Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist- Logo - Opinie

Kwiaciarnia Internetowa EurofloristOpinie

: 3625Dobry

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14 mar 2012
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

16 lut 2022
NIe rozumiem dlaczego zawsze kwiaty jadą do Cisia-Blachowni aż z Częstochowy zamiast z Blachowni??? Ponadto, chciałem kupić jeszcze wino, albo/i inne jeszcze artykuły, ale zamawiane w sobotę nie mogły dotrzeć w poniedziałek (nie było możliwości wyboru tego dnia), myślę, że jest tutaj miejsce na udoskonalenia :-)))

10 paź 2021
Jeśli chodzi o moje zlecenie,nie zostało zrealizowane w określonych godzinach,kwiaciarnia zaproponowała solenizantce odbiór kwiatów osobiście w rezultacie ustalenie innego adresu dostawy,bukiet ,,różany puch,,nie miał róż a smsa o ,,dostarczeniu,,bukietu dostałam 3 dni po tzw.zrealizowaniu zlecenia. Pomimo przeprosin ze strony firmy euroflorist pl ,jestem zawiedziona usługą i zdecydowanie nie polacem. Do firmy euroflorist,skoro pytacie państwo co możecie zrobić,żeby poprawić usługi,moja sugestia jest taka,że może należałoby sprawdzać kwiaciarnie z którymi podpisujcie państwo umowy,pod kontem wiarygodności i żetelności w realizacji zlecenia. Z poważaniem Bożena Sierpinska 10.10.2021

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist

19 lip 2022
Wszystko zgodne z zamówieniem (bukiet, czas dostawy). Polecam
28 lip 2022
Szybko, sprawnie, nie widzę słabych punktów.
27 lip 2022
piękne kwiaty dostarczone w wybranym czasie
1 sie 2022
28 lip 2022
26 lip 2022
21 lip 2022
21 lip 2022
place za duzy dostaje maly, place za niebieskie dostaje rozowe!!!!tak juz jest od paru zamowien,za kazdym razem cos nie gra. ani slowa przeprosin za zamiane lub nie wywiazaniwe siee z zamowienia! okropna firma. bede szukac innej.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
29 sie 2022
Przykro nam bardzo z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety kwiaicarnia, która mogła realizować zamówienie dostapną miała tylko różową hortensję. Aby dotrzymać terminu zamówienia zostałą doręczona piękna różowa. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Euroflorist
20 lip 2022
Zamówienie przyjęte i niedostarczone, więc trudno mówić o jakości usługi.
Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa Euroflorist
29 sie 2022
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda uwaga jest dla nas istotna. Przepraszamy za problem techniczny, który uniemożliwił realizację Pani zamówienia. Zwrot środków błystkawicznie został wykonany na Pani konto. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, Euroflorist
13 cze 2022
Mama, czyli odbiorca, nie była obecna w Dniu Matki (wyznaczonym na dzień dostawy), ale dostała możliwość nie tylko odbioru świeżych kwiatów po powrocie do domu, ale także ich wyboru - z czego się bardzo cieszyła :) Dziękuję bardzo!
4 lip 2022
wiazanka spełniła moje oczekiwania słoneczniki piekne . dziekuje
21 cze 2022
B.szybko i sprawnie. Bukiet b.się podobał. Polecam
12 cze 2022
Dobry kontakt z kurietem.
30 cze 2022