Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.54 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Dostarczono 5 przed 11-ta.

Wszystko było w porządku. Jestem zadowolony. Polecam tę kwiaciarnię

Kwiaty miały zostać doręczane między godz 9 a 11 rano. Dotarły dopiero po 20.... Prawie 12 godz opóźnienia to zdecydowanie za dużo....

Serwis i dostawa super, ale jesli chodzi o kwiaty to o ile pierwszy bukiet różnił się tylko kolorystyką, to drugi w większości powinny być róże, a były goździki.

Tym razem towar byl w porzadku, co nie jest zawsze regula, jak zauwazylem to zalezy od kwiaciarni , ktora realizuje zamowienie, czasem bukiety pokazane na zdjeciu nie maja nic wspolnego z bukietami dostarczonymi do klienta koncowego

Profesjonalne podejście super

Kwiaciarnia spisala sie na medal. To bylo bardzo wazne zamowienie kwiatow na pogrzeb. Kwiaciarnia przyslala piekne, swieze kwiaty i skontaktowala sie z nami by potwierdzic na ktora godzine najlepiej kwiaty dostarczyc i gdzie bysmy woleli. Bardzo jestesmy zadowoleni. Dziekujemy. Polecamy.

Zawsze jestem z Was zadowolona i oby tak bylo zawsze.. Dla dobrych klientow co czesto zamawiaja u Panstwa zlecenia powinniscie dbac o takich i dawac wiecej rabaty Jak sie dba to sie ma.tych samychco nie mysla uciekac.. Pozdrawiam serdecznie Hanna

Wszystko super Polecam

No problems. All on time and looked great. Recommended

Jak zwykle wszystko o czasie i na miejsce

Super dostawa piękny bukiet oraz przepiękny kosz z owocami poprostu zadowolenie w 100 polecam

Piękne i świeże kwiaty. Szybka dostawa.

Obsługa naprawdę super,dostawa na czas,kwiaty zawsze świeże i piękne. Jedynie cena mogła by mieć większą rozpiętość bo jednak czasem przeraża. Jeśli chodzi o polecenie to jak najbardziej POLECAM jako bardzo solidną firmę.

Wygląd bukietu był nieadekwatny do tego na zdjęciu. Mały, ubogi, nieatrakcyjny. Liścik wyglądał jak stary z lay 90-tych. Nie skorzystam juz z usługi tego sklepu

wysyłka dotarła do adresata na czas

Jak zawsze wszystko rewelacyjnie, dostawa na czas, sympatyczny kontakt.

Dostawca z ponad 24 godzinnym opoznienieniemobsluga klienta?absolutna zenada Kwiaty piekne a Pan dostarczajacy jak zawsze usmiechniety