Kwiaciarnia Internetowa EuroFloristOpinie

Opinie nt. sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

4.64 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist

1 tydzień temu
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię:-). Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
3 tygodni(e) temu
Kwiaty dotarły w ustalonym terminie. Babcia bardzo zadowolona. Polecam:)

1 tydzień temu
Jest nam niezmiernie miło, że sprawiliśmy Pani Babci radość doręczając emocje kwiatowe. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Euroflorist
3 tygodni(e) temu
Jestem stałym klientem właśnie dlatego,że zawsze jest bez problemu ,na czas i zgodnie z moimi oczekiwaniami.POLECAM jak najbardziej.

3 tygodni(e) temu
Bardzo nam miło słyszeć takie słowa! Dziękujemy, zapraszamy do nas w przyszłości i obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy pomocni w uszczęśliwianiu ludzi kwiatami :) Dobrego dnia, Euroflorist
3 tygodni(e) temu
Zamówione kwiaty nie spełniały moich oczekiwań, jednak reklamacja została przyjęta i obecnie czekam na voucher w formie zadośćuczynienia.

1 tydzień temu
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie spełniło Pani oczekiwań. Voucher powinien już do Pani dotrzeć, mamy nadzieję, że jeszcze raz da nam Pani szanse i skorzysta z naszych usług. Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Wszystko sprawnie i bezproblemowo

Dziękujemy za pozytywne słowa! Euroflorist

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że poleca Pani korzystanie z usług Euroflorist:-). Życzymy miłego dnia, Zespół Euroflorist
Róże nie miały zapachu ewentualnie miały zapach mocno chemiczny. Bileciki niegdyś były z karteczek specjalnych - teraz zwykła karteczka biurowa, kolorowa. Dostawa bez zarzutu.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za konstruktywną opinię. Zwrócimy uwagę wykonawcy na estetykę bileciku oraz zapach róż i dołożymy wszelkich starań aby następnym razem usługa w całości była na 5 wykonana:-). Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Zamówienie nie zostało zrealizowane, pomimo gwarancji dostawy w dniu 24 grudnia.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Przykro nam bardzo, że zamówienie nie zostało doręczone. Zapewniamy, że taka sytuacja zdarz się niezmiernie rzadko i spowodowana była urlopami w kwiaciarniach, które mogły doręczyć zamówienie. Serdecznie przepraszamy, z pozdrowieniami Zespół Euroflorist
Jak zawsze- wszystko ok.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Miło nam, że niespodzianka się udała i zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Dobrze :-)

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za dobra opinię. Polecamy się na przyszłość. Z pozdrowieniami , Zespół Euroflorist
Piękny bukiet dostarczony na czas.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że bukiet spełnił oczekiwania i zapraszamy ponownie do zakupów. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Dobra obsluga

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy bardzo za docenienie obsługi klienta. Staramy się dokładać najwyższych starań abyście byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Jestem bardzo zadowolona z obslugi. Dostawa, serwis dla klientów, towar wszystko wykonane bardzo szybko ,solidnie . Polecam wszystkim

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Uprzejmie dziękujemy za wysoką ocenę i polecenie:-). Pozdrawiamy, zespół Euroflorist
Byłby max za serwis ale notatka w karteczce z życzeniami była w ogóle nie sformatowana, nawet wkrętów tam gdzie dałem nie było. Widać że nikt na to nie spojrzał przed drukiem, a szkoda..

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy bardzo za opinię. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w przyszłości i zapewniamy, że sytuacja z notatka się już więcej nie powtórzy:-) Pozdrawiamy, Zespół Euroflorist
Wzorowo przeprowadzona transakcja. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Gorąco polecam tego solidnego Kontrahenta.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy bardzo za opinię. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przyczynić się do sprawienia kwiatowej niespodzianki:-). Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
All as expected

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Hi, thank you sa much for excellent mark:-). Have a nice day and see you soon on our web. Kind regards, Euroflorist team
Przesyłka dotarła bez problemów, polecam Euro Florist.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię i polecanie usług Euroflorist:-). Życzymy miłych dalszych zakupów. Z pozdrowieniami, Zespół Euroflorist
Sprzedawca super kwiaty dostarczone na czas

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Cieszymy się bardzo, że mogliśmy sprawić radość terminowym doręczeniem, polecamy się na przyszłość:-), pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Zamówiłam całkowicie inna kompozycję kwiatów od tych które zostały dostarczone. Moje kwiaty które zamówiłam to "różowy puch" a siostra otrzymała kiść liści z żółtymi różami. Kwiaty nie były nawet zapakowane Złożyłam reklamację i zaproponowali mi kartę podarunkową o wartość 50zł.... Dopiero po zgłoszeniu sprawy do PayPal otrzymałam całkowity zwrot pieniędzy. Nie polecam

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Witam serdecznie, dziękujemy za opinię, każda opinia jest dla nas niezmiernie istotna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że jeszcze w przyszłości skorzysta Pani z naszych usług, pozdrawiamy Zespół Euroflorist
Korzystam z EuroFlorist kilka razy w roku juz od kilku lat. Kwiaty sa zawsze piekne, dostarczone na czas i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Odpowiedź ze sklepu Kwiaciarnia Internetowa EuroFlorist
Dziękujemy za miłe słowa i za zaufanie. Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług, pozdrawiamy Zespół Euroflorist