Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Andrzej Świderski

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.67/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

Kwiaty i kosz owoców dostarczono z dużym opóźnieniem.Zdezorganizowało mi to cały dzień i zdecydowanie zmniejszyło urodzinowa niespodziankę. Po co oferta dostawy w określonych godzinach gdy nie można liczyć na nic precyzyjnie? Poza tym to nie pierwsza wpadka :( odradzam i raczej nie skorzystam.Fatalny stosunek jakości do ceny!

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za opinię. Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pana oczekiwań. Odnośnie godzin staramy się informować w każdym miejscu przy składaniu zamówienia, że są one tylko orientacyjne. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzysta Pan z naszych usług abyśmy mogli pokazać ile radości mogą przekazać kwiatowe doręczenia.
Gorąco polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że wykonane doręczenie kwiatowych emocji spełniło swoje oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
wszystko pięknie i ładnie , kwiaty śliczne tylko obsługa na infolinii fatalna.....

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Witam serdecznie, dziękujemy za opinię. Przepraszamy najmocniej za niedogodności.Podjęliśmy już wszelkie środki aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Dostawa miała być w godzinach 13-17. Żadnej informacji o opóźnieniu w doręczeniu, które odbyło się o 19.45.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za opinię. Uprzejmie przypominamy, że wybrane godziny są godzinami orientacyjnymi, o czym informujemy w formularzu podczas składania zamówienia oraz w regulaminie, który jest akceptowany przy składaniu zamówienia. Przepraszamy za opóźnienie , jednakże w takim dniu jak Walentynki mimo starań kurierów nie zawsze możliwe jest zagwarantowanie godzin dostawy. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Tradycyjnie wszystko ok :

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Miło nam, że całość transakcji przebiegła bezproblemowo. Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wszystko super i na najwyższym poziomie

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię i podkreślenie jakości usługi. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Jestem zadowolona z usługi

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za miłe słowa, polecamy się na przyszłość:-). Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Zamówiony towar-kwiaty i tort super. Dostarczyciel spisał się na medal. Pozdrawiam i polecam innym a szczególnie mieszkańcom Lublina.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Niezmiernie na miło otrzymać tak dobrą opinię za doręczanie emocji kwiatowych. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Realizacja zamówienia bezproblemowa. Polecam.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że całość transakcji spełniła Państwa oczekiwania. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
wszystko dobrze

Dziękujemy za bardzo dobrą opinię. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist

Dziękujemy bardzo dobra opinie. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wszystko super.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się, że doręczenie przebiegło tak pomyślnie! Zapraszamy w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Bardzo dziekujemy za dostarczenie prezentow dla solenizantki, ktora bardzo sie ucieszyla niespodzianka. Tort bardzo smaczny i roze czerwone, piekne oraz kosz ze swiezymy owocami. Super serwis i napewno w przyszlosci skorzystamy ponownie. Polecamy wszystkim

Wiązanka ładna i na czas. WAZNE Dostawa w godzinach wieczornych funkcjonuje, w odróżnieniu od "Poczty Kwiatowej"

Zamówienie zostało zrealizowane bardzo dobrze i terminowo, kwiaty były bardzo dobrej jakości i świeże. Kwiaciarnia internetowa EuroFlorist jest godna polecenia. Z poważaniem Marek Mikuć

ładne kwiatki, jednak nie takie jak na obrazku, dodatkowo dostawa się opóźniła o kilka godzin, a odbiorczyni wychodziła popołudniu więc ledwo dała radę odebrać. Mimo to nie było większych problemów i wszyscy byli zadowoleni więc ja też :)

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się, że bukiet się podobał. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze bukiety w 100% są identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Mamy jednak nadzieję, że wywołują one uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. dziękujemy za dobra opinie i zapraszamy do korzystania z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Cały zakup przebiegł pomyślnie. Kwiaty były na czas. Solenizant zadowolony. Polecam.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo z zadowolenia Solenizanta:-). Właśnie takie emocje powinny przekazywać przesyłki kwiatowe. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Zamówienie i serwis jest zawsze doskonały. Bukiety - zarówno wielkość jak forma nie do końca przypominają oferty na stronach sklepu.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię. Bukiet jako towar przygotowywany przez lokalną kwiaciarnię, może się różnic od tego prezentowanego na stronie internetowej. Jednakże charakter i kolorystyka zawsze powinny być zachowane. Mamy nadzieję, że mimo różnic bukiety spełniają Państwa oczekiwania. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
jestem zadowolona z uslugi

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię:-). Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist