie rozpoznana, otrzyma Pani na maila stosowne jej rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist